PDA

Pokaži Full Verziju : DX11 Yamaha kontra


basalski
14.02.2008, 23:13
Dali zna neko kako mogu onu pravu kontru da napravim na dx11 kao kod v50 sto se cuje, imam jednu na dx11 zove se FOLKGTR 2 ali nije bass nesta.....

koju boju bi trebao da izbiram pa da ga nastelujem??
nemam midi kabal za pc jbga...

Alix
15.02.2008, 00:32
Taj bass i većina kontri "dvojkaških" se vuče iz Originalne interne boje PLUCK BASS...Dakle nijansa zvuka se postiže sa štelanjem parametara i algoritma...Pozdrav!

saki
15.02.2008, 04:01
pa nije bas plug bass sto se koristi na v50 ipak je boja e piano od te boje se pravi ta cuvena kontra sto i dalibor gorila koiste.

Alix
15.02.2008, 14:08
Vidi...Imaš mali milion kombinacija...Prijatelja je zanimalo za DX-11...Doduše mogu se i iz gitara vući mnoge nijanse i dobijati jake kontre...Algoritmi prave čuda,dakle Od jednog internog zvuka možeš da sastavim 3 različite boje a da svaka zvuči do jaja...A ako ko ima ORIGINAL napravljenu tu boju,nek je prenese sa sintha u PC,zazipa i stavi na Download i stvar rješena...Pozdrav!

basalski
15.02.2008, 14:53
Ja nemam midi kabal za PC, Ovako bi mogo da prebacim odma bojce
pozzdrav

krcmar
15.02.2008, 15:55
E vako kontra ti se ne pravi od fabrickih boja, vec ko ima moze ti napisati u txt doc. i da ti upises parametre ili da prebacis sa druge dx11. Ja imam 5 raznih kontri ako budem imao vremena poslacu ti.

Alix
16.02.2008, 08:46
KRCMARY---Kontra se ne pravi od fabričkih boja...Nego kako se pravi?Jel se u DX-seriji loada možda multisempl?SVE boje koje se koriste u DX ili V-seriji su pravljene od FABRIČKIH zvukova...I WOW,i BRASS,i razne GAJDE,KONTRE,PATOSI,LEADOV-i,itd...Odakle inače da se povuču zvukovi nego iz internih banki?Daj molim te prije nego što šta izjaviš razmisli logično...Imam dx i v-seriju već dugo godina i znam ih u dušu...Al nema veze,samo da te popravim...Pozdrav i bez zamjere...

Ivanpa50
07.04.2008, 17:33
Tacno je da su sve pravljene boje i kontre u stvari fabricki zvukovi sa "harda"

gogspa80
14.04.2008, 00:57
KRCMARY---Kontra se ne pravi od fabričkih boja...Nego kako se pravi?Jel se u DX-seriji loada možda multisempl?SVE boje koje se koriste u DX ili V-seriji su pravljene od FABRIČKIH zvukova...I WOW,i BRASS,i razne GAJDE,KONTRE,PATOSI,LEADOV-i,itd...Odakle inače da se povuču zvukovi nego iz internih banki?Daj molim te prije nego što šta izjaviš razmisli logično...Imam dx i v-seriju već dugo godina i znam ih u dušu...Al nema veze,samo da te popravim...Pozdrav i bez zamjere...


nije krcmar na to mislio, nije bitno koju boju izaberes, mozes ti odabrati wow boju i odaberes da je editujes, i citas iz druge dx11 sta je gdje upisano da bi dobio gajde recimo, ili bilo koju drugu boju, i podesis sve kao u drugoj klavjeturi, i boja ce ti ista biti 100%, znaci nemoras imat nikakvu boju, ni fabricku ni nista, a mozes napraviti sta god zelis.

basalski
21.04.2008, 15:32
Dali mi neko moze da mi napraviti u text document, kako da napravim dobru odlicnu SUPERRR kontru??...

Pozz

krcmar
21.04.2008, 15:38
Eto neka ti gogs posalje taj bas, njemu sam ja slao. Jedino ako ga on nije obrisao, posto ja svoj jesam.

gogspa80
21.04.2008, 23:55
Nisam obrisao, ako zeli mogu mu poslati bass, al meni je on samo za bassa a ni ja nemam neke kontre da valja imam boju kosto je na pjesmi bosanac, tako se i boja zove, a to vjerovatno i on ima...

basalski
11.05.2008, 02:28
Cao,
Dali mozda jos nekve bojce u textformatu imas..??
Pozzdravv

Nisam obrisao, ako zeli mogu mu poslati bass, al meni je on samo za bassa a ni ja nemam neke kontre da valja imam boju kosto je na pjesmi bosanac, tako se i boja zove, a to vjerovatno i on ima...