PDA

Pokaži Full Verziju : Jedno pitanje?


mato
14.02.2008, 18:29
dobar dan svima!ja bi imao jedno pitanje za vas.sviram harmoniku vec dosta dugo,imam weltmaisterku.zelio bi ju promjeniti i kupio bi ili guerrini superior 2 president ORO ili dallape supermaestro.sviram vecinom svatovske pjesme u stilu Hot line,Maesrtal,Nocne lutalice itd.po vama koja harmonika od te dvije ima ljepsi zvuk za takve pjesme??hvala svima!

ROBOT
14.02.2008, 21:04
pozz MATO procitaj temu "KUPUJEM HARMONIKU" tu je KRESO napisao veoma poucnu temu o harmonikama pa kad to procitas mozda te prodje zelja za guerrini ili dallape ...puno pozdrava i obavezno procitaj......

mato
18.02.2008, 20:16
puno hvala na odgovor,jel ima jos netko koji mi moze dati svoj savjet?

MileGuerrini
01.07.2008, 15:26
Pozz. Moras isprobati nekoliko harmonika i slusati da vidis sta ti treba i sta ti se svidja!
Imao sam Excelsior, Weltmeister cantora, Dallape, Guerrini superior2 i superior3 a sad sam ostao na president oro!
Sve su sa duplom kabinom!
Dalapa je ako volis sevdah i mekane i njezne tonove dok Guerrinke imaju tvrdji i konkretniji ton i malo su univerzalnije sto se tice repertuara!
Ako ti treba pravi stroj probaj Settimio sopranni artist i Scandali super IV, skupe su ali i vrijede!
A ja sam osobno i prezadovoljan sa Guerrini PRESIDENT.
Nadam se da sam makar malo pomogao!

Denky Pecanin
01.07.2008, 16:31
znas kako prijatelju - bez sumnje i jedna i druga je dobra i u svakom slucaju mnogo bolja od te koju vec imas, ali sad su u pitanju nijanse...npr - dallapa = mercedes, guerini = audi, pa ti vidi sta vise volis... pozdrav

Alix
01.07.2008, 17:10
Scandali-BMW...Itd...Pemda ja imam harmoniku Veltmeister Supitta (stara oko 30 godina) i mogu ti reći da je nebi dao NI ZA JEDNU drugu...Jedino bi za Banetovu Scandali...Al do tebe je daodlučiš šra da sviraš-nemoj kupovati harmoniku zbog marke već kupuj zbog zvuka,Pozdrav!

Denky Pecanin
01.07.2008, 17:15
ma u pravu si ti...al opet treba da pogledas sta najbolji harmonikasi sviraju (koje marke) i da i ti tako nesto uzmes...pozz

klavijaturista
01.07.2008, 17:51
A evo tu i mileta,pa gdje si mile!!!!
Opet Ja Tomo!!!:D

MileGuerrini
01.07.2008, 20:06
Nije stari Scandalli bez razloga oko desetak milja eura, a president (stari) oko 4-5! A to, "vidi sta muzicari sviraju" je isto stvar ukusa! Npr. S postovanjem B.Djokic; svira Sonola, isto kao Guerrini al nije guerrini, a harmonika radi bolje nego neke guerinke! A sto se tice Weltmeister supite, Vrhunska harmonika sa kvalitetnim bugari tonovima i vjerujem da super radi!
Najbolje je da se isproba sve sto se nudi i uzme ono sto ti se zaljepi za srce!
Lijep pozdrav

Jugo
02.07.2008, 09:14
A ja moju Settimio Soprani juce odneo na stimovanje.... Sta li ce od toga da ispadne, sam Bog zna! Inace, stara je ravno 40 godina! Skoro pa baka!;)

MileGuerrini
02.07.2008, 19:38
Ovisi kako si se dogovorio i kakav je majstor!
Drzim ti fige da bude jos bolja!;)
P.S.Jel Tvoja Settimi poput one Dragana Stojkovica (Ima na YouTubu http://www.youtube.com/watch?v=OMse5fGSgyo )

Jugo
04.07.2008, 22:47
Pa nije bas kao Bosanceva, ali ...

http://img140.imageshack.us/img140/4954/fuelleqg7.jpg