PDA

Pokaži Full Verziju : UPLOAD


yu-midi
15.11.2004, 07:52
Kao prvo zahvaljujem se svim posjetiocima i clanovima za upload.Kao sto ste primijetili pretezno se radi o Midi fajlovima koji se uploadaju.Ritmovi,boje i ostale stvari tako reci nikako.
Mozemo li to poboljsati i na koji nacin :?: .
Pozdrav

laky
15.11.2004, 16:59
Mislim da nije sve bas tako "crno" :lol:
Sto se tice boja, stilova i sl. a koje se mogu naci na mrezi i to naravno besplatno, mislim da je ovaj sajt najjaci po tom pitanju.
Midi fajlovi imaju prednost jer se radi o pesmama koje su svima poznate i koje mogu da se provere.
Sa stilovima ili farbama je malo problem jer ne znas sta je unutra.Pogotovo ako nemas odgovarajucu klavijaturu.

Ja cu sad da preuzmem takav "rizik" i postavicu nesto za Korg IS50.Unapred da kazem da ne znam kako zvuce setovi jer nemam tu klavijaturu :lol:

Eto mozda je to "resenje". :wink:

merlin
23.11.2004, 02:31
to sa bojama i ritmovima je prava stvar midi fajlove mozes naci svuda evo meni trebaju boje za v-50

ZAGI
02.12.2004, 21:18
MOZE LI KO DA MI GARANTUJE DA NECU UNISTITI KLAVIJATURU SA RIMOVIMA ZA KORG PA80

Comi
02.12.2004, 23:00
Pozdrav,

Ne znam koje stavio one primjere u mp3 formatu za Pa1xPRO. ALi dali ima i u midi formatu ona kola, ako moze da mi posalje.

n.simic@planet.nl

Hvala unaprijed!

yu-midi
03.12.2004, 05:22
Postavicu za download i kola u midi formatu posto za sada nema nista.Pogledacu da nadjem i ona kao sto su u mp3.
Pozdrav

Comi
03.12.2004, 19:50
Ovo kolo kao u primjeru Organ kad bi mi mogao poslat, bio bi zahvalan. Kolo ubija!

zagi
20.12.2004, 17:31
IMAM KORG PA80 I SKUNUO SAM ODAVDE NEKE RITMOVE I ONDA IH UBACIO U KLAVIJATURU ALI SE NISTA NE CUJE POKAZUJE DA IMA RITMOVA ALI NEZNAM KAKO DA UKLJUCIM DA SLUSAM? MOZE LI MI KO POMOCI DA MI NAPISE STA SVE TREBAM DA RADIM DA BIH CUO TE RITMOVE? UNAPRIJED HVALA!!! POZDRAV SVIMA!!!

laky
21.12.2004, 13:58
Ako mozes detaljnije da pojasnis.
Koje ritmove si skinuo?
Da li si ranije koristio neke ritmove bez problema?
Da li si ranije imao problema sa nekim ritmovima i sl?
Da li ritam kada ga selektujes reaguje na komandu START?
Da li je problem u svim user ritmovima 1,2 i 3?

zagi
24.12.2004, 13:27
LAKY SKINUO SAM ODAVDE RITMOVE TO SU BILI USER NIKAD DO SAD NISAM UBACIVAO RITMOVE U KLAVIJATURU POSTO SAM TEK SAD NABAVIO KLAVIJATURU! POZDRAV

laky
24.12.2004, 20:22
Iako si sad kupio klavijaturu verovatno si do sad svirao i pustao fabricke ritmove.
Ako nisi dosad pustao uopste ritmove sa Pa80 pogledaj u MANUAL za klavijaturu tu je sve objasnjeno ili se javi ovde pa cemo ti objasniti.

Ako si ipak ranije pustao ritmove(fabricke) a sad posle uvodjenja juzera sa ovog foruma ne mozes vise da pustis ritmove, onda mi molim te odgovori samo na ovo pitanje.
DA LI SE SECAS KAKO SE ZOVE TAJ FOLDER GDE SU BILI UESRI?
NA PRIMER STYLE5 ili STYLE10, to su pojedinacni useri od 60 postavljenih.
ILI SI KORISTIO USERE IZ NEKOG "SET" PAKETA?

zagi
25.12.2004, 17:06
LAKY NIKAD U ZIVOTU DO SAD NISAM IMAO KLAVIJATURU TEK SAM SAD KUPIO PA 80 SKINUO SAM STYLE 22 BOLJE MI TI TO OBJASNI SVE STA TREBA DA URADIM INACE SE NE MOGU SNAC! HVALA JOS JEDNOM! POZDRAV!!!

laky
25.12.2004, 20:15
OK idemo polako
Prvo da probamo fabricke stilove. :lol:
Upali klavijaturu
Pogledaj sa leve strane dugme DIRECT HD ono iznad i ispod sebe ima lampice.
Ako svetli gornja lampica onda mozes da biras gornje grupe ritmova
Pocevsi od 8/16 BEAT1, 8/16 BEAT2,......do na kraju WORLD 3
Znaci jos jednom proveri da li svetli gornja lampica ,ako ne svetli pritisni dugme DIRECT HD
Sada pritisni bilo koje dugme tj izaberi bilo koju grupu stilova
Uzmi na primer dugme broj 6 i grupu ROCK
Tu ces videti u prozoru 8 stilova
Open Rock1, Open Rock2, .....ukupno 8
Sada koristi dugmad sa strane displeja imas ih sa obe strane displeja
Pritismi naprimer dugme ,sa leve strane, DRUM-PERC/DRUM
Ono ce ti selektovati prvi stil Open Rock 1
Kao sto vidis ime stila je selektovano tj zaokruzeno
Sada pritisni dugme START

Probaj ovo pa se javi
Ako ovo znas onada se opet javi pa idemo dalje :lol:

zagi
26.12.2004, 16:55
LAKY SVE ZNAM O KLAVIJATURI CAK I DA PUSTAM MIDI FAJLOVE SAMO NE ZNAM DA PUSTAM RITMOVE! HVALA! POZDRAV!!!

laky
27.12.2004, 03:35
Znaci li to da znas da pustis fabricke ritmove ili ne ?
Odgovori pa cemo dalje :wink:

zagi
27.12.2004, 22:30
ZNAM IDEMO DALJE! POZDRAV!!!