PDA

Pokaži Full Verziju : Neki HR sajt sa textovima pjesama?


DjoleBn
28.12.2007, 17:42
Jel zna neko od kolega u Hrvatskoj da ima dobar sajt da mogu skinuti neke tekstove koji mi fale?
Poz

krcmar
28.12.2007, 17:45
Naj bolji sajt za tekstove je ******.*******



Bez reklama molim !!! Pročitaj PRAVILNIK !

DjoleBn
28.12.2007, 17:48
Znam al ne mogu tu da nadjem sve, ove pjesme sa tamburicama, to je miroslav skoro, i slavonske lole itd, nekih textova nema na tom sajtu, pa mi treba neki sajt iz Hrvatske, gdje mogu naci... Ipak hvala, valjda ce se javiti kolege iz Hr.

Ive
28.12.2007, 17:55
Ne sjecam se ima li posebno tekstova ali pogledaj na *******.*****



Bez reklama tuđih site-ova !!! Ive pročitaj pravilnik ! Opomena pred BAN

fico
28.12.2007, 17:57
********* probaj ovde




Fićo, zar i ti crni sine. Znaš kakva su pravila oko reklamiranja drugih site-ova, posebice ovog kojeg si ti naveo (dužan si čitavoj admin sekciji gajbu piva da zažmirimo na lapsus) ;-)
Ako sam na nešto alergičan onda mi taj sajt izaziva plikove.

kreso
04.01.2008, 14:09
Djole, javi se na private pa ti pošaljem tekstove za pjesme koje nemaš ili MP3, pa si sam skineš s pjesme tekst.

vingula
04.01.2008, 14:24
Dobro ajd bez reklamnih sadržaja,ali zašto onda MIDI-MATRIX i Mr. Nedim Basari imaju svoje reklame na YU-MIDI,buraz Krešo puno puta si mi pomogo u mnogim stvarima i neznam kojim bi rijećima ti napiso HVALA,znam za pravilnik,al tekstovi nisu nikog ubili (mislim ako su to web stranice samo sa tekstovima) :D

Lijepi pozdrav.

kreso
04.01.2008, 14:32
Zato jer Mister Bašari i gospoda iz MIDI-MATRIXA surađuju na veliko s ovim siteom i reklamiraju naše stranice na svojim site-ovima i serverima kao i momci iz Diesel benda.
A što se tiće tekstova, pa zar ima što jadnije nego reč nemam tekst a imaš vremena. Sjedni pred radio, liniju ili komp i preslušat pjesmu par puta. Em ti uđe u uho, zapišeš tekst, a osim toga davno sam predlago da pišemo pjesmaricu s akordima pa ideja baš nije prošla. Evo kompa, tko treba neka kaže ja ću mu poslat svojih 6 pjesmarica na private (oko 500-600 pjesama). Neću ih kačit u download centar jer ukusi su različiti. Trenutno pišem još dvije pjesmarice, jednu za zabavnjake, a jednu za narodnjake, a sigurno još oko 500 pjesama ako ne i više imam u glavi koje nisam nigdje zapiso jer ih znam napamet.
Možda je najbolje da napišeš koje ti pjesme fale u stilu :
Pjevać - Naziv pjesme i vjeruj mi da će ti u roku 48 sati minimum 5-6 članova napisati tekst.

vingula
04.01.2008, 14:35
Buraz upravu si,nemam šta reć.
Pozz.

kreso
04.01.2008, 14:37
;) eto vidiš. Zar nije bolje tako neko da pečene vrane u usta lete :lol:

mariolino
04.01.2008, 15:03
Krešo legendo tko ima nešto protiv pjesmarica sa akordima?
Ja sam za! Ljudi ajde da otvorimo novu sekciju.

Evo ja sam smislio i naziv:"Tekstovi pjesama sa akordima".

DjoleBn
04.01.2008, 15:08
Postovane kolege, ja da sam imao stvarno vremena da zapisujem textove ja bi to ucinio, nego mi je gazda lokala gdje sam svirao novu godinu dao 22 pjesme da skinem, uglavnom Miroslav Skoro i Slavonske Lole, mislim da je 5 dana da skines 22 pjesme malo?!! Zato sam zamolio za pomoc, makar da skinem textove, svi znate kakva je guzva pred novu god, i da se nema mnogo vremena za tako nesto. Ako sam nesto lose uradio, nemojte druge zbog toga sankcionisati.

Ja se izvinjavam svima ako sam napravio neki problem u vezi ove teme, sto se mene tice, moze odmah u lock. Veliki pozdrav

krcmar
04.01.2008, 17:13
Kreso ja se izvinjavam, ali nije to nikakvo reklamiranje, samo sam htjeo da pomognem covjeku.

kreso
07.01.2008, 10:39
Sve u redu kolege, nitko nije niti će biti sankcioniran radi toga. Ali još jednom molim da ne reklamirate ovdje nikog džabe. Takove informacije šaljite na private jedan drugome.
Znam da je korisnije da svi vide link, ali pravila su takva.