PDA

Pokaži Full Verziju : Manjak prostora...


Vaxter
09.09.2005, 19:13
Kao shto ste to mogli i sami da zakljuchite, ako niste vec videli, zbog sve veceg broja uploadovanih fajlova postajemo u manjku sa prostorom.

Do sada je zakup web prostora Miodrag placao iz svog dzepa shto mislim da ipak nije uredu.
S' obzirom da ce nam sad trebati i mnogo vishe prostora, nije u redu da on sve placa.

Elem!

Doshao sam na sledecu ideju, ali bih voleo da sve vas pitam da li ste za.

Razmishljao sam se da uvedemo bannere na sajt.
Chisto, ako uspemo, sponzorske bannere na koje necete biti u obavezi da klikcete, mada ne bi bilo loshe. ;)

Zarada od istih bi sluzila za godishnji zakup servera, naravno! :)


Neko je bio vec predlozio da svi skupimo zajedno neki novac za zakup servera, ali je je Miodrag to odbio, shto se ipak slazem sa njim, da posle ne bi ispalo da mi tu sad neshto potkradamo! :)

Dajte ljudi ako neko ima neki predlog kako to da se reshi.

Znam ja!

Sad ce Miodrag reci:"Ma nije problem! Platicu ja sve!", ali mislim da stvarno nije u redu!
Em administrira sajt i radi na njemu maximalno moguce, em placa server!

On se verovatno ne slaze sa ovim shto pishem...
Zato i postujem ovo bez njegovog znanja! :)
Da mi ne dam dovoljno vremena da me sprechi! ;)
Valjda nece obrisati! :)


Dakle!

Ako ko ima kakvu ideju neka slobodno kaze! :)


P.S. Mozete da glasanje ako ste za, ili protiv postavljanja bannera... ;)

laky
09.09.2005, 19:42
Ako ce sta pomoci, stavljaj pa da klikcemo. :D

yu-midi
09.09.2005, 20:10
@VAXTER
VIDI VIDI KO JE DOSAO :lol:
BIO SI ME ZABRINUO PRIJATELJU ZNAM DA SI PREVISE ZAUZET ALI IPAK REKO DAL TE NIJE KAKVA SREDILA.
AKO OVAKO NASTAVIMO,KAO STO IMAMO PODRSKU OD CLANOVA KAO KRESO,LAKY TI PRIJATELJU A BICE IH JOS VJEROVATNO ZA MENE NIJE PROBLEM DA POVECAM ODMA NA 1GB. :lol:
A ZA BILO KAKAV VID DONACIJE ZNAS I SAM PRIJATELJU,TO SA KLICKANJEM DOGOVORICEMO SE :lol:

nesakorg
10.09.2005, 07:40
Ne bi trebalo da bude nikakvih problema, jer uostalom i na mnogo drugih sajtova, koji nemaju ovako korisnu svrhu, postoje banneri. Kome smetaju ne mora da dolazi na sajt, a mi koji ostanemo ćemo kliktati. Pozdrav svima.

vane
12.09.2005, 01:44
pa ljudi ako ne se brinimo mi za ovu stranicu ko drug?stvarno nije fer sprema miodrag da placa iz njegov zep a mi da dobijamo ono sta nas trebaju ovo je najbolju stranicu na sveta i mora de se grizimo svi barem oni koi postojano smo u kontakte i si pomagamo jedan na drug od meni imate totalnu podrsku ako treba neka se otvori jednu ziru smetku i svi da uplacamo po neki dinar nece se niko osiromasiti od ovo kako sta vidim mnogo ljudi zavisimo preko svirke zivimo i od ovo uzimamo novac redno je da se pokazemo sad koliko vredimo pozdrav do svima i bez navredu od moj komentar

Nedzad
12.09.2005, 07:26
Ja sam ZA.
Pzdrav

kreso
15.11.2005, 10:42
Što se tiće samih banera ja sam protiv njih. Užasno me živciraju i dosadni su ko proljev u autobusu da izvinite.
No, ako im je svrha za pomoć i razvoj ovog sajta onda sam za.

Samo da ne budu prenapadni. Ako će se već aktivirati, onda neka budu baneri od muzičkih kuća, proizvođaća, dilera itd,
a ne kolača, casina i sl. gluposti koje nemaju veze s muzikom.

Vaxter
15.11.2005, 18:28
Tako sam se neshto i ja razmishljao...
Moram da vidim sa nekim firmama, koje se bave ovim, da li su spremni za saradnju...
Potrudicu se da obavim ovo chim budem ulovio vremena...

cevap
16.11.2005, 22:15
Samo baneri sa golim kokama dolaze u obzir, ja u protivnom nit' cu ih gledati nit' cu klikati na njih, al' ako su koke u pitanju, e onda cu barem 10 puta dnevno da ih kvrcnem :lol:

RadeKI
17.11.2005, 04:50
Ma nikakva frka samo lepite banere sta fali i ovako je ovaj sajt kao crveni krst SVE JE ZA DZABE ! Pa onda daj kad je dzabe da bar se oduzimo adminu i da malo klikcemo na banere, mozda i adminu jedan dan padne "roletna" na oci i ugasi sajt! E zato lepite banere i UDRI !



PS. Ako ima neka golotinja josh bolje :lol: :lol: :lol:

korgi4s
23.01.2006, 21:33
Ja sam za ovo je dobra idja pa zašto da on sve plaća.
Još jednom Ja Sam Za
I kao što kolege kažu neka bude golotinja.
Malo da parimo oći hahahhahahhahahha!!! :lol: :lol: :lol: :lol: 8)
:lol: :lol: :lol: