PDA

Pokaži Full Verziju : Ritmovi iz Slavonije...


DjoleBn
24.12.2007, 16:56
Pozdrav za sve moje kolege... Interesuje me ima li ko ove ritmove, koji sadrze te tamburice, ja to moram da skinem za novu godinu, a nemam te ritmove, pa me sad interesuje kako oni sviraju, jel imaju neke posebne ritmove, i da mi objasne kako, i ako imaju ritmove da mi posalju... Pozdrav

GALA
24.12.2007, 17:18
Brate dvojkice su ti vecinom stavi obican Estam-dvojku i udri samo bez ciganskih kintri i harmi to ti je to

DjoleBn
24.12.2007, 17:20
Gala druze sta mislis da iskljucim bubanj, da stavim neku bas gitaru akusticnu, malo neku kontricu i da npr umjesto podloge drzim tamburice, kako bi to zvucalo?

klavijaturista
24.12.2007, 17:49
Kolega nemoras iskljucivati Bubanj..Sviraj u Estamu,Dvojki kako hoces imas i (Sirtaki npr Nediraje Mi Ravnicu),Jer glupo zvući bez bubnja...Vecina slavonskih pjesama se sviraju u Estamu...
Pozdrav iz Slavonije...

vaxy
24.12.2007, 17:50
Prijatelju evo da ti odgovorim posto sam iz slavonije! Napravi upravo onako kako si rekao i bit ce sve ok! Ako zelis mozes ostaviti i bubanj, neces nista pogrijesiti! Ako zelis mogu ti poslati svoj set za Pa50, imas dobrih estama koje ja koristim bas u ovome kraju!

GALA
24.12.2007, 17:56
Ma sviraj normalno s bubnjem tako i mi tu sviramo i svi bendovi po svatovima. Nema greske samo pusti estam da je onako fin bez gluposti nekih kontri ciganlije. i prži bez beda. I bez neki južnjackih trilera u solu i bit ce dobro