PDA

Pokaži Full Verziju : program za terce !!!!!!????


vane
27.07.2005, 02:52
zdravo svima sta se tice sa muzicke programe zanima me nesto ja ima jedan lap top vec kad ga imam da ne uzimam vokal harmonizer hteo sam da znam dali ima takav program za da mogu kad pevam da izazje terce ovo je malo poskupa konbinacija ali vec kad ga imam hteo sam da ga nosim na svirku i preko njega da mogu da IZVEDIM TERCE pozdrav do svima i ocekujem odgovor unaprjed hvala

Vaxter
27.07.2005, 03:06
Ima neki Melodyne, ali mislim da sa njim ne mozesh da radish u realnom vremenu...

vane
27.07.2005, 22:47
vidi ako mozes da nazjes zasto svarno treba mi taj program a ja mislim da ga ima zasto ima cuda od programe pa sad za ovaj nije ni problem ako neko zna neka reci pozdrav svima

vane
30.07.2005, 01:52
kolege gde ste jel mozemo a resimo ovaj problem stavrno treba mi ako postoi sta mislite vi unapred hvala

Dane85
28.09.2005, 18:57
Cao Cao kolege !!

A gde mogu da dobijem Program "MELODYNE" trazio sam ga na DC++ i svuda u i-netu ali nisam mogao da nadjem. Pomozite ako znate ... hvala unapred.

poz. Dane

Vlajko
28.09.2005, 22:48
Cao kolege,

imam ja Celemony Melodyne 2.0.0.7 Studio Edition.
To je malo starija verzija koja je 28 MB. Medjutim vidim da ima novija verzija 2.6.0.6 koja treba da ima 40 MB, i verzija 2.5.0.6 koja treba da ima 70 MB. Ove novije trenutno skidam a ovu stariju ako treba mogu da posaljem preko MSN ili Skype. Ili ako moze da uploadujem ovde na yu-midi.

Pozdrav Vlajko

Vaxter
28.09.2005, 23:05
http://www.celemony.com/cms/ je zvanichni sajt programske kuce, i tamo mozesh da ga kupish...

Ipak je "malo" skuplji... :(

Probaj sa e-mule. Mislim da sam ga video tamo negde, a i mozesh da uplatish neku news grupu kao http://www.easynews.com .

Chlanarina je 10e, koliko se secam, a to je znaaaaatno jevtinije nego da kupujesh program...

Vlajko
29.09.2005, 08:03
cao,

Celemony Melodyne 2.6.0.6 i Celemony Melodyne Uno 1.1.2, su najnovije verzije.
Tu su obe verzije kompletne sa User manual na ENG i GER.
Ali mislim da to nije to sto je VANE trazio ! U svakom slucaju
koga zanima nek se javi, ukoliko nemoze da skina sa emule. :-)

Detaljni opis programa na www.celemony.com

Pozdrav Vlajko

cevap
29.09.2005, 10:35
Nisam probao taj program, ali me jako zanima na koji nachin radi. I sumnjam da ima vec definisane skale za nashu muziku, tako da ako korisnik ne poznaje ove skale te ih sam definishe, mislim da nece imati mnogo pomoci od ovoga programa!

Vaxter
29.09.2005, 23:42
Nema definisane skale za nashu muziku, kako sam ja provalio, a nisam siguran ni da moze da radi realtime, kako samvec, nadam se, napomenuo...

Ovo je, pak, bilo neshto najblize, za shta ja znam, onome shto je vane trazio... :(