PDA

Pokaži Full Verziju : Kawai K1ii -trebami Pomoc


zile
26.01.2008, 08:46
Imam Kawai K1 .nemogu Nikako Da Nacem Kako Da Ga Splitujem Da Kazem Ako Hocu Levo Da Bude Bass I Desno Harmoniju.ako Neko Znam Molim Da Mi Kaze Nemogu Nikako Da Nacem Na Nega Ima Samo 10 Dugma Da Naces Ali Mnogo Teze Da Nacem Ovo Sta Trazim Skoro 2 Nedelje Se Trudim Ali Nikako
Znaci Trebami Da Napravim Levu Ruku Da Bude Bass I Desno Kao Harmoniju Ili Gitaru Nesto.hvala Unapred

hazir_71
20.05.2008, 00:42
imao sam Kawai K1/2 davno imam ga i sad ali ga odavno ne koristim pa sam malo zaboravio morao bih staviti klav. ispred sebe ali mislim da moras naci FUNKCIJE L,L-R,R ILI BAYPAS to su ti opcije izberes samo L npr. za bas lijeva ruka i splitujes klavijaturu npr do C3 Da ti bude bas, ostatak po zelji mozes da mjenjas boje a time ti je i klavijatura razdvojena na dva posebna izlaza i ako su funkcije ispravne moralo bi da radi

gagan
29.08.2009, 11:33
Imam Kawai K1 .nemogu Nikako Da Nacem Kako Da Ga Splitujem Da Kazem Ako Hocu Levo Da Bude Bass I Desno Harmoniju.ako Neko Znam Molim Da Mi Kaze Nemogu Nikako Da Nacem Na Nega Ima Samo 10 Dugma Da Naces Ali Mnogo Teze Da Nacem Ovo Sta Trazim Skoro 2 Nedelje Se Trudim Ali Nikako
Znaci Trebami Da Napravim Levu Ruku Da Bude Bass I Desno Kao Harmoniju Ili Gitaru Nesto.hvala Unapred


druze to radis u multi funkciji , ja imam kawai i svirm bas kontru . bas mi je isti ko v50 !!!! poz gagan