PDA

Pokaži Full Verziju : Donacije


Vaxter
28.02.2008, 23:14
Kao shto znate, sve troshkove sajta placa Miodrag iz svog dzepa.
To je i jedan od razloga zashto jurimo jeftinije servere, na kojima nemamo sve mogucnosti koje bi nam trebale.
Da ne bi bilo tako otvorili smo rachun za donacije, pa ko zeli moze da pomogne... :)

http://www.yu-midi.com/forum/misc.php?do=donate

Uplate su preko www.paypal.com, vec proverenog sistema za placanje, tako da nema problema oko zloupotreba brojeva kartica. :)

Srdachan pozdrav u ime YU-MIDI Team-a! :)

mykeli
28.02.2008, 23:20
Ma video sam,ama mi nekako "ladno oko srca"po tom pitanju...mislim da je bolje da mi iz Srbije "doniramo" lichno u keshu ili kako god,samo da nije preko kartica...
Shta vi iz Srb mislite,odnosno ti Vax...ja sam uvek za pomoc!!!

mykeli
28.02.2008, 23:22
I da li to treba da ide javno,mislim da bi trebalo...
Ae da ga pustimo u narodu,pa da vide ljudi kako-sta,mislim da ce ljudi da se sloze...!!!!

Vaxter
28.02.2008, 23:23
Mi iz Srbije i ne mozemo preko PayPal, poshto nece da nas prihvate u sistem.
Ostali mogu... :)

Za Srbiju mozemo da organizujemo ili da ide lichno, ili poshtom, a ja mogu da stavim direktno na taj rachun... :)

al bundy
28.02.2008, 23:24
malo je glupo i ispada kako neko nece da da nista,ali ovakvo placanje ja licno nevolim posto imam uvijek nekih virusa na kompu(najvjerovatnije sa sexy stranica) a i nemam ni kreditne kartice....mozda mnogi od nas nemaju....neznam.....
ako je to jedini nacin za donaciju onda je steta.
jeli ima neka druga mogucnost???
adresa ziro racun ili tako nesto da se to uplatnicom sredi,to bi bilo bolje!!!napravite nesto takvo!!!!

mykeli
28.02.2008, 23:25
Ha:Dsad sam vido,pa ovo ide javno...OK,aj da vidimo sta chlanovi misle..???

Trebalo bi da odradimo ovaj potez,posto Miki evo chetiri godine ovo sam odrzava(finansijski)...

elvis
28.02.2008, 23:26
vaxter postavi konto,ime prezime ,adresu i broj banke onaj blz,sve sto treba ..na koga treba da ide ..ja sam prvi za...

pozz..elvis.

Vaxter
28.02.2008, 23:35
Ti mozesh preko PayPal, a ako ti je frka preko neta, sachekaj par dana da Miki pronadje podatke tog konta za Yu-Midi... :))

Marco7
28.02.2008, 23:40
Koliko je para godisnje server?

Vaxter
28.02.2008, 23:53
Ovaj na koji smo sad preshli i nije preterano skup, ali nam ne nudi sve shto nam treba.
Najvishe bi nam odgovarao shell server negde, tako da mozemo da napravimo sve servise koji bi nam odgovarali i mozda trebali.
Tada bi svaki korisnik mogao da ima ftp za sebe, a tako bi ceo saobracaj za up-down centar mogao da se prebaci na ftp, shto je znatno kvalitetnije i brze reshenje za upload i download vecih fajlova.
Takodje, pored placanja servera, tu je i godishnja pretplata za vBulletin, koji je legalno kupljen.
Bice tu josh software-a koji bi ubacili, ali ne zelimo nishta ilegalno da stavljamo.
Sve legalno koshta...
Sajt ne zaradjuje niodchega, jer je sve besplatno...
Donacije su jedino shto bi moglo da ga unapredi, i olaksha sve... :)

yu-midi
28.02.2008, 23:55
Sto se tice Servera nije skup, ali ima jos drugih troskova.
Sve ovo sto smo preradili do sada je negdje od 350 - 400 Evra kostalo License itd...
Posto imamo namjeru da prosirimo i jos bolje osposobimo sajt mislim da bi do kraja god. olako moglo da predje 1000 Evra.

Da neshvatite pogresno !
Ovo nije moranje nego samo dobra volja i za dobro svih nas koji smo aktivni na ovom sajtu.


pozz..
Miodrag

yu-midi
28.02.2008, 23:56
Evo vidim Vaxter me pretekao :lol:

Vaxter
29.02.2008, 00:06
Kao shto vec rekoh:"Brz sam na tastaturi!" :))
Inache, cifre koje je Miodrag izneo su one posle seobe.
Stari server je bio poprilichno skuplji...

mykeli
29.02.2008, 00:11
Gazda,aj da ne trazim po arhivi gde mi je,posalji mi na PP tvoju adr,da se prikazem:),ili Vladanu to da prosledim!!??

BasariStudios
29.02.2008, 00:21
Ja sam vec poslao danas, MI smo vamo NAPREDNIJI u USA...ahahahaha...
Nego javi mi sta ce biti jer sam imao neke probleme sa PAYPAL...da ne bude sta.

yu-midi
29.02.2008, 00:25
Hvala Nedime!

Stiglo je !

BasariStudios
29.02.2008, 00:35
Nema problema MIKI, ako bude sta trebalo kasnije samo javi,
daj i meni POVECI DEO troskova, nacicemo se utroje sa
Vaxterom na MSN pa cemo pricati.

mykeli
29.02.2008, 00:38
he,jbg zbog vas cu morati opet da instaliram MSN,a bezim od istog u P....:D

vingula
29.02.2008, 01:33
Jel se da nekom objasnit cijeli proces plačanja preko PayPal,mislim čist da se vidi u kako to funkcionira,ili da se uplati na neki račun.

Evo jedan prijedlog ako može:
Recimo skupimo nešto love i pretplatimo se na Rapidshare na 1 god. i nek se sve uploadava tamo,Gazda če imat NAME i PASS radi brisanja podataka koji se budu uploadavali,a uploadanove fajlove (LINKOVE) prebaci tu na Yu-Midi u down. sekciju kao što su neki setovi tako stavljani.

Vaxter
29.02.2008, 02:01
Chemu rapidshare, ako ce sve bez problema raditi ako se uzme shell? ;)
Proces donacije je jednostavan.
Kliknesh ovde:
http://www.yu-midi.com/forum/misc.php?do=donate
i upishesh koliko hocesh da donirash.
Na sledecoj stranici ispunish podatke vezane za tvoju platnu karticu, i to je to... :)

baxuz
29.02.2008, 02:14
vidim da imate "Multimedia Networks AG" za hosting. neznam koliko tacno kosta vas plan, ali ima jedna kompanija sto sam licno koristio i veoma je povoljno. neznam smijem li ovdje da pisem koja zbog reklamiranja. ima neogranicen promet, ftp, pearl, CGI, i jos mnogo stvari. ako bi zelite da znate koja je firma recite mi da li mogu da vam javim ovdje ili na PM.

Vaxter
29.02.2008, 02:41
Poshalji mi na PP, mada to nam realno ne znachi nishta.
Ako znash neki ne tako skup shell javi.
To bi bilo korisnije, jer je nama tako neshto mnogo bolja opcija... ;)

neconix
29.02.2008, 09:29
Ja sam isto za to da pomognem,ali jbg. paypal,dajte neki ziro racun!!!:D

al bundy
29.02.2008, 12:20
evo sad sam vidio da je gazda iz austrije...ja sam u ch blizu austrije
ako bi se mogla njegova adresa dobit da se to postom posalje
bilo bi mi i bolje i lakse i (kao sto kaze ovaj pa1xpro) toplije oko srca....
nece to svabe iz poste zakinut...

jager
29.02.2008, 18:38
Ehm ... pa Vaxter, majku mu staru, nisam li ja tebi nesto u PP pisao? :)
Ima mesta za server, ima i bandwidtha.. svega. Samo treba da postavim neku linux masinu i eto servera. Oko 5Mbit je link, to verujem da je dovoljno. Ne treba naravno nista da se plati. Ja tako mogu pomoci. Paypal na zalost ne ide ovde...

sevce
29.02.2008, 20:36
pozdrav

i ja nisam za paypal ali sacekacu ima tu neki drugi nacin valjda
konto br ili tako nesto

Vaxter
29.02.2008, 21:40
Znam, Jager.
Prichali smo neshto o tome, i ipak nismo za takvu varijantu.
Tebi havala na ponudi, ali ne zelimo da se vezujemo za ikoga.
Ako neko zeli ovako da pomogne - hvala mu, ako ne - o5 ok! :)
Nadam se da ce postavimo ziro rachun ovih dana.
Samo ako Miki pronadje... :))

jager
01.03.2008, 02:53
:) pa dobro, sta je tu je. Paypal ce nadam se, i u ovoj sirotoj zemlji jednom biti moguc :)
Do tada .... ajde smislite neki drugi nacin za uplatu, pa da i mi "iz ruralnih krajeva" pripomognemo :D

Alix
11.03.2008, 00:24
Zamolio bi kolege Moderatore ili Miodraga ako može javno da stavi neki račun ili da mi na PP pošalje svoju adresu da pošaljem donaciju...Uvjek sam bio za to da se pomogne kolegama,zato molim Miodraga ili Vaxtera ako može da mi se jave na PM i pošalju adresu za slanje,najradije bi slao u Austriju,a ako ne može onda za Srbiju...PayPal nisam nikad koristio a i ne sviđa mi se,ipak kad pošaljem pare poštom znam da će sigurno da stignu...Pozdrav!

fico
11.03.2008, 00:29
Takodje kao sto je rekao alix pay pal ne koristim ako moze adresa ili preko western union posaljem i javim doticnom kod za dizanje i reseno

dominik
11.03.2008, 01:29
I ja sam za! Dobra stranica,svašta se pročita,nauči pa i nasmije,zato treba podržati ovu akciju pa koliko ko može zašto ne....šaljite taj broj računa.....

jager
11.03.2008, 13:22
Moze broj racuna i ja bih da ucestvujem, ali da je racun u Srbiji .. ja ne mogu nigde drugde slati pare :( Nemam ni PayPal ni nista slicno....

Bokic
11.03.2008, 20:11
Vaxteru,
ako si ti iz Srbije ( ne znam gde je i sta je Sheem-city ), mozemo tebi postanskim uplatama da posaljemo parice. Mozda je to i najlakse s'obzirom da mi uglavnom, barem koliko ja znam, nemamo pay-pal i ostale slicne stvarcice. Moze i ziro racun.

Vaxter
12.03.2008, 00:13
=))
Shimanovci, selo pored BG.
Ae, sve ce se organizujemo, samo da se Miodrag i ja chujemo.
U poslu smo obojica, pa se stalno mimoilazimo na netu...

jager
12.03.2008, 01:21
Ajde Vaxter, daj nama nekolicini iz Srbije koji smo zainteresovani, posalji na PM svoju punu adresu, pa ti onda stvarno preko post expresa mozemo poslati pare bez problema. Jes` da su dinari, ali i to je nesto :)

Vaxter
12.03.2008, 03:35
Otvoricu rachun za Srbiju, ovih dana, poshto znam da odavde ne moze nishta drugo.
Najsigurnije je uplacivati na ziro, a i najmanja provizija... ;)

mykeli
12.03.2008, 10:09
Najbrze za nas iz Srbije je da kad odemo u posti,uplatimo odredjenu sumu novca na ime i prezime te osobe kojoj ce da idu te pare,i oni nam daju vishecifreni broj koji samo treba da javis toj osobi koja prima novac...
Mislim da se ta usluga zove post-net!

Vaxter
12.03.2008, 14:03
Neshto tipa westernunionovog transfera, samo za Srbiju?

jager
12.03.2008, 23:50
Pa da, lici na WU. Posalju se pare na IME i PREZIME, ne mora ni adresa da se navodi. Na toj posebnoj uplatnici je unapred upisan neki mnogocifreni broj. Kad se uplate pare, tebi se nekako dojavi taj broj (PM recimo) i ti onda mozes na bukvalno bilo kojoj posti u Srbiji da podignes novac i to odmah nakon sto je izvrsena uplata. Nema cekanja. Treba ti samo licna karta i taj broj da bi digao pare.
Ja sam slao ovako alimentaciju :D vise puta.... radi PTT ko sat.

Vaxter
13.03.2008, 02:09
Ok, organizujemo se tako onda! :)

Vaxter
13.03.2008, 02:12
Ok, organizujem sve sutra! :)

jager
13.03.2008, 14:11
Ajde .. dok jos imam para :D

al bundy
14.03.2008, 19:36
Ajde .. dok jos imam para :D


blago tebi....ja svoje spicko:(
os pozajmit???
vracam,samo neznam kad...

nedimI
02.02.2012, 16:49
Samo da pitam da li je sve uredu sa Donacijom dali radi.Htjeo bih nesto donirati za ovu predivnu stranicu.

Dell
02.02.2012, 16:51
Hvala makar na namjeri. Trebalo bi da radi. Ako donirate, javite se Vaxteru da vam odobri download ;)

acakasper
06.02.2012, 21:53
dali neko moze da mi kaze racun na koji se donira novac za najbolji sajt muzicara?

Dell
06.02.2012, 22:00
Mislim da na portalu imaju upute

tranzit
06.02.2012, 22:39
Opet prosis, tako mlad i pametan a spao na tako niske grane :lol::lol::lol::lol: Nego, nisam pratio od pocetka temu a mrzi me da citam (izdale oci stare), radi li vam uplata preko PayPala da i ja doturim ponesto za dobrobit naroda, mada me taj download uopste ne interesuje i ne mora mi se nista oslobadjati u tom pogledu jer jedino sto skidam su gace... i to svoje.

zeljko
06.02.2012, 23:42
:lol:A ja skidam i svoje i zenine jos uvijek:D

Dell
07.02.2012, 00:35
Posto ja ne brinem za kintu, nisam znao nesto mnogo, ali evo http://www.yu-midi.org/forum/misc.php?do=donate

tranzit
07.02.2012, 00:52
Aha... 'ajd cim se vrnem u domicil gurnucu nesto para jer sam na putu a udara me demenc pa ne znam napamet svoj login na PayPal (vidis dokle je doslo).

Dell
07.02.2012, 01:10
Zadnje vrijeme doslo :lol: :lol: Salim se, hvala ;)

merso.r
16.02.2012, 18:45
jeli proradio western union i ja bih nesto da doniram ako moze na pp upute za uplatu preko west. uniona pozzzzz

nikolakostic
05.05.2012, 17:18
Ja se izvinjavam, na brzinu sam pretrcao temu, mozda sam preskocio ovakvu informaciju, zanima me kako mogu ubaciti neku kintu ako nemam racun u banci, jel postoji neki ziro racun za uplatu? poz

Vaxter
05.05.2012, 17:41
Namerno nisam ostavio detalje za doniranje van PayPala javno.
Obzirom da sve račune plaćam putem PayPala najbolje je da sve uplate idu direktno tamo, kako bi izbegli plaćanja provizija na kojekakve transfere.

Oni koji baš nemaju nikakvu mogućnost da otvore PayPal, mi iz Srbije na primer, mogu da mi se jave putem privatnih poruka za dalje instrukcije.

Vaxter
04.02.2013, 12:13
Da potsetim samo, pošto vidim da se ljudima dešava da pogreše.
Nemojte donirati na račun na koji se doniralo ranije, jer taj račun više nema veze sa YU-MIDI.org .
Ako baš nemate mogućnost doniranja putem PayPala, javite se meni kako bih vam dao instrukcije za doniranje na račun.

Vaxter
06.02.2013, 12:47
I još jednom, oni koji doniraju na račun neka se nakon donacije jave putem privatnih poruka!

hrvoje81
05.03.2013, 19:36
Eto i mene da vas podrzim, onako kako mi Casper porucio. Uplata stize...:D

milan_lekic
05.03.2013, 20:11
vaxtere imas PP