PDA

Pokaži Full Verziju : Korg Triton LE i Samplovi


Korgminator
19.07.2005, 04:16
Zdravo raja

Da li mi moze neko objasniti kako se ubacuju samplovi na Triton LE? Interesuje me kako se cijeli paket samplova ucita u LE i kako se pojedinacno moze sample ucitati. Takodjer, da li moram formatizirati Ram i da li svaki put kada upalim LE moram ucitavati samplove sa SmartMedia ili ostanu upisani u klavijaturi. Imam 64 MB Ram instalisan i 64MB SmartMedia Karticu. Hvala

Adrijan

Millan
19.07.2005, 04:29
Kada imas ceo, kompletan set, ucitavas na load ksc,odnosno dodjes kursorom do ksc fajla, pritisnes menu, pa load selected i on povlaci sve ostalo(kmp, ksf i pcg).
Ako hoces da cujes kakav je neki pojedinacan sempl ucitavas kmp fajl, a ako hoces da ga sacuvas u svoj set, postupak ti pise u onom upustvu u down. centru, pod razno.
Da li mislis na formatiranje RAM-a ili SM kartice!?
Semplove moras ucitavati posle svakog gasenja klavijature!

Korgminator
19.07.2005, 05:15
Hvala, Mislim na formatiranje RAM (da li je potrebno i moguce)?

Adrijan

Millan
19.07.2005, 12:17
Ne, nema potrebe za tim, a mislim da to i nije moguce, zato sam te i pitao da li mislis na RAM ili SM.

vane
19.07.2005, 19:46
vaxter zdravo dobio sam jedan kompletan set za triton le svtarno je dobar ima puno stvare dosta turske od salea i mnogo mnogo dobre semplove zelim da ga ubacim na download super clan ali kako?to je golema velicina jedno 60mega bajta pozdrav

Dane85
09.09.2005, 00:45
Caoo kolege !!

Imam Guerrini-pack za triton ali su svi fajlovi "fxp" naprimer master.fxp .

Inace su svi semplovi koliko ja znam na Tritonu "kmp" i "ksf"

Dali ide isto ovaj fxp na Triton Le bez sempl opcije ?


Hvala unapred

pozdrav Dane

yu-midi
09.09.2005, 04:54
.fxp semplovi su za cubase softwer tako da ne odgovaraju za Triton Le.
Bar za tritona nije problem sto se tice semplova javi samo sta ti treba :!:

Vaxter
09.09.2005, 18:35
@vane

S' obzirom da je fajl izuzetno velik moracesh da ga podelish u vishe arhiva sa WinZip-om ili WinRar-om poshto postoji ogranichenje maximalne velichine uploadovanog fajla...

Ne znam samo koliko slobodnog prostora na serveru imamo... :(

Vaxter
09.09.2005, 18:51
Sad sam pogledao...
Imamo josh 75mb slobode...

Ne znam koliko bi pametno bilo da uploadujemo i to...

Imam jedan predlog.

Postavicu to dole u Rublici: "Komentari i pitanja"...

vane
12.09.2005, 01:29
pa ajde vidi sta se moze pa onda mi javi stvarno su dobre stvare bilo bi steta da nije moguce ili pak to da opravim jedan mail yahoo mislim na njega moze da se stavi do 100mg i ko oce to da uzima stavicu sifru na yu midi cekam odgovor

Dane85
12.09.2005, 20:46
Kako ste mi kolege ?

Jeli postoji mogucnost neko ko ima dobre semplove za Triton LE da boli glava da mi pomogne dalje ?? Zamolio bi vas ako mozete da mi pomognete jer imam sad dosta termina da sviram.
Ja imam svoj set isto sa uradjenim tercama. Jeli moze neko da mi objasni kako napravim od obicnog sempla tercu... kao sto imam recimo od sopran- sopran tercu u a-mol... Ako neko zna kako se pravi ili ako neko ima vec gotove terce molim vas javite mi .

Hvala

pozrav svima

Dane

Vaxter
13.09.2005, 01:45
@vane

Gmail.com daje 2.5 gb prostora, ali kao i kod yahoo-a ogranichenje velichine fajla je 10 ili 5 mb.
Mozesh da ostavish na neki od njih i da dash passovde na sajtu.

Bar za prvo vreme dok se ne poveca kvota na serveru...

vane
18.09.2005, 03:44
ok uradicu to ovu nedelju pozdrav