PDA

Pokaži Full Verziju : Mrzim...


Millan
15.02.2008, 18:22
1.Kad pevaci ispevavaju sve na pola takta
2.Kad idem na tezgu, a pevacica dobila....
3.Kad bubnjar steluje ton na ozvucenju
4.Kad pevacima posle par sati pocne da fali nesto na kanalu, obicno se i zavrsi svirka, a njima i dalje fali....
5.Kad me pitaju:"Ej, a, jel moze jeftinije pesma..."
6.Kad treba da se pakuje oprema posle fajronta
7.Kad treba da sviram, a ono hladno...
Seticu se jos, sigurno....'ajde, napisite i vi nesto...:D

No.1
15.02.2008, 18:57
Kad snema struje.

krcmar
15.02.2008, 20:35
Zaboravio si reci kad pjanac se nakaci, pa oce da prekines pjesmu i pjevas-sviras njegovu. To ne podnosim.

milan_lekic
15.02.2008, 21:55
kad se ljudi nije vazno pjani trezni motaju sa picem oko klaviatura!

banex
15.02.2008, 22:24
Kad padne sneg do kolena a ti zavrsio svirku pod satorom a kombi nece da upali.Heheheheheh.Pa gde si milane nema te sto godina.

MrNobody
16.02.2008, 01:28
Kad dodje Pjevaljka a nit glasa nit izgleda pa nit plakat nit svirat a nit se smejat hehehe...
Pozdrav,,

mykeli
16.02.2008, 02:15
Milane,pa u globalu je to....ali me najvise moze iznervirati kad nema para...

Millan
16.02.2008, 05:16
@banex
Da, jbt....koja je to tezga bila, 30.novembar, pod satrom...LOL, guraj kombe sine, ne pomazu ni novi grejaci. Ja bre jedva auto nasao, skroz zavejan bio....:lol:

@pa1xpro
A, to da nema para, uopste me ne nervira, na to vec sam oguglao....:D
Gora situacija po meni je kad nema para, a nema ni jedna pa, bar simpaticna devojka...heheh, e to tek ubije u pojam....:(

jager
16.02.2008, 11:09
.... Kad basista u 4 ujutro kaze "ajde dodaj mi malo visokih na bas gitaru..." :D
.... Kad bilo sta crkne od opreme u sred svirke
.... Kad dodjes na svirku 3 sata ranije i namestas zvuk "u picinu dlaku" jer ti je za tu tezgu jako bitno da ostavis dobar dojam i onda NEMA SANSE da uspes, celo vece zvuci k`o KANTA...
.... kad PROMASIM taster za promenu boje i umesto npr brasa mi svira klavir u forspilu (e ovo JAKO mrzim)
.... seticu se jos .. ;)

dallape
16.02.2008, 11:39
kad me zajebe pevacica ili pevac i ne dodje na svirku

banex
16.02.2008, 13:11
U sustini nikada mi necemo biti zadovoljni.Ili ces raditi sa dobrim muzicarima a nece biti para.Ili ces raditi sa losim,para ko blata al nema ko da uzme.Kako god okrenes mi smo jeb...To mi je davno rekao jedan kolega.

jager
16.02.2008, 13:23
A pa sto se para tice.... pre 10-tak godina (i vise) bilo je para KO BLATA. Ja se secam u vreme one debele inflacije kad su plate bilo max 5 DEM, svirali smo 6 dana u nedelji. Imali smo slobodan samo ponedeljak. Ukoliko bih dosao kuci sa manje od 100 DEM rekli bi da je bilo sranje vece ... a sad?!?? 50EUR je precesto misaona imenica po glavi na vece... Nas je 5 u bendu, sa pevacicom kada nam treba je 6 ljudi ... nema to vise ko da plati :( Zato i bolje prolaze aranzeristi. Jebiga, zakon trzista...

basalski
16.02.2008, 14:51
1.Kad pjevacica me pocne da p*si, ona treba da peva to zna.. zasto to radi to ja neznam i to tek u sred svirku.
2.kad neko dodje preko mene i stoje sa pare i kazemi da odsviram jednu pesmu sto nikad nisam cuo... (kazemi; odsviraj onu pesmu... ''HEY DAJ MI €500,- EURO za tu pesmu'' ..i na kraj dobijes samo €100,-
3. hahahahhahaahahahahahahahaa :D:P

stajkov
16.02.2008, 14:55
Kad se pevac napije,ali toliko napije, da zaspi u sred svirke,i onda dodje gost i otpeva ostatak veceri!!
ili kad kazem zadnja pesma za veceras i bude jo 50!!!!!!!!

Alix
16.02.2008, 15:06
Evo iz izkustva šta ja mrzim...Al ono iskreno...

---kad dođem u kafanu da slušam muziku a ono fajlaš glumi da svira....
---Kad vidim da sviraju katastrofalni muzičar a narod viče---jaaaj ubiše ljudi kako su dobri...čobani....
---Kad mi dođe klošar pijani il neki poznanik pa stalno dosađiva da mu odradim naručbe za džabaluk...
---Kad ne mogu naštelati ozvučenje i zvuči "kaj talefon"
---kad mi se pjevač Buco napije i ispadne mu mikrofon (jadna glava mu sva iskrivljena)
---Kad započnem pjesmu u A-molu (sa stringsovima) a pjevač započne iz H-mola pa onda ne može da odpjeva iz te intonacije...
---Kad mi usred svirke dođe gazda i kaže: Smanjite se,malo ste preglasni
---Kad mi dođu seljaci u kafani i pitaju:jel mogu ja šta da odsviram---E pa možeš P$%&u svoje matere...Donesi svoj instrument
---Kad pjevač ne prati ritma i bajagi ne pravim mu “original prelaza” a u suštini on ne prati takt
---Kad mi se pjevač narolja ko stoka a ja ko magare moram komplet ozvučenje da pospravljam
---Kad treba uzeti pare za ozvučenje a drugi se članovi bune…Pa sledeći put donesite svoje i kasirajte
---Kad mi pjevač kaže:”Daj dodaj eho” a suštini eho odvaljuje al on ne ume da pjeva
---Kad mi se disk u Tritonu pokvario pa nisam imo SOLO boja…Komplet tezga samo sa PA1X…jaaj…
---Kad pjevačivca dođe nenaspavana I smrdljiva---Ljudi Bogami živa istina…Nama se desilo lani na svadbi.Neću reći imena,krave se hebavala ko koza i onako neokupana došla na svadbu da pjeva.I gazda došo I psuje sve sa neba-ne izpušta ništa,kolji đavo smo ovo doveli a zacjepili cifru za tezgu…A ona mrtva hladna a smrdi da joj ni magarc nebi prišo blizu…

Eto iskreno gore stvari koje najviše mrzim u svirci…A ima tu I mnogo koje volim…Al nije to smisao teme…Pozdrav!

kuki
16.02.2008, 18:31
U sustini ste vec naveli sve isto sto i ja mrzim!
Ali jos da dodam,mrzim:
-kad mi dodje neki "pevac" na svirku i kaze jel mogu ja nesto da otpevam,a nema pojma da peva sav se iznerviram a takodje i publika!Jos sto je najgore kaze neku pesmu na primer "usne boje vina" -2!Jeste li vi culi za tonalitet -2??? Tu se uvek gadno iznerviram!

Millan
17.02.2008, 08:47
Au, bre banex, ti nikad zadovoljan, pa nemoj tako..., cuo sam ja i da si lepo zaradio, a i da si posle trazio nesto sa konobaricom po mraku, hehehhe:P, pa gde ces veceg zadovoljstva!
A, to da me neko ispali za svirku i ne dodje, taj se vise ne bi bavio ovim poslom....
Sto se tice pijanih pevaca, nalazio sam ih ja kako leze iz satre, ma niti zna gde je, ni sta radi, ni kako se zove, strasno....:D
Dopuna:
Basalski je kralj!!!!!:lol:

banex
17.02.2008, 11:31
U sustini zivim od muzike tako da ne mogu da se zalim ali ima i istine u onom sto sam rekao.A za konobaricu kad se nisam onesvestio.U toj kafani su grizli pevacicu za vrat.Mene ko ispali taj je izbrisan iz imenika.Jednom sam cak trazio pevacicu po njenoj kuci i da sam je nasao bilo bi svasta.Prebio bi je ko vola u kupusu.Posle jedno 2 godine ponovo sviram sa njom.Igrom slucaja gazda kafica je pozvao.Pevala je dva vikenda a treci ga ispalila.Strasno!

Jugo
17.02.2008, 16:27
Mene ko ispali taj je izbrisan iz imenika.

Potpisujem 100%!
Doduse, ja vise nikad (cak ni posle dve godine) ne bih mogao sa takvim ljudima da saradjujem!

jager
20.02.2008, 13:25
Potpisujem 100%!


i JA, I JA! :)

GALA
20.02.2008, 13:30
1.Kad pevaci ispevavaju sve na pola takta

Ovo prvo me ubi naj vise to mi se stalno događa koji kod pjevac dođe,ili recimo ne upadne mi tocno uvijek zakasni..ne upadne na vrijeme dođe mi da mu mikrofon razbijem o glavu majke mi....:mad::mad:


jednom mi se desilo da je doso pjevac boze sacuvaj kad bi mogo mikrofon pjevat umjesto njega.. I stalno gleda u Mix i govori daj mi Šus,daj mi druk ,,Šus,druk ja puko i kazem njemu jel ti vidis da ovdje negdje pise šus ili druk nevidim takav potenciometar..grla nema ni u ku.. a pjevo bi misli da razglas pjeva a ne on

kreso
20.02.2008, 15:53
Nema mi gore nego kad dođem svirat svadbu, a ostave nam na bini mjesta za jedva trojicu, a na standardna petorka. Prigovoriš, a ovaj pa nema mjesta, stisnut će te se.
Ili još gore kad ostave mjesta za ples u sali za 400 ljudi taman da imaju 4-5 metara od nas muzičara, pa mi svako malo sruše mikrofon ili trknu kljavu i sl. :mad:
A od kolega, imo sam jednog pacjenta u bendu (vrhunski harmonikaš) koji je patio na sound u vražju mater. I nakačio pet (pet) :-O mikrofonskih "buba" na harmoniku, jednu u mjeh, jednu na basove, i tri na klavirski dio, ali ispod poklopca na svaku oktavu. E, hebo sam mu ujutro majku kako mu se je mehanika tipki čula :-&. Ma bubnjar uopće nije trebo, navio se i udri. Em mi je samo s harmonikom zauzeo 5 kanala na mikseru, em je štandrco ko pisača mašina. Popizdio sam i stišo ga do ibera na mixeru. Naravno pjenio se ko da je pojeo kantu Ariela. Predjutro po prestanku svirke smo se poklali na pasja kola . Nahebo sam mu se matere samo tako. Od onda nikad više nismo svirali zajedno, iako mi je žao jer kvalitetan je muzičar, samo ima manjak fosni u glavi.
Također ne volim kad se neko u pola pjesme gura da preuzme na drugoj kitici/strofi prvi vokal jer ne može pjevat prateći, a ja dalje neka nastavim pjevat njegov back vokal. u 3PM.
Također, užasno me smeta kad mi neko dođe da mu isprogamiram klavijaturu. Potrošim tjedan dana i kad treba platit on se predomislio. Neka sve izbrišem, jer mu se kao ovo ovako ne sviđa. Majmun ne kuži da nije stvar u soundu nego u kljavi i da ako želi da mu synth bolje zvuči da mora kupit bolji synth, a ne da mi dođe s kantom od kljave i traži da mu se čuje kao Triton Extreme.

kuki
20.02.2008, 16:06
Uuu tako je kreso to se i meni desava da nam ostave malo prostora za sviranje,onda se poredjamo k'o sardine.A naravno takodje kad vidim da nema mesta za igranje vec znam sta me ceka,joooj koliko puta su mi sutnuli stalak od mikrofona i dobijo po ustima,dobro je da imam jos sve zube.Moracu da nabavim onu plastiku sto koriste bokseri da bih zastitio zube,a takodje bi mi dobro dosle i bokserske rukavice:)

Marco7
20.02.2008, 16:12
Mrzim menadzere prevarante i mrzim kad se covek koji me zove da sviram pogadja samnom kao da smo na pijaci

kuki
20.02.2008, 16:24
Kad smo vec kod para mrzim kad mi dodje neko i kaze kolko su pesme(koliko kostaju)?Ja kazem koliko das,a on ce moze 20 dinara???Ja ga samo pogledam(u sebi samo sto ne puknem) i samo se nasmejem!

Edis85
20.02.2008, 16:39
1. najvise mrzim kad moram postaviti i spakovati sve ozvucenje + klavjeture to mi je najgore
2. mrzim kad dojde pjevacica dobra treba sa momkom ili muzem a cujem da se pegla non stop i dolazi sama a bas kad ja sviram dojde sa kim
3. mrzim kad dojde pjevac nema pojma sta je visoki, sta je echo sta je hall, i nesto okrece po mikseti koda je DJ, koda mixa :D, i kaze dobro zvuci a ono nerazumijes ga sta pjeva kolko je echa dao il da hall pa misli da je echo
4. kad se za*b*vam 2 sata da ustimam sound a na kraju zvuci po k***
5. kad kasnimo na svirku pa postavljam kad ima puno raje u diskoteki
6. kad dojde pjevat pjevac koji nema blage veze sa pjevanjem covjek izbacivac :D
7. kad mi kaze gazda morel se spustit malo cjena posto nije bilo tolko posla (a kad ima posla nekaze dacemo vam po 20 eura vise bilo je posla :P nama bi ga sintom od glavu)
8. kad mi dojde kakav pjan covjek pa oce neku pjesmu, da mi kaze pa me ispljuje cjelog OKUPA
9. kad pjevacica distonira za po tona uvjek i pisti posto je pojela premalo jaja
10. kad se pjevac il pjevacica ili ja pa se nezna ko koga ganja
11. kad napravim pauzu samo sto sam sjeo 5 min zapalio cigaru dojde gazda ajmo momci svirat po sata vec sjedite
12. kad odem sjeban na svirku pa napola spavam i zvuci k*** pa mi kazu svaka ti cast ubijas
a sam znam da to nije bilo 1/4 sta znam i obratno
13..... naslo bi se jos sta to sam se sjetijo pozdrav od mene za sve na forumu :)

GALA
20.02.2008, 16:56
Cujte meni nije tesko nosit instrumente cuj moji su nece se sami ponjet, al naj gore je sto moras pijanog pjevaca nosit pokraj njegovih zdravih nogu e to je propast...Hehe

klavijaturista
20.02.2008, 17:06
Kada Basista kaze na probi necu svirati tu pjesmu neslusam narodnjak..
Kada pjevac malo malo mrda po mikseti i nikad mu mikrofon nevalja..
Kada pjevac trazi povisicu a pukne mu glas u pola svirke pa ja odradujem cjelo vece i ujutro poslje svirke djelimo iste pare a on trlja ruke...
Najvise me zivcira kada idem u ispomoc pa kraj mene stoji fajlaš sa pa800...a ja sviram na i4s i LE...
Kada mi fajlaš kaže da će si kupiti Guerinku samo za šminku...:mad:
Kada sviram neku pjesmu koju dugo nisam svirao i pocnem pjevati REF a ono visoko u PM..kasnije spuštaj..hehe
Kada Dodem svirati u neku selendru a jebe napon...e sada imam stabilizator hahahha...
Kada mi se laptop zaledi kada trebam promjeniti tekst...
Kada zaboravim ponjeti stalak za laptop i rijeci...
Kada trebam poceti pjevati refren mene tera podrigivati...
Kada pijem Juce i kasnije dobijem pro..lj..e..v pa samo jedva cekam da stanem sa pjesmom...=))
Kada pijandura dode kraj mene i prdne...majku mu...
Kada Mi bubnjar palicom povuce po klavijaturi....
Kada sviram npr neka puca puca puca...umjesto toga pocnam pjevati u refrenu udara u glavu ko sampanjac....hahaah to se samo jednom dogodilo heheh...sve je to za ljude...
A naj naj naj vise me zivcira i smeta i to vise nedopustam da netko na mojoj svirki oce pjevati pa mi ubljuva mikrofon pa mi sekasnije povraca koliko smrdi fuj!!!
ima jos puno puno puno toga mogao bih napisati knjigu...kao i svi ostali!!!!
pozdrav od klavijaturiste i jedan savjet...
Kao svirac Treba imati svoje "JA" tako sam i ja napavio da vas ljudi i kolege sviraci nesmatraju nekim šunjom i da imaju respekta prema vama...jel dosta sam ja šutio i na kraju kada sam okrenio stranicu svi se zacudili... to je jedan veliki savjet nedajte se....pozdrav od klavijaturiste....pozdrav

kuki
20.02.2008, 17:46
Da kod mene je bas taj problem sto sam previse "mek" pa nekazem nikad nista kad mi smeta nego to drzim u sebi,a sledeci dan sam jako lose volje!
Moracu to pod hitno da menjam,kao sto kaze kolega klavijaturista.

jager
22.02.2008, 23:26
@kuki
... eh, pa sve to dolazi sa godinama ... veruj mi.
Nekada sam dozvoljavao gostima da mi se penju na glavu ..., a sad nedavno sam se izderao na konobara koji nikako da stisa ODVRATNI RADIO dok smo unosili ozvucenje i instrumente u totalno prazan lokal.. pojacao je onako BAS do daske, da se sve one sirote kutije raspadaju.... Nije mi jasno kako neko TOLIKO ne cuje da izoblicava sve u 16 ....
Pet puta sam ga lepo zamolio da stisa, a onda sam mu UGASIO resiver i oterao konobara u materinu. E bila je lepo tisina.... bar sam mogao posle u tisini namestiti zvuk. Prethodnu svirku sam se utrkivao sa njegovim radiom... ma grozno

dominik
22.02.2008, 23:49
1.Dobro sam se nasmijao!Sve je živa istina.Izgleda mene kao mladog muzičara još puno toga čeka...
2."Klavijaturista" je u pravu,treba imati svoje JA!Mada me i to jednom koštalo,ja rekao sve u facu,gazda ostavi ostatak ekipe a ja p...sio gazu!A borio sam se protiv nepravde i to za cijeli bend,medjutim oni su šutili.Al dobro,sad mi je bolje,idem neopterećen na gazu jer sam se riješio takvih!!!!
3.MRZIM kad mi pjevač ili pjevačica ukrade bakšiš!

ERKOOO
26.02.2008, 01:20
A znate sta ja mrzim...npr.:kad radim improvizaciju a pjevac nesto pocne da zavija uz to.
Nidje veze1 Jednom ga zbog tog zamalo nisam ubio!

Millan
26.02.2008, 01:29
Hahahha, to je dobro, al' jos jace je, sviras improvizaciju i sad u glavi imas isplaniranu sledecu deonicu, pocinjes da sviras, i odjednom cujes pevaca, kako peva trecu strofu......:lol: Ne *ebe te ni 3%!!!:D

No.1
26.02.2008, 02:00
Kada Mi bubnjar palicom povuce po klavijaturi....


Molim...? Ima da mu nabijem njegove palice u nosne supline!!!

kuki
26.02.2008, 02:02
Hahaha...e stvarno zna svasta da se izdesava za svirku:)

jager
26.02.2008, 02:58
...sviras improvizaciju i sad u glavi imas isplaniranu sledecu deonicu, pocinjes da sviras, i odjednom cujes pevaca, kako peva trecu strofu......:lol: Ne *ebe te ni 3%!!!:D

Jooooooooooooooooooj, znam ovaj osecaj .... bas je odvratan ;)

Inace, sjajna tema, svaka cast za ideju :)

kuki
27.02.2008, 19:10
Mrzim kad se dogovorim s'kolegama da se nadjem na primer u pet sati,a oni kasne po pola sata!I to uvek kasne,ne secam se kad su dosli na vreme.Kazu a imao sam ovo da uradim,bio sam tamo-amo...sve naki hebeni izgovori.Sto je najgore ja tamo cekam ko majmun i ljudi koji tamo u blizini zive kad me vide pocnu da vice"sta ponovo ovi tvoji kasne?".Uuuuuuuuf.....

actross82
27.02.2008, 19:20
kad podjem na svirku a neko mi kaze "srecno".Obicno prodjemo ko bosi po trnju:)

Mikiya_86
27.02.2008, 19:58
Kada pridje gost i kaze mi "Decko ajde pusti onu pesmu Crne Naocare ",znaci popizdim...
I naravno kada promasim boju za solo a i tercu...
Kao i prelaz u ritmu...
Kada mi ide 7 - 8 na 170 tmp, i onda predjem u Rumbu... joj..

elvir
27.02.2008, 20:05
1.kad Mi Pjevačica Kaže Ne Pjevam Ja Iz Tog Rekorda
2.kad Neko Od Gostiju U Kafani Hoće Da Zapjeva I Kaže Mi ,mujo Kuje I Na Mikropfonu Kaže ,ajmo Rumba. Joj.
3.kad Se Iskupe Djeca Pa čačkaju Po Klaviaturi A Roditelji Se Smiju I Ništa.
4.kad Sviram I Dođe Pijana Budala I Približi Mi Se Kod Uha Da Mi Nešto Kaže I Svega Me Ispljuje ,pu.
5.na Svadbi Počnem Sa Trepetiljkom I Počnem Kolo I Crkne Razglas,pu Majku Mu Pa Te Ljudi Počnu Zajebavati........

al bundy
27.02.2008, 20:06
hahaha svaka cast ko otvori temu....

mrzim kad nisam ni vorspil odsviro do kraja a pjevac pocne pjevat.....:mad:
i mrzim trijezne goste....sa pijanima je lako:D

...kada sviram od hasana dudica crne zeno sa ocima plavim...U TVOJ POGLED SIGURAN SAM BIO OPROSTI MI JER SVI LJUDI GRIJESE.....a on onda oplete refren....NISMO VISE TAKO MLADI STA JE ZIVOT SADA ZNAMO....ufff kako bi mu za vrat skocio da znam da sam jaci....u redu jednom ali svaki put....

kada stalno mora citat iz knjige....

i kad gost naruci neku pjesmu pa mi odvali pare na celo...ali odvali tako ko da je hiljedarku zalijepio....a ne samo deset franaka...e tu vec popizdim...

....a najvise mrzim kad dodju "neki muzicari" kao gost...pa kazu da imam malo gresaka....da trba ono onako ovo ovako i tako to....ali svaki vikend su tu....pa drugari,ako vec znate...sto nesvirate nigdje???

zikoni
27.02.2008, 23:01
Kad se icepis od sviranje a ne uzmes nista

amavrenski
28.02.2008, 00:11
kad se pevac ili pevacica isfalsiraju tokom cele pesme, i onda na kraju mi kazu nisi mi dao dobru detonaciju (misle na intonaciju), a negde su to culi pogresno. uglavnom pevacice ove mladje sto tek pocinju

al bundy
28.02.2008, 00:15
....hahaha,dadni joj detonaciju poslije svirke......

al su one simpaticne sto kazu da joj sviras original dok slusa sa cd pjesmu....a ono visoookooo u pm...onda namjerno ostajem u originalu

korgich
28.02.2008, 00:39
Imajte ovakve stvari na umu

http://www.youtube.com/watch?v=5LfDu-uPWW8

Neznam jel ovo neko vec postavio. Pazite se. Nikad neznas sta ti se moze desit.

al bundy
28.02.2008, 00:41
eh sreca pa nemam dara za pjevanje....

kuki
28.02.2008, 01:24
Haha,ono za detonaciju je dobro,zato je i isfarsirala jer je detonacija bilo visoka:)

Alix
28.02.2008, 21:00
Ja mislim da je ovaj pokupio bakšiša ko salate...Jaaj koju detonaciju ima...Auuu,i jadni mikrofon skočiio mu u usta samo da ga ne "detonira" sa svojim glasom...

jager
05.03.2008, 02:25
UUUUUUUUUUUUUUH!!!!Jos se preko tog istog mikrofona koji je pojeo cuje kako krklja... Strasno! :D
ALi ne daj boze nikom, stvarno...

Alix
06.03.2008, 09:47
Znate šta ja mislim da se je desilo...Jadni čika prije svirke imo mikrofon na stalku kod kuće...Pošto su mu deca jeli pasulj za ručak,iz znatiželje su stavljali taj isti mikrofon ispod dupeta i veselo pjevali na njemu i izvlačili slatke pasuljarske trilere...I kad je jadni čova došo na svirku,u spužvi na glavi mikrofona,"probudio" se onaj triler pasulja pa se desilo ono što se desilo...Ja mislim kad dođe kući,da će kajš da svira...

edinj
06.03.2008, 10:19
Gadno je kada niko od gostiju ne plese, niko se ne provodi, svi ozbiljni i samo sjede i belje u tebe kao da su dosli u pozoriste.

Alix
06.03.2008, 11:16
Gadno je kad ostaviš skup instrument u kafanu potpuno ispravan a onda dođeš idući Petk na tezgu,upališ ga a iz njega jadnika se zapuši...I koga optužiti?

Pilence81
27.03.2008, 23:38
2.Kad idem na tezgu, a pevacica dobila....


1.Kad moram da idem na tezgu a dobila sam=))
2.Kad radim sa nekim muzicarima koji misle da skidaju zvezde s'neba kako sviraju a neznaju ton da ubodu.
3.Kad me neko oslovi sa "Pevaljko"
4.Kad pevac promukne pa moram da pevam i muske pesme.
5.Kad me muva neki kreten iz orkestra jer mu treba pevacica za rad.
6.Kada neko od gostiju kaze:Ajde snajka penji se na sto" :-O

vingula
28.03.2008, 00:04
1.Mrzim kad moram svirat pod tamnijim osvjetljenjem (zatamnjenim mjestima) pa nevidim koje dugmiče stiščem
2.Kad se ne složim s pjevačem o repertoaru nakon uvodnog seta.
3.Kad pojačam gitaristi gitaru a šum na 100 dB
4.Kad moram štelat mikrofon jel nikad nije istog zvuka
5.Kad mi nešto od opreme zataji pa ne radi kako treba
6.Kad mi konobari prolaze sa svojim "tepsijama" punim pića ili praznih čaša ispred mene i lavijatura
7.Kad se malo kasni na gažu pa uvjek ja budem kriv zato što putujem,a uvjek dođem barem 30 min prije
8.Kad se muti oko para a ja neznam
9.Mrzim kad moram svirat neke pjesme koje me jako živciriaju i koje mrzim pa onda moram pustit fajl (tad bi najradije otišo van pa se poslje vratio)
10.Mrzim žicaroše bilo kojeg tipa
11.Mrzim kad nešto moram radit protiv svoje volje
12.Mrzim kad me j..e kompijuter dok nešto snimam ili radim

No.1
28.03.2008, 00:45
1.Kad moram da idem na tezgu a dobila sam=))
2.Kad radim sa nekim muzicarima koji misle da skidaju zvezde s'neba kako sviraju a neznaju ton da ubodu.
3.Kad me neko oslovi sa "Pevaljko"
4.Kad pevac promukne pa moram da pevam i muske pesme.
5.Kad me muva neki kreten iz orkestra jer mu treba pevacica za rad.
6.Kada neko od gostiju kaze:Ajde snajka penji se na sto" :-O

Ha..ha..ha..ha..ha..beskrajno.......

Burli
28.03.2008, 01:08
1.Kad moram da idem na tezgu a dobila sam=))
2.Kad radim sa nekim muzicarima koji misle da skidaju zvezde s'neba kako sviraju a neznaju ton da ubodu.
3.Kad me neko oslovi sa "Pevaljko"
4.Kad pevac promukne pa moram da pevam i muske pesme.
5.Kad me muva neki kreten iz orkestra jer mu treba pevacica za rad.
6.Kada neko od gostiju kaze:Ajde snajka penji se na sto" :-O



Respect!!!

kuki
28.03.2008, 01:13
1.Kad moram da idem na tezgu a dobila sam=))
2.Kad radim sa nekim muzicarima koji misle da skidaju zvezde s'neba kako sviraju a neznaju ton da ubodu.
3.Kad me neko oslovi sa "Pevaljko"
4.Kad pevac promukne pa moram da pevam i muske pesme.
5.Kad me muva neki kreten iz orkestra jer mu treba pevacica za rad.
6.Kada neko od gostiju kaze:Ajde snajka penji se na sto" :-O

Ono pod broj jedan mi se najvise dopada! hehe...

milanceshow
29.03.2008, 04:03
Ono pod broj jedan mi se najvise dopada! hehe...
Bas to pod broj 1 ne treba da ti se svidja.:D

A ja najvise mrzim kad dodje pevacica na tezgu a dobila.=))

Millan
29.03.2008, 04:47
Mrzim jos kad mi pevaci stavljaju svesku sa tekstovima na klavijaturu, zgodno im dodje ko' stalak...
Jednom mi na svadbi nekoj pevac stavio papirnu tacnu od torte na zvucnik, na njoj napisali spisak pesama, i on zaokruzuje koju odradi, i sve je to bilo ok, dok nije zavrsio spisak....
Sklanja on tacnu, a ispod moj zvucnik sav usran od slaga sa torte, jos ga nisam ocistio, ne vidi se kad gledas odozgo, al sa strane malo....:D

Pilence81
29.03.2008, 11:25
Zato ja mrzim kada zaboravim PC Pocket pa se upatrljavim sa tesktovima:mad:

Vaxter
29.03.2008, 18:05
Koristish pocket za textove...
Pohvalno... ;)
Prva pevachica koja je ulozila u neshto osim jednog mikrofona! :))

Alix
30.03.2008, 18:01
Ooo..Pohvalno da imamo i kolegicu na forumu...Ne budeli sad navale na nju i kontakta evo glave...Sad će jarani sa foruma da lude...Neka,neka...Tako i treba...

mykeli
30.03.2008, 18:05
Uuu Alixe druze,ona je ovde vec vise puta.....sa malim ........prekidima................hahaha........... ....................khm!!!

Pilence81
30.03.2008, 20:24
Neko me zvao,ili mi se samo cini:p
Zanimljivo je ovde biti jedina zena medju milion muzicara,gore ste tracare nego zene:lol:
PS.Ja se izvinjavam ako sam skrenula sa tebe,Mrzim da nisam upucena kada se radi o meniB-)

BasariStudios
30.03.2008, 20:29
gore ste tracare nego zene:lol:
Nedo bog!

spale
30.03.2008, 21:13
E ja sam ostao bez pola zuba (leve gornje dvojke) jer mi je jedan baš trezan "igrač u kolu" naleteo na stalak za mikrofon.Na onom preostalom patrljku od zuba samo ostalo oslikano
SM 58 (he-he).

Pilence81
03.07.2008, 15:41
Mrzim kad neko ima rodjedan meni drag a ja ne znam sta da kupim za poklon a da ne omasim u izboru8->

skoricnik
03.07.2008, 15:52
Mrzim kad zablokira klavijatura :D

Darko
03.07.2008, 16:33
Kad uzmem pogresnu disketu sa Midi Fajlovima . . . .hahahahaha. (sala)

Pozdrav

nurfet
03.07.2008, 16:35
.....kad dode stara pjevaljka i kaze hajde onu ..."Tako mlada"
kad dolaze umisljeni pjevaci kojima nista nepase a dodu naravno i bez mikrofona(navodno zaboravi)
kad mi pjevac u toku svirke govori na mikrofon koji akord da sviram

i da je to samo to...........bio bih presretan

blatusan
03.07.2008, 16:38
Hahahahaha darko......i ja mrzim kad pjevac nemoze pratit midi fajl :D hahahaha

No.1
03.07.2008, 17:30
Mrzim...kad mi se neko mesa u klav...vako treba...tako treba...

Lepi Cane
03.07.2008, 17:40
Mrzim sve sto vole mladi=))=))=))=))

Darko
03.07.2008, 18:05
@Blatusan ... e super ja vec mislijo da sam jedini stim problemom hahahaha :)

Vule
03.07.2008, 18:19
Ja mrzim pevačice...sve...ha ha ha...i mrzim što svakoj kad dodje na posao i mora da radi odjednom "nije dobro"...e ti im je glavna priča...i ono,kad nema mikrofon...svaka ga je ili pozajmila pa joj nisu vratili ili joj je baš "juče" ispao i na popravci je...sve su iste...

antalus1000
03.07.2008, 18:39
e stvarno kakve teme sve necete pokrenuti hahahahahha:D

mariok
03.07.2008, 18:42
Ja mrzim kad dodjem u lokal,a vidim dole plocice,a pevacica se odmah pozali da je malo promukla,a pevacu nikad dosta eha,i gost kad trazi istu pesmu za redom,a jos pritom jako spora pesma,ima jos dosta toga....

mariok
04.07.2008, 02:27
Mrzim i kad pevac vata neku ribu,a ja iza klavijature gledam to,i ne mogu nista :)

No.1
04.07.2008, 13:56
I na sve tome "brate odoh ja, ti vidi otpevaj nesto sto mozes"

Millan
18.07.2009, 05:08
Mozda sam i rek'o, al' opet cu....:D
Mrzim kad idem na tezgu nenaspavan, i sad mi se to desava, treba da ustanem oko 8h!:(
Ustvari, to mi se izgleda stalno desava....:?

svrakan
18.07.2009, 07:41
Mrzim kad moram da skidam glupe pesme Dade Polumente i ostalih polumentola.
I da,mrzim Strumpfove.

ERKOOO
18.07.2009, 15:38
Hahah i to! I jos nesto,kad zavrsavam svirku(tezgu),kontam da gasim instrumente a neki klosar mi dodje i hoce da naruci pjesmu!

harepa50
18.07.2009, 16:55
Kako dosli ovi sablonski noviteti koje nije tesko skinuti meni je dobro jer mogu da se pozabavim malo starijim pjesmama koje nisam nikad cuo i imam vremena da ih skidam.

A mrzim...hmm..mrzim i ja mnogo toga a skoro sve je napisano ali eto cesto mi ide na zivce ja sviram forspil neke narodne pjesme a pjevac pjeva ono klasicno zabavnjacko "uuuuuu aaaaa", joj tad mi dodje da mu ukinem mikrofon :lol: ili kad sviram forspil a on pjeva tercu i to ni na sta ne lici...

drakan
18.07.2009, 16:59
Mrzim kada krenem na svirku a zena mi kaze "DOBAR PROVOD TI ZELIM" Kao da ja idem na godisnji na more da se odmaram! Nezna s kakvim sve budalama i pijancima treba izaci na kraj!:mad: Poludim svaki put kad mi to kaze!

Mrzim kada dodjem na svirku nenaspavan pa samo sto ne pocnem da sanjam snove dok stojim!

Mrzim kada mi se pjevac tako napije kao zivotinja i onda se kod mene u dvoristu zaleti autom i srusi mi ogradu jer jadan nije u stanju da stoji na nogama!

Mrzim kada pocne da pjeva jednu pjesmu pa jadan ubaci text od neke sasvim druge pjesme!

Jednom prilikom mi je ostavio knjigu s textovima na pitch i savinuo ga a klavijatura normalno vise ne svira kako treba a ja stao i kopam po meny-u da otklonim kvar i vidim sta mi je uradio!:mad: Mislim da bi ga odmah na mjesec lansirao kako me je naljutio! On se smije po obicaju! Ha,ha! Svakakvih likova ima danas! Ima jos toga pun kufer ali eto da ne duzim vise!:lol:

olympya
18.07.2009, 17:13
ono šta ste govorili da bubnjaru lete palice...pa mene su već 2-3 pogodile u leđa i reko sam mu neka se savlada ili ću mu ih lancima vezat..
mrzim kad se dogovorim sa organizatorom da sviramo do 2 a onda par pijanci ili debele i ružne, pijane žene žele još a ja već pogasio instrumente, a one meni iza leđa ogovaraju....
i ima toga još jako jako puno, više manje već je sve navedeno...pozz

AndrijaGM
18.07.2009, 18:04
Sviram docek a dodje mi neka mlada mama i kaze molim te pazi da mi dete ne izadje na put, a ono Ibarska magistrala bukvalno 15m :mad:, i kad dodje neko da mi sitni pare- jos ja kazem moze naravno i taman da mu dam on pocne sam da uzima da mulja nesto e tad mi ode pritisak u qurac mogao bih da ga ubijem ... Ali mnogo stvari takodje i volim ... Ne dajte se

milanche007
18.07.2009, 18:56
u posledenj vreme mrzim ove novitete od pesama,forspili su toliko glupi da umaraju mozak,sad treba brojati koliko je koji ton puta odsviran,a ne razmisljatii gde je triler....naravno nerviram ne dosta stvari od toga sto ste naveli...i naravno pevacice,,njih ne mogu da zaobidjem

saki_123
18.07.2009, 19:52
- kad neko od gostiju dodje da peva, to me ubija;
- kad moj gitarista u sred svirke pali cigaretu ili pije pivo...
ima jos dosta toga....ihhhhh

medino
18.07.2009, 22:03
hahah,show ste...osecam da ti ne pusis pa te zato nervira kad ti gitarista pali cigaru...pa ja za svirku popusim skoro kutiju...je's ruzno al' sta cu..eto nove teme- da li pusite za vreme sljake???

Dell
18.07.2009, 23:04
a kad vam pjevacica pjevusi forspil u isto vrijeme kad ga vi svirate? :)

munjabend
19.07.2009, 03:35
mrzim kad se posle tezge napijem i kad me daciceva murja navata pijanog da vozim auto i to dva pita u roku od nedelju dana =)) :lol: ODE DOZVOLAAAAA

harepa50
19.07.2009, 15:36
###a kad vam pjevacica pjevusi forspil u isto vrijeme kad ga vi svirate? :)###

Hehe druze, i to sam naveo samo sa pjevacem...al stvarno iritira...:)

Dell
19.07.2009, 15:40
a jos ono kad se tako dere preko mikrofona tako glasno, a ti sebe ne cujes kako sviras forspil i ono gadjas tipke napamet i zavrsis negdje 7-8 tonova vise ili nize nego gdje treba :D To nam kolege mozda pevaljke i pjevaci pokusavaju krasti posao, majku mu onda ni ne moram svirat forspil neka ga ona pjeva :D

harepa50
19.07.2009, 15:49
Ma ja samo udaras pratnju, akorde ili bas i kontru...:D

jeftabgd
19.07.2009, 17:57
Kad je mnogo vrucina a nisam poneo stvari da se presvucem pa pocnem svirku sav ulepljen i mokar.Kad mi mladenci traze pesme od Billy Idola i Adama Anta a treca pesma bude Moj zivote ,zivoticu.Ima mnogo stvari koje MRZIM da bi mogao da se setim za kratko vreme.

b.o.Y.c.h. ČK
19.07.2009, 23:24
- Mrzim ljude koji dođu i kažu:"Imaš onu pjesmu" ili "daj pusti ovo ako imaš", odmah popizdim i velim nemam tu pjesmu ali mogu samo odsvirati...
- Mrzim dok me ljudi za*jebavaju (sviram u duo) gdje su mi bubnjevi
- Mrzim dok niko ne pleše, dok svi bulje ko bikovi u šarena vrata..I na kraju kažu da sve to mi puštamo da je to buisness
- Ljut sam na samog sebe dok počnem u krivom duru svirati, i onda me gitarist hvata do pola pjesme :)
- Živciram se dok znam odsvirati pjesmu, a nemam rijeći
- A najviše od svega me ljuti kad ne možemo složiti pravi saund i dok nešto rikne

No.1
20.07.2009, 00:20
mrzim kad se posle tezge napijem i kad me daciceva murja navata pijanog da vozim auto i to dva pita u roku od nedelju dana =)) :lol: ODE DOZVOLAAAAA

Suti ne pricaj...i mene ode na 3 meseca

skoricnik
20.07.2009, 00:24
Mrzim kada klavijatura zakuca kada svirka dostize vrhunac, tj. svi se dizu, lete novci, case...:mad:

Vule
20.07.2009, 02:40
...al' kad treba da krenem na svirku,onda mrzim ceo svet...

martinez
20.07.2009, 08:36
sa svima se slažem svaka čest malo stara tema al pravajer nije u ovom poslu sve tako sjajno
- ja mrzim kad pjevam na svadbi već 5-6 sati a onda niđe nekakav kolega koji ko slučajno baš tad ne radi pa bi ko otpjevo nešto a ima takvih baš mu je jedan prijatelj reko da navrati bit će tu u svadbi onda prijatelj je dobar sa mladoženjom pa kažu da može zapjevat onda oon oće pokazat svoje kvalitete al ne hebem više takve neide care ovde ja radim večeras.
- kad pjevačici na gažu dođe muž ili momak pa malo popije i proradi ljubomora pa joj razbije mikrofon pred gostima a mislim da i ona to mrzi
- kad dođu na svirku kolege koje razvaljuju pa sa gazdom pričaju kako ovi što sviraju nemaju pojma a oni su ko baš slobodni a puno su bolji
-kad muzičari rade ispod svake cijene samo da mogu pričat kako imaju posla ja razmišljam ovako bolje u jednoj svadbi uzet 500 € nego u dvi doduše u subotu smo nas tri imali svaki po 400 al hajd sad
-kad gazda počme da se mješa u poso i da govori šta da se svira
-kad sviramo akustiku u pratnji a ljudi govore možel to malo jače
-kad dogovaram svadbu i kažem cijenu onad traže da se svira i pratnja preko dana za iste novce
-kad pijana budala plati pjesmu i ti mu je otpjevaš a on nije čuo pa traži ponovo
-i uglavnom počeo sam da mrzim i ovaj posao nažalost a sve je počelo iz ljubavi prema pjesmi al šta ću treba mi lova
-mrzim one koji ovdje poskidaju semplove i boje pa ih prodaju kao da je njihovo
- al volim brate kad je veselo gdje sviram gdje su gosti raspoloženi za veselje u početku sam volio kad dobijemo aplauz al sad više volim pare

BoleroBend
20.07.2009, 09:17
kad vlasnik lokala kaze ja za te pare nadjem kompletan bend ...pfff.
dobro IZVOLI!!!

caka012
20.07.2009, 23:47
Mrzim sve sto mrze mladi. Sve ste bre rekli, ne mogu nicega da se setim osim...

Pre par meseci sam svirao prvi put sa jednom pevacicom, a ona donela 3-4 flopi diskete sa fajlovima. Kaze mi da ubacim ovo i da pustam redom, posto je svirka bila programska. Ja joj kazem da ne mogu da ubacim to jer nemam flopy drive (PSR3000 ima usb, nema flopy), a ona kaze "kakvo je to sranje od klavijature kad nema flopy?"

Dakle, ne mogu da kazem da mrzim pevacice, daleko bilo. Samo mrzim kad su takve.

Da, zamalo da zaboravim, mrzim sto PSR3000 nema flopy drive.

Vaxter
20.07.2009, 23:49
Pa kupi usb floppy! :))

milanche007
20.07.2009, 23:57
caka012 druze,pa to su pevacice,nabijem ih ja na ...

Vule
21.07.2009, 00:00
Mrzim narodnjake!!! :lol:


P.S....rečenica iz kultnog filma "kako je propao Rokenrol"...:D

hrci
21.07.2009, 00:01
Mrzim kad moram da Tucam Gazdaricu#:S

diplomac
23.07.2009, 17:38
Ne mrzim nishta ni nikoga, mrzhnja je emocija, prema tome iziskuje energiju, a ja necu da je rasipam... Zalim sve one koji misle da ce da me slome pricama o meni, koji se trude da me unesrece i nateraju me da placem zbog njih ,previshe sam hladnokrvna i nezainteresovana za ljude koji nemaju svoj zivot, pa nos trpaju u moj,stoga samo uzalud gube vreme. Nije vazhno shta se pricha, vazhno je da se pricha...:)

b.o.Y.c.h. ČK
23.07.2009, 18:36
...Sa svakim novo kupljenim PSR 3000 dobivao se floppy..Nije potrebno mrziti ;)
meni dobro došao za laptop

djoro
23.07.2009, 20:02
Mrzim kad se neko napije u kafani pa baca pare ko lud i svi se vesele a neki pametnjakovic sedi pored njega i stalno kaje"dosta bre nedaj vishe....itd"

gega
23.07.2009, 20:09
@boychek
Hteo sam bas da kazem da se dobija uz klavijaturu,ali ipak nisam da ne misli caka da su ga preveslali ;)

caka012
24.07.2009, 18:48
Ja sam kupio polovnu, i nisam dobio uz nju ni uputstvo za upotrebu, a kamo li flopy... sve jedno, to je bio jedini put da sam se pokajao sto ga nemam. A nije problem ni da se kupi jedan, ali mislim da necu zbog pevacice koja zna da peva samo uz fajlove.

Uzgred, nisam ni znao da to ide uz klavijaturu.

b.o.Y.c.h. ČK
24.07.2009, 19:25
Pevačica je keksaroš :lol:
Ako hoće pjevat na diskete, nateraj je da kupi floppy...

Dejan
24.07.2009, 19:46
Meni se desavalo kad mi pjevac pridje i kaze:"Jeli,kako pocinje pjesma...-Ako te upita neko-?"Ja poludim i moram reci njemu da pocinje bas tako....:)
ili kad pjevacica dodje na svadbu a ne prepjeva 5 pjesama...

banex
24.07.2009, 19:58
Mrzim kada dodju motoristi a ja sviram u basti.Turiraju motore ali to nije sve.Onda pocnu da slajfuju po sljunku a ono kamenje sve po ljudima i istrumentima.

Millan
24.07.2009, 22:55
Auuu, banex, znaci, tako je bilo....!?:lol:
Prosli vikend mladozenja uterao pod sator neki Suzuki i to bas ispred bine i udri po gasu, uopste nisam cuo sta sviramo...:D

Dejan
24.07.2009, 23:44
Mrzio sam dan kad mi je neki konj slomio G1000 na fajrontu kad sam otisao u wc.

mladenkom
24.07.2009, 23:53
nemogu da kazem da mrzim to,al me nervira kad neko svira pesme koje nisu iz JV,sa jv drum kitom >-)

diplomac
25.07.2009, 17:22
Mrzim tvoj osmeh i tvoje lice,mrzim tvoje proste reci propalice.
Mrzim kada mislis da te volim,mrzim jer ne das da te smatram svojim.
Mrzim tvoju pojavu i tvoj grub glas jer me sve veze za tebe kao tanka vlas.
Mrzim tvoje drzanje i prokleti ponos, mrzim tvoje drugove i nas glupi odnos.
Mrzim grozne snove koje ti znas, jer mi sve uzimas a nista ne das.
Mrzim sve sto sa tobom ima veze, mrzim tvoje izjave i ljubavne veze.
Mrzim tvoje dodire i tvoje tople ruke jer me uvek stavljas na slatke muke.
Mrzim tvoju crnu kosu i tvoje braon oci jer zbog tebe imam samo hladne noci.
Mrzim te iz dana u dan, ponavljam sve tise,mrzim te mrzim jer te VOLIM sve vise!!!

:">:">:">

Millan
03.08.2009, 13:29
Mrzim kad sviram S'namerom dodjoh..., uvek zajebem prelaz u begin, ali uvek....:rolleyes:

Vule
03.08.2009, 14:35
@ Millan

A zašto uopšte prelaziš u beguine...rumba i cepaj...:D

Enes-am21
03.08.2009, 14:49
prvo stisni prelaz koji traje 2/4 pa onda onaj od 4/4 i nema sanse da ga ubrljas.. naravno, ako imas memorisane takve prelaze, a uvijek mogu zatrebat, posebno ovaj kraci...

Millan
03.08.2009, 14:58
Probao sam i u rumbi, nije to to, pesma gubi na autenticnosti... A, pevaci pevaju u beginu, a ja sviram rumbu, sad zamislite na sta to lici...:lol:
Enese, hvala na savetu, probacu tako.

Dejan
03.08.2009, 20:30
Zasto se ne drzite teme?

harepa50
03.08.2009, 20:47
Drze se oni teme, prijatelju...samo su se malo nadovezali na Millanov post u vezi rumbe i begina;)

diplomac
29.12.2010, 21:24
Mislim da je mnogo lakse preci iz ljubavi u mrznju, nego iz ljubavi u bezosecajnost. I kod ljubavi i mrznje su u pitanju jake emocije. Sto vise i jace volimo - sposobniji smo da jace mrzimo.
Ako se "otvorimo" prema nekome, poklonimo mu emocije, onda povreda od njega/nje mnogo jace boli jer dolazi od nekoga od koga to nikada ne bismo ocekivali. Ja licno retko ,,mrzim'', ali sam misljenja da nekog do koga mi nije stalo, ne bih mogla da mrzim. Jednostavno me ta/j emocionalno NE zanima.
Mrznjom se samo dokazuje da sam mnogo losija osoba od one sto je mrzim.
Neko jednom rece: ,,Ko zna da voli taj zna i da mrzi''. Ljubav i mrznja su potpuno identicne, samo su suprotnog ,,pola''...
Neko bi me sada demantovao i napisao da nikada nije ,,mrzeo''. Sumnjam da govori istinu. To nam se, ako imamo osecanja, svima ponekad desilo u delicu sekunde... mozda i nesvesno... Mozda, a mozda ne. A mozda su u sumi...

Dell
29.12.2010, 21:39
uh, kontekst teme u dlaku pogodjen :lol:

milanceshow
30.12.2010, 01:38
Ja licno retko ,,mrzim'', ................
Da li to znaci da retko volis? :)

misa1265
30.12.2010, 01:47
Mrzim kad na pinku izmedju reklama puste neki film...=))

diplomac
30.12.2010, 02:04
Da li to znaci da retko volis? :)


Bravo......:rolleyes: , skapirao si......:)

milanceshow
30.12.2010, 02:06
Izgleda da sam skapirao da do tvog srca je tesko doci!!!!! :)
Ja sad nebi da nagadjam kakav je tvoj karakter.......... :)

GOKOARSOV33
30.12.2010, 02:33
Najvise Mrzim kad sviram a nema baksisa

diplomac
30.12.2010, 02:35
Do mog srca vrlo tesko ili nikako, vise nikada i niko.........
Hm...sto se mene tice niko ne bi ocenio moj karakter......

Dell
30.12.2010, 03:18
Pa kako ti do srca nije dosao jedan tako divan mladic kako sto je cika Milanche, jos kad bi znala koji mobitel ima pitao bih te ja hoce li ikad iko doci do tvoga srca :)

zeljko
30.12.2010, 05:15
:lol:I da zna kako sve ume da svira po klavijature=))Mislim nemoj da se ljutis....Pooz

Dell
30.12.2010, 05:17
a tek s jezik sto svira :D :D :D auuuuuuuuuuu :D

zeljko
30.12.2010, 05:21
I to sto kazes....Kakav je to muskarac uuf:-O:lol:

calevh
13.01.2011, 00:52
Kad se probudim ujutru, a u bojler nema vruca voda, pa mora da se umivam s ladnu i zubi mi utrnu od ladnu vodu kad perem zube ...
A da, tu je i moja devojka kad kaze: " Veceras li ce opet ides u kafanu?" A ja nisam bio 100 Godine s drustvo ...

skoricnik
13.01.2011, 01:03
Mrzim kad mi se isprazni baterija na pilotu. :mad:

Dell
13.01.2011, 01:15
zar u tebe nije sad obicni mic? Kod mene se nije ispraznila ona tvoja odkad si mi poslao :D

skoricnik
13.01.2011, 01:16
Jeste obicni, ali ponekad uzmem pilot kad znam da ce biti velika guzva :) Hahahaha, ispraznice se ona, samo polako :D

Ace
13.01.2011, 01:21
Nece se nikad isprazniti jer kad @Dell vidi pevaljku on se sav naelektrizira. :)

skoricnik
13.01.2011, 01:21
Digne mu se napon =)) :lol:

zeljko
13.01.2011, 05:52
Mrzim kad me boli zub kao sad:(A sto se tice muzike mrzim sto nemam vise slobodu kao nekad od kako sam u ovoj prokletoj njemackoj,pa ne smem da sviram harmoniku kao nekad po 5 sati dnevno....tada sam i naucio nesto,a ovo sada je nista sto vjezbam i kako da budem bolji i da napredujem...Harmonika se svira najmanje 5 sati dnevno;)Ovdje je zakon da harmoniku smijes 1 sat dnevno svirati ostale instumente naprimjer akusticnu gitaru 3 sata jer je tisi instrument a sve ove sto su glasniji samo 1 sat po pravilu,jer ako te prijavi komsija kazna jbg...Eto to mrzim za drugo i ne znam posto se ne bavim po kafanama sviranjem....Poooz

srdjan ilic
13.01.2011, 07:56
Kad pevacica kaze,skini mi ostre,a dodaj mi visoke
Kad pevacica uzme mikrofon da proba,i odmah kaze ko telefon,i skini mi srednjake...A kotije su dvosistemske...
Kad basista hoce da vodi probu za novu pesmu, a ni sam je nije skinuo.
Kad basista hoce da steluje bend,a bas gitara mu zvuci kao kontabas.
Kad je pevac isfemisirani gej,a moras da ga trpis,jer je sef benda umislio da se ne moze bez njega.
Kad fenis pevac gej u bendu,glumi zvezdu.
Kad mi taj isti kaze fale ti nekek finese u svirci..
Kada gluvi sef svira klavijaturu a zena mu je pevacica,a on nezna nista ko tele i gluv je kao top.
Kad mi dugmetarac klavijaturista glumi rokera.
Kada u bendu sviram fospile distorzijom na klavijaturi, a imam gitaristu...
Sve ovo mrzim i jos puno toga,i zato sam dao otkaz ovoj ekipi i otiso da radim u drugom bendu za manje pare i sa svojim drugarima...

ELKO
13.01.2011, 11:26
Mrzim kad sam primoran da radim sa razlicitim pjevacima i evo naprimjer sviramo istu pjesmu.jedan pjevac ili pjevacica hoce da budu malo brza, drugi hoce sporije jer su kilavi, treci hoce malo nizu intonaciju, cetvrti visociju... Ludnica... Sreca pa su ljudi izmislili +1 i -1

Millan
13.01.2011, 15:33
Au, Srdjane, dok nisam procitao poslednju recenicu, htedoh da napisem "Kupi aranzer!", al' pronasao si drugo resenje...:)

Dell
13.01.2011, 17:20
gadno...