PDA

Pokaži Full Verziju : Styleworks za one koji ne znaju


korda
05.02.2008, 13:15
Da pojasnim Kod styleworks postoji dodatni paket gdje se ritam moze praviti kao od pocetka kao u studiju.Tu funkciju ima roland em 2000 od 1999.g i zove se -MIKRO EDIT.Rolandovci znaju o cemu govorim a da Korgovcima pojasnim sta to znaci.Npr imamo 2/4 takt i uzet cu kao primjer bubanj.evo kako to izgleda okoprilike kad se udje u tu funkciju
Bar.beat-cpt Status Velo Gatetime
1.oo B1 127 1
1.60 g2 50 39
1.90 E2 90 45
2.00 Bb3 127 77
2.60 B1 89 2
2.90 g4 55 1
Valjda me neko razumije sta zelim reci.Sad se ovdje moze prepravljati i raditi sta hoces.Sve izmjeniti da se napravi novi ritam.Tako je sa svakim instrumentom.I onaj koji zna raditi na ovome ne trebaju mu klavijature da za njih napravi ritam koji hoce,one mu mogu sluziti samo za svirku sto bi i trebalo da sluzi svakom muzicaru i onda se manje kvare ako se manje ceprka po njima.
Pozdrav-he,he he :lol:

yu-midi
05.02.2008, 21:52
Postove sam ja iszbrisao posto u opste nisu bili vezani za ovu temu.
Da ugasimo sajt opet necemo sigurno, prije nego sto to uradimo pogasicemo sve clanove koji dovode do svadja na forumu a koliko sam saznao vec ih je nekoliko juce na neko vrijeme udaljeno sa sajta.
Vise opomena nema a ni pravdanja....

Nedime necu nista da ti kazem znas sta mislim sa ovim!

pozz....
Miodrag

BasariStudios
05.02.2008, 22:11
Pa Miki brate drage ne smijes ovaj tekst ostaviti, ovo je sve pogresno i dezinformacija,
greh je lagati ljude da sve ovo uzmu onako kako je on napisao, neznam ja otkud ovi
profesori ovdje, makni ovo molim te, nema ni trunke istine u onome sto je on pisao.

korda
06.02.2008, 00:03
E Nedime sad si me bas naljutio.
Nista nisam izmislio sve je istina od A do Z sto sam rekao .Molim moderatora da ode na ovu stranicu i da pogleda uputstvo za najnoviji
Styleworks-XT.
*****************.******************

i neka procita uputstvo pa nek onda kaze je li istina ili ne o onome sto sam govorio.
Ne znam sta si se na mene nakacio i sta ti je krivo.Nisam pisao da stvaram svadju medju clanovima vec da ljudima pomognem da znaju sta je novo izaslo i sta se desava na trzistu i da im olaksam rad na klavijaturama.
Ja ne zivim u proslim vremenima,vec nastojim da se prilagodim ovim sadasnjim.Uputstvo je na njemackom jeziku ako treba prevest ja sam profesor za njemacki.Pozdrav svim dobronamjernim clanovima ovoga sajta a ako moderator zeli da me iskljuci moze odmah.Zivjet cu ja i bez Yu midi foruma.

BasariStudios
06.02.2008, 00:43
Korda, ja se tebi izvinjavam, proverio sam link, potpuno si u pravu, razmisljam sada
da uzmem ovaj program, nisam znao a i jeftin je, pa videcu ako mogu da prodam PRO
TOOLS pa cu koristiti ovaj posto i jeftinije je a vidim i nudi vise no PRO TOOLS, dao sam
bez veze 32 000$ za ono sranje a sa ovim 100$ i mirna glava opet isti posao ce raditi.
Izvinjavam se jos jednom.

Pozdrav

BasariStudios
06.02.2008, 00:54
A da dodam, posto ste Profesor Njemackog, uskoro dolazim, selim se u Keln,
ima li se vremena i dal dajete privatne casove za njemacki?

antalus1000
06.02.2008, 01:58
koje prednosti ima ta verzija styleworks xt u odnosu na stw2.38 sa kod plus paketom?

korda
06.02.2008, 14:02
Pomocu tog paketa mozes ispravljati pojedine tonove u ritmu zavisi koji instrument zelis da doradis do najsitnijih detalja.

Alix
06.02.2008, 15:01
KORDA---Hvala na novosti...Ja se još uvek kečim sa starim programom...A vidim da je ovaj mnogo napredniji...Samo mi nije jasno kako to da se nije pojavio u "kruženju" između muzičara...POzdraV!

antalus1000
06.02.2008, 15:14
znam da mogu da se prepravljaju tonovi ali kako da znam koje tonove trba da upisem. ne znam da sviram bass samouk sam:) znam akorde ali ne znam bass:)