PDA

Pokaži Full Verziju : Triton Le


car mirko
01.01.2008, 16:32
Pozdrav SVIM CLANOVIMA FORUMA
S R E T N A N O V A 2008
ZIVEO FORUM
Pomozite ljudi dali neko zna sta je sa kolegom Sanelom iz USA trebaoje dami posalje main-board za Triton Le pa ga nema
Ako neko zna neki polovan al u dobroj funkciji nek mi javi
Pozz. Car Mirko

BasariStudios
02.01.2008, 01:32
A jesi li mu ti platio za to?

car mirko
02.01.2008, 12:16
sretna ti nova NEDIME 2008 G.
zelimti mnogo uspeha i velko bogatstvo
da Nedima poslaosam novce 28 11 2007 i u Banku su rekli da je sve ok da ima 14 dana kako su pare stigle. Lepo da pratis temu ja Nedime nemogu da uspostavim kontakt sa njim Pozzzz. Car Mirko

BasariStudios
02.01.2008, 13:42
Sretna nova i tebi isto...sad mi fino reci koji Sanel. Kao prvo ima jedan Sanel koji je vec
nekoliko njih vrlo dobro zajebo, i po 1500EU...dalje...ima onda drugi Sanel koji je nas
jaran ovdje na forumu il takozvani BLUSA...ne vjerujem da bi on to uradio al nikad neznas.
Reci ti prvo koji Sanel pa cemo sve polako.

klavijaturista
03.01.2008, 14:30
Ljudi nemogu vjerovati da netko takvo sta moze napraviti to je stvarno bezobrazno ako je vec nekoga zajeb... treba saznati tko je taj i trebalo bi ga kazniti a to se moze saznati tocno preko ziro racuna u banki...kolega ako si uplatio pare na taj racun fino otidi u banku i zatrazi da ti dajju sve podatke o tom racunu na kome je i gdje tocno zivi tako je najlakse mislim imas pravo saznati kome si uplatio...pozzz.
Sretna Nova 2008 svim kolegama sviracima neka vam je sa srecom i vama i vasim obiteljima i naravno neka vas klavijature sluze...
pozdrav od klavijaturiste....

blatusan
03.01.2008, 17:31
Sretna NOVAA SVIMA! Nedime jaro nebi reko da je Blusa nas Sanel! Milion posto nema njega ni traga ni glasa ima vec pola godine haman se ozenio milion posto!
Blusa nije znam garant!
Pozdrav,Alen!

car mirko
03.01.2008, 18:47
Pozdrav svim postenim Forumcima evo ovako to mi je poslao taj Gospodin

Standard AW: main board
Pozdrav,
Posto je ja vec imam tako da ti mogu odma poslati zato sam i napisao ponudi koliko
mislis da vrijedi.
Mogu ti dati za $250 jer i onako bezveze mi stoji a nemam koristi od nje sviram pa80
i pa1xpro.

Ako ti odgovara mogu ti je slati odma nakon uplate, a broj banke je ispod.
# Sanel Rakovic
# Account Broj za slanje: 121107451
# Routing Broj: 243374218
# Ime Banke: Northwest Savings Bank
# Adresa: 121 W 26th Street
# PO BOX 3308
# Erie PA 16508 ( Ja cu sada scenirati uplatu i neznam dali je mogu metnuti tu da svi vidite radi pravila FORUMA. imam jos jedan post od njega mogu takodje postaviti Srdacan Pozzz. Verni clan Car Mirko

Ive
03.01.2008, 20:56
Eh, druze... ocito nisi prvi koji je nasjeo kod Sanela. Evo ti jedan od citata sa jednog drugog foruma:

"Pozdrav svima,znam da nije ovo pitanje za ovde ali stvarno mi treba pomoc!!!!
Da li neko poznaje "smajo32" to mu je nik na yumidi-ju,kupio sam harmoniku od njega a jos mi se nejavlja!!!!
Pa ako neko zna njegov phone da mi posalje da ga nazovem da vidim u cemu je problem!!!
Nadam se da se nisam presao!!!
inace se nalazi u americi-podaci: Sanel Rakovic
548 West 29th St
Erie PA 16508
usa
Unapred zahvalan!!!!!"

A ovo mu je navodno broj telefona: 1-814-8743030

Puno srece ali mislim da se mozes oprostit sa novcima!

Menko
03.01.2008, 22:09
Bruka i sramota nista drugo,stvarno mi je cudno da ljudi imaju srca i duse da varaju posten narod na ovakav primitivan nacin,gospodine mirko pogledaj te sa svojom bankom dali vam moze izaci u sustret da podnesete neku tuzbi protvi tog kretena.Kako ljudi nemaju pametnijeg posla da na posten nacin zarade neki dinar,nego se jos uvjek sluze sa onim nasim balkanskim forama zajebi postenog pa kako mu bude.
ZALOSNO!! ovakvo nesto procitati da se desava,a jos zalosnije dozivjeti.

car mirko
04.01.2008, 01:20
blusa (http://www.yu-midi.com/forum/member.php?u=951)
Registrovan korisnik

Registrovan/a dana: 07.12.2005

Postovi: 320

http://www.yu-midi.com/forum/images/reputation/reputation_pos.gif




http://www.yu-midi.com/forum/images/icons/icon1.gif AW: mainbord triton
Pozdrav,
pogledacu sutra druze jer inace ako si upoznat sa bankama da im treba par dana
da se rasciste kada se posalju sa banke na banku.. inace cujemo se jos na msn..
Malo posto nova godina stize pa se sprema a imam jos nekih svirki pa mora da
se uci pjesama zato slabo posjecujem sad forume kao i dosta nas odavde..
Eto onda cujemo se jos do tad pozdrav.
http://www.yu-midi.com/forum/images/statusicon/user_offline.gif http://www.yu-midi.com/forum/images/buttons/forward.gif (http://www.yu-midi.com/forum/private.php?do=newpm&forward=1&pmid=5924)

car mirko
04.01.2008, 01:28
a sutra cu scenirati uplatu koju sam izvrsio u mojj banki , Al moram do kolege jermoj scener nesto nece nemam zivaca vise
Pozdrav

car mirko
04.01.2008, 01:37
Evo adreseod sanela sanel@velocity.net pošalji jedan E-mail

mr_eko
04.01.2008, 05:39
To je taj, Sanel Rakovic, na njega je naleteo jedan moj prijatelj iz Srbije isto,
slao mu je 1500EU za harmoniku, nikad je nije video, nit pare.

Jeste Alene, zao mi je al to ti je Blusa, zajebo je njih nekoliko do sada on, ne samo ovoga.
Pokusao je zajebat isto i jednog mog jarana iz Australije, to je taj Rakovic i jeste zivi u PA.
Imas njih svakakih ovdje a mogao si i ti njemu pasti u rukama...za malo, samo da si
krenuo PA1X kupovat, kupio bi Sanelu PA2XPRO sada.

pa nije zar ovo neki problem pa da niko nezna....

Burli
04.01.2008, 14:51
I ja se sjećam afere kada je naš kolega poslao pare za harmoniku i kada je izvisio...

I tad sam mu poručio a evo i sada na ovom sajtu:

Svijet je mali, a vrlo dobro sam zapamtio ime Sanel Raković, sretnemo li se negdje sve one pare koji su ukrao od naivnih kolega ćeš dati za doktore i bolnice da ti vrate prvobitni opis....

elvis
04.01.2008, 18:24
,,pa je li to moguce da taj cuveni sanel´´majstor za pravljenje midi failova´´hahahahahahaha...,,bas takvo nesto uradi....auuuuuu.....

RadeKOKI
04.01.2008, 19:47
NO COMMENT !! kakav debil strasno ! Ista sad ako jednog dana taj debilko padne nekom postenom coveku pod ruku sta da mu uradi covek ?? aj sad ! strasno ovo je nevidjeno, pre par godina su bili isto neki muz i zena koji su lutali po gradovima kao dosli su na svirku i treba im ozvucenje, pa odu kod muzicara i kao iznajme sve u najboljem redu daju pare za kiriju i vise nikad ih niko nikad nije video ni njih ni ozvucenje znam bar 5 ljudi koji su naseli na tu foru !!

car mirko
05.01.2008, 22:30
http://www.weirdvienna.at/misc/ueberweisung.jpg
(http://www.weirdvienna.at/misc/ueberweisung.jpg)

car mirko
05.01.2008, 22:38
POZ.. KOLEGE
Evo tek sad stigo kao sto rekoh postavio sam Scenovani Post Uplatnog podatka iz moje Banke kad bude nekih noviteta pisite da takvi kao sto je Gospodin Blusa
Pozz . Car Mirko

car mirko
06.01.2008, 01:06
Poz. Elvise !
Dal znas ti tog Sanela ( Blusa) im Covek svoju Stranicu kontaktiraosam s njim preko MSN
dali je to stvarno moguce da me covek ZEEZNNNOOOO !!!!!!!!!!!!!!!
Al ce nas NEDIM mozd nesto uciniti ? ipak je taj Blusa imao dosta pisanih svari u Formu ,mozda ga zna
POZ. Car Mirko

sele
06.01.2008, 01:51
Care Mirko Pozdrav
U Adresi ovo ti se ne poklapa "121 W 26th" Javicu ti se na E-Mail
Pozdrav

igorpan
06.01.2008, 02:33
Ljudi, ja sam zbunjen, nikad nista ovako nisam kupovao.....zar je moguce da kad znash ime, prezime, grad, adresu, SVE coveka, on moze tako da te samo oladi. U 21. veku smo ipak.... :-O

DjoleBn
06.01.2008, 02:37
Ja umalo ne kupih pa1x pro od bluse.... AL umalo :D

cvelepa50
06.01.2008, 02:59
ee pa et vidis kakvih ljudi ima....negovori meni djaba stari "sine mili mani se e-bay-a"hahah...stas bio posten il neposten uvek ti se moze to desiti....

pozdrav svima!!!

Mico23
06.01.2008, 05:16
Moj Kum je naletio na ovog pedera i dao mu 1500 evra za razglas koji nikad nije dobio,ja mislim kad se otkrije pravi identitet ovog kretena sigurno se nece dobro provesti,ovaj momak koristi par nikova na razlicitim EXYU forumima,pazi te se tog tzv.Sanela koji trguje muzickim instrumentima...stvarno mi je zao jos jednog kolege koji je naletio na ovakve prevarante,nadam se da grijesim pa da to sve izadje na dobro,ali sumnjam....pozdrav

BasariStudios
06.01.2008, 05:48
Ne koristi on puno imena, to ti je taj jedan jedini Sanel, Alenov POBRATIM Blusa.
Igore, dzaba je to sto se zna informacija, ne mozes mu nista zakonski uraditi.
On je tamo ovaj ovamo, jedini lek je samo neka mudonja da mu podje na vratu
i da ga natera da pojede sint...pa onda promenice se stvari.

Burli
06.01.2008, 17:26
Zna li se gdje ovaj "firaun" živi, tj. u kom je gradu,
evo recimo ja imam dosta drugara koji su "preko bare" i
koji bi bili voljni pomoći...

Ive
06.01.2008, 19:12
Adresa na kojoj zivi : "548 West 29th St, Erie PA 16508"
a "121 W 26th" je adresa banke "Northwest Savings Bank".
Znaci, grad Erie, Pennsylvania.

A evo jos dva linka vezana uz tog specijalca -

http://www.alibaba.com/company/10617490.html#companyprofile

http://www.sanelbend.com/radio/faq.php?cat_id=2

igorpan
06.01.2008, 19:43
Ljudi, pa taj da je mene zaj**o za 1500 evra, skrpio bih jos 500, pa bi mu doleteo avionom i ispresavijao ga tako da misa vise ne moze da uhvati u ruku... koji olos........ne mogu prosto da verujem

blatusan
06.01.2008, 20:20
A u pizdu maternu nemogu da vjerujem Nedime! Pa sa njim sam licno jako dobar bio ono bas korektno! Al da tako nesto radi nemogu da vjerujem svega mi! Ooo majko mila! Na MSN nije bio phhhhhh ima skoro godina dana glat! Stvarno me razocara duboko u pizdu maternu! Sranje!

car mirko
06.01.2008, 22:19
Poz.
neznam sta dati kazem novac je na tom kontu koji si ti poslao Kolega !!!!!!! a Adresa nije bitni faktor nego samo broj konta i ruting bank sa tim sam se upozno dobro a ti znas da su ti novci stigli a sutra mogu tek u Banku jer je danas Nedelja pacu podici sve podatke o tom kontu i svecu Postati na nasem Forumu da se tako nesto ne desava , ati mi pises javicutise na E-Mail mogaosi odma da si napisao par reci ko sto sise javio da moras da ucis pesme radi doceka . A ne nikom nista ... ko sisa Cara Mirka on je u Evropi ..... Draki prijatelju vidi staces izjasnise na Forum i ispravi greske je ja nisam balavac da me vuces za nos .
Miram reci da su Clanovi Foruma vrlo dobre Duse i sve ih Pozdravljam ovom prilikom.
Ati Sale javi se sto pre . e moj Sale Sale nije lepo od teb
POZ.. svim Clanovima NEDIMU BURLI KOKIU ELVISU EM_EKO I svim osralim da ne nabrajam sad do sutra
Vas Car Mirko

blatusan
06.01.2008, 22:22
Sranje pa hajd! Ma nije sranje to je sramota! Neznam sta da kazem, vijdet cu ja da ga nekako kontaktiram! Pozdrav,Alen!

car mirko
06.01.2008, 22:33
Poz..
Ako bog da mnogo tise zahvaljujem a ako ne jebiga necu umreti
Poz..Car Mirko

sele
06.01.2008, 23:24
To za adresu sam ti ja pisao SELE (a ne sale) i napisao sam da cu ti se javiti na E-Mail. Sto sam i ucinio. Poslao sam ti internet adresu gdje mozes provijeriti sve o tom covjeku koji je te prevario... Nemoj mene da mijenjas ja sam Sele i pozdravljam vas sve na forumu.

car mirko
08.01.2008, 00:42
AAAUUU. IZVINI MOLIMTE
POZZ..
Oprosti Jasam u nervosi bio kad sam pricito i bukno ko bure Benzina !!!
Izvini molimte ,sad mije sve jasno htio si samo pomoci jasnomije sve sad
Molim sve Clanove koji su citali Temu Triton Le sto sam pisao za SALETA da izbrisu iz Memorije sa moim licnim ivinjenjem
Sale dali si zadovoljan
Pozz. svim Clan. Car Mirko

igorpan
08.01.2008, 01:12
Hahaha, nije sale nego SELE =))

sele
08.01.2008, 01:38
;)

tesla
17.01.2008, 06:59
jebote gde god se okrenes sve sami prevaranti nego ovo treba da je skola svima nam pa ko klinci kad se menjaju za slicice samo iz ruke u ruku. A ti care mirko zelim ti da ga sretnes pa jebes onda pare polomi skota da vise u zivotu nevalja ni za po piz*de ladne vode.....

car mirko
18.01.2008, 23:50
Pozz.
Tesla nije to to nego sto lopov sve nas drzi za budale i toti taj cuven Blusa, nije meni za pare vec Le neradi toje problem , hvala stome hrabris ali Car nece da prlja ruke " jos " ali Bog je spor al siguran lpak lepo i od tebe da pratis temu
pozdrav i Postovanje
Car Mirko
ko peva i svira zlo nemisli