PDA

Pokaži Full Verziju : Molim Pomozite ako znate sta o problemu


Enva26
23.08.2005, 00:48
Problem je u tome sto neko mi je dao file uploadovao sam ga u User 2 i sad nemogu da izbrisem niti da uplodujem nista. Ja sam probao sve i instalirao novi OS. instalirao sam takodje ove Discove sto ima na Korg za system restore i dalje ne pomaze. Ja imam flash card i Hd. Cartu sam kompletno izbrisao ali i dalje sve je tu.. kako mogu da popravim ovaj problem. zeleo bih da sve izbrisem i da mogu ponovo da koristim USER 2 tu su neki ritmovi unutra ostali nemogu da ih izbrisem niti da upolodujem unutra kao da je AutoLoad.set zakljucan molim vas pomagajte.

hvala unaprijed

Enver

laky
23.08.2005, 10:56
Da li si pokusao prvo da pobrises SSD?
Ako nisi onda ti nista ne vredi.
Moras prvo pobrisati SSD.

23.08.2005, 11:05
E OVAKO UGASI SINTI,UBACI DISKETU SA OS UPALIGA PA STISNI FADE IN/OUT KAD SISTEM SVOJE ODRADI POSLE MORAS DA LOUDAS 5 DISKETA SA FABRICKIM RITMOVIMA IBICE OK POSLE MOZES DA UBACUJES SVOJE A TU STOSI UBACIO PA TI ZASTEKALO BACI TOJE TAKOZVANI VIRUS SET.POZDRAV....

Enva26
24.08.2005, 04:24
Evo izvinjavam se sto vam dosadjujem.... ali mora neko da je imao isti problem nemogu da izbrisem User 2 niti ne mogu da ubacim nista unutra... Sve isti problem.. Nemogu da izbrisem nista iz SSD ne dozvoljava mi klavijatura... sta je problem..????

hvala unaprijed

yu-midi
24.08.2005, 05:06
Envere prijatelju znam te muke!
Pokusaj sto ti je cane preporucio sa FADE IN/OUT nesto drugo i nemozes mnogo vise da sam uradis ! ! !
Ako i to nepomogne,da negubis vrijeme odnesi je na servis.

24.08.2005, 10:53
Envere prijatelju nemoguce da nemoze,akosi postupio kakosm ti napiso moralobi AL dosta put se desi da od prve nemoze os da se nalozi al ti ponavljaj postupak je to i u servisu tako rade.Hajd probaj pa nam javi rezultat nadamse da ces uspjet..... :P :lol:

laky
24.08.2005, 23:11
Probaj ovo sto je cane rekao.
Ali probaj da snimis OS ne novu disketu.
Meni se desavala da nece da iscita sa dislkete ali kada sam ubacio novu nije bilo problema.

vane
25.08.2005, 17:29
juj evo i drugi problem enva i jas sam imao isti problem od pocetka ali malo kasnije nije htela da radi cela klavijatura svasta sam probao ali nista i na kraj odneo sam je na servis ja mislim da je najbolje i ti da uradis nemoj vise cackati na klavijaturu da ne opravis povise zajebancije :(

vane
25.08.2005, 17:41
Da li, kada te pita :"Da li zelite da ucitate OS", pritisnes dugme FADE IN/OUT.
Ako pritisnes dugme Yes, nisi nista dobio.
Moras da pritisnes dugme FADE IN/OUT.

Jer ti kazes da ti ucitava verziju.Pritiskom na dugme FADE IN/OUT on treba da ti pobrise sve sa SSD.
Jos jednom, mozda cu biti dosadan ali pokusaj ovako
-Ugasi klavijaturu
-Ubaci u flopi-disk disketu sa OS-operativnim sistemom, bilo koja verzija
-Upali klavijaturu
-Kada te pita "Da li zelis da ucitas novi OS" pritisni dugme FADE IN/OUT
ovaj sovet je od laki ali ja mislim da nisam ga probao probaj na ovaj nacin i ako ne valja i ovo idi u servis to ti je jedini nacin

Enva26
25.08.2005, 22:37
Problem nisam napravio jos ali hvala svima sto ste pokusali da pomognete... Evo kakve sam ja srece u Nedelju sam imao svirku sve super bez problema. U ponedeljak me zove drugi covek za drugu tezgu za u Subotu ujutro velika svadba jedno 400 ljudi i kad cuo to reko moram jos da napravim ritmova da bih lepse to zvucalo. ubacim disc pokvari mi se User 2 i Flash Card. izgubim sve stvari sve semplove a backup nisam imao.. Celu noc nisam spavao isekirao se sutra dan ponesem u Service kaze mi covek da ovi OS i ove druge stvari sa WebStranice ne pomazu nista jer originalni discovi iz Korga prave taj problem ali evo vec je Cetvrtak vece jos dva dana ovaj frajer me ne zove da mi da klavijaturu. Ja zovem ovde jednog pravo jarana on me posudi svoj PA80 ja opet srecan donesem kuci i narucim novi Flash Card 16mb. Kad sta se desi greskom mojom ubacim isti Disc i napravi mi Corrupt File na ovaj Pa80 sad nece da mi primi FlashKartu. Evo poludeo sam neznam sta da radim mozda cu da idem na svadbu bez klavijature i da im igram i pjevam bez muzike ili mozda neke madjionicarske trikove da izvodim. heheh E pa sad vi vidite gde sam.. nisam jos probo sa ovim nacinom sto ste vi momci mi kazali da probam ja bih zeleo kad bih mogao da izbrisem SSD ali neznam kako taj file se nalazi unutra vidim ga sa dva kilometra odvratan mi je i moram da ga sjebem...
Hvala svima momcima kolegama i svih krajeva sveta sto pokusavaju da pomognu kad budem saznao sta je problem javi cu vama da znate kako da popravite ovaj problem jer znam i vjerujem da ce postojati jos ovakvih problema...
hajde Cao svima

Enver iz New Yorka

laky
25.08.2005, 22:59
Sta ti znaci to E pa sad vi vidite gde sam.. nisam jos probo sa ovim nacinom sto ste vi momci mi kazali da probam ja bih zeleo kad bih mogao da izbrisem SSD ali neznam kako taj file se nalazi unutra vidim ga sa dva kilometra odvratan mi je i moram da ga sjebem...
Ako nisi probao probaj prosto je.
Jos jednom da ponovim

UGASI KLAVIJATURU
UBACI OS DISKETU U KLVIJATURU
UPALI KLAVIJATURU
KADA TE PITA 'HOCES LI DA INSTALIRAS OS'
TADA PRITISNES DUGME FADE IN/OUT

I TO JE SVE

on ce ti tada izbrisati SSD.
Ajde javi sta si uradio
Ako ti ovo prodje onda samo treba da ucitas 5 resurs disketa i to je sve.Klavijatura ce biti ko nova.

26.08.2005, 11:10
ENVA CUDANSI MI TI DALI SAVJET I RJESENJE U KOJESAM SIGURAN A TI NIJESI NI POKUSO DA URADIS KAKOSMO TI NAPISALI E PRIJATELJU DAJI PARE ZA SERVIS A ONI ISTO OVAKO URADE....LIJEP POZDRAV :roll: :roll:

yu-midi
26.08.2005, 13:07
svakako upustvo ima na sajtu postavljeno tako da nije problem za takvo nesto da se uradi.

Enva26
27.08.2005, 02:31
Evo problem sam napravio sam. Ali problem je bio u tome sto sam ja poneo klavijaturu u Service u Ponedeljak a dobio sam upustva u Sredu.. Hvala unaprijed svima sto ste ustupili u pomoc uradio sam kako ste rekli i evo radi zadovoljan sam hvala najlepsa....


Cao svima

Enver

27.08.2005, 11:53
svaka cast basmi je drago :P :P :P

laky
27.08.2005, 12:31
Tako je majstore :lol:

vane
29.08.2005, 00:38
hvala bogu sta si opravio klavijatura sad cuti sviraj i uzimaj lovu ehheheeh pozdrav