PDA

Pokaži Full Verziju : Pune 3 godine prijatej Vaxter sa nama!


yu-midi
25.12.2007, 23:45
Ovom prilikom zelim da se zahvalim prijatelju Vladanu na dosadasnjoj saradnji.Pune 3 godine i jedan od prvih clanova koje sam upoznao, takodje covjek koji je pokrenuo Forum i ulozio dosta rada i vremena sve ove godine!

Prijatelju hvala ti na svemu!

Vaxter
26.12.2007, 00:01
Sad sam se postideo...:">
Nema na chemu...
Bilo mi je zadovoljstvo! :)
Nego, koji dan je sajtu rodjendan?
Mislim da bi mogli da organizujemo neku prikladnu proslavu uz puno ica i pica... :D

vlaxxy
26.12.2007, 00:08
Epa imenjak sretan jubileum.
Jos 33 i dosta je.:D

Sretno i ziveli

fico
26.12.2007, 00:35
Mora da je satnica od Vladana dobra kad ne ispusta to jos i da nije do sad izludeo sa nami ovde .Svakako cestitke za naseg moderatora .

Vaxter
26.12.2007, 00:40
Pa, nije da nije bilo loshih trenutaka, ali se samo lepi rachunaju i pamte... ;)

Verovatno bi i Miki i ja davno shiznuli da nije ostatka tima i dobrih ljudi voljnih da pomognu... ;)

Sejox
26.12.2007, 03:32
Cestitke postovanom drugu Vaxteru.Pa tek su mu 23 godine ljudi.Pa on tek sad treba da je u naponu snage.Ali posto je ovo muzicki sajt,ja mu priznajem "beneficirani radni staz" a to znaci-1 godina rada sa ljudima na sajtu jednako je 10 godina rada u kancelariji.Dakle po mojoj racunici uskoro penzija(3x10=30).
Dobro zdravlje i jakih zivaca,

Pozdrav,
Sejo

meko
26.12.2007, 05:03
Evo i cestitke smoje strane.Bogami dobro odradjen posao do sada.Sve najbolje i ostani nam takav, kakav si dosada bio.

WUK013
26.12.2007, 07:44
Pozdrav i od mene i da se druzimo jos dugo.
Nego sta bi sa onom dunjevacom iz Rume ili okoline, ne mogu da se setim.
Ajde da to otresemo za rodjendan sajta.:)

Pozdrav svima WUK013!!!!!

hrci
26.12.2007, 08:46
Evo i ja bih rado da se Pridruzim Pohvalama!


Ovo je jedina Muzicka Stranica Iskreno receno sto pomaze Muzicarima dje god Zapne a sve je Dzaba i ovu Solidarnost treba Cjeniti.

Evo ovom Prilikom cu da Pozdravim Vaxtera i Ostale Administratore koji se Brinu i trude da Stranica i dalje Postoji i Uspjesno Radi.

Nazalost ja sam nisam Pomogo kolko bi i trebo, Vremenski sam Ogranicen a i sa Zivcima nisam bas i Najbolji.

Trudicu se u Buduce kolko mi Vrijeme Dozvoljava da Odgovaram na Pitanja od Kolega.

Hvala Svima jos Jednom i Lijepi Pozdrav!

Hrci

mykeli
26.12.2007, 09:14
Ko ima srece da upozna Vladana videce da je dobar i radan decko i drug do "koske"...
Imam tu cast da ga poznajem licno i malo su mi ovi redovi da iskazem kakav je covek...

Vaxtere,samo napred...gazi velikim koracima u zivotu i imas veliku podrsku celog tima!!!

Ziveli~O)

krcmar
26.12.2007, 14:58
I ja se pridruzujem cestitkama, svaka cast za gazdu.

Vaxter
26.12.2007, 16:09
Shta da kazem?
Pretvoriste mi ovo u drugi rodjendan! :))
Hvala svima! :)

Shto se one rakije tiche...
Hm...
Ako se Miodrag seti kad je sajtu rodjendan, lako cu se izorganizujem da nabavim te rekije u vecim kolichinama... ;)
Sad znam gde je! :D
Moglo bi se to proslaviti...

kuki
26.12.2007, 18:29
Cestitke i od mene.

Pozdrav!

ROBOT
26.12.2007, 20:22
e evo da se i ja nadovezem sve naj bolje Vaxter u buducem radu ,i hvala ti jos jednom sto si pomogao da se stvori ovako jedan dobar sajt HVALA TI JOS JEDNOM i svim administratorima i samo nastavite tako puno ,pozdrava od mene ... ROBOT