PDA

Pokaži Full Verziju : Trito extreme


Darko85
04.09.2005, 01:20
Mozel mi ko rec kakva je klavijatura triton extreme. Vjerujem da je dobra, cuo sam da i ona ima ritmove. Al interesujeme mogul se u nju narodni ritmovi da ubace i boje od jedaneske i tako dalje. ajd javi te ako nesto znate. Pozdrav

vane
04.09.2005, 04:02
hmmm jas sam mislio da je ona solisticka klavijatura ali logicki je ako ima aranger na nju da moze da se ubaci ritmove i boe ali sepak mislim 99posto onaje solisticka klavijatura mozda cuo si nesto uradjeno na sekvenceru pa pomislio si da ima ritmove stvarno ne znam ???????????

malik
04.09.2005, 12:28
zaboravi, to je solo klavijatura, ne aranžer, ima ona neke arpeggiator i možeš napraviti da radi bubanj u pozadini ali to nije to, u praksi neizvedivo da sviraš kao aranžer.

Darko85
05.09.2005, 20:32
Ne ja nisam reko da je to aranzer nego sam cuo u musicshop gdje sam bijo da ima neke ritmove zato sam se pito mogul onda i narodni ritmovi, a meni i netreba aranzer treba mi samo za soliranje, znal iko kako mogu doc do dobri boja za tu klavijaturu. Boje kosto imaju i u triton le

malik
05.09.2005, 20:40
Imaš u njemu sve što trebaš, jedini sampl koji ti treba je harmonika a možda i tambura, ali solidno možeš napraviti od njegovih semplova u romu. Ako imaš nekog sa LE koji dobro zvuči, samo presnimi njegove zvukove i semplove, extreme je zapravo LE+studio+puno novih zvukova.

Darko85
05.09.2005, 21:26
Da budem iskren ja skoro samo sviram od juznog vetra. Interesujeme dali mogu oni zvukovi sto ima Seiko Pasovski ( To pada pod kategoriju synth) tomi je naj bitnije