PDA

Pokaži Full Verziju : Korg is40 problemcic :-)


jaskooo
02.08.2005, 16:15
vozdra raja imam jedan problemcic sa mojim "strojem"da li iko ima kakav program ili nesto slicno tako da mogu editovat setove bubnja,a na onom klasicnom slabo mi se cuje dobos uzasno.i jos jedno pitanje: gdje mogu nabaviti kontroler za HDD za ovo moje cudoHvala unaprijed

vane
03.08.2005, 02:53
na svaki korg imas funkciju event edit na njega mozes sve da uradis deo po deo da pojacivas sve ta oces ton po ton to ti je najbolje da uradisa ako sam te dobro razumeo pozdrav: :D

jaskooo
09.08.2005, 23:33
nema ba druze,ima na ovim sekvencer masinama kao na Korgu n364,m1,i3,i ove pa serije.na ovoj mojoj krsini nema edit bubnja a sad da se zezam sa dinamikom,previse posla dok prepravim to na svakom ritmu.Znal iko sa kojeg korga mogu ucitati set bubnja osim sa Is serije,ebemu misa,kud ga kupi:-)

yahoo
13.09.2005, 21:27
tebra imam isti problem na Is35 i + kad konvertujem ritam preko Style Works od Rolanda, midi fajla ili nekog drugog korga na IS - ritam onda izgubi na dinamici i ne cuje se identicno kao "source" ritam...i + ne mogu ni da editujem svaki detalj ritma...koj PC program, zasto i kako!? pozdrav

yahoo
13.09.2005, 21:28
nema ba druze,ima na ovim sekvencer masinama kao na Korgu n364,m1,i3,i ove pa serije.na ovoj mojoj krsini nema edit bubnja a sad da se zezam sa dinamikom,previse posla dok prepravim to na svakom ritmu.Znal iko sa kojeg korga mogu ucitati set bubnja osim
sa Is serije,ebemu misa,kud ga kupi:-)

tebra imam isti problem na Is35 i + kad konvertujem ritam preko Style Works od Rolanda, midi fajla ili nekog drugog korga na IS - ritam onda izgubi na dinamici i ne cuje se identicno kao "source" ritam...i + ne mogu ni da editujem svaki detalj ritma...koj PC program, zasto i kako!? pozdrav

vane
18.09.2005, 03:47
znas kako mozes da resis problem brzo i jednostavno prodajes je tvoju i das jos neki dinar uzimas pa50 on je 860eura novo iz prodavnice i vise nece da te boli glava hehhehe pozdrav