PDA

Pokaži Full Verziju : Za postovanog Milorada i sve ostale!!!-PROBLEM!!!


gorpet
19.07.2005, 00:46
Postovani,
ima vec dosta vremena kako sam pronasao ovaj sajt (na svoje veliko zadovoljstvo)!
Pogledao sam na brzinu sta sve imate i ceo koncept mi se vrlo dopao. To je nesto novo i bazirano na fer igri. Naravno, prijavio sam se za super-clana itd itd, ali...
Ljubazno mi je odgovorio gospodin Milorad i ja sam njemu poslao do sada nekoliko mailova iste sadrzine-jer mi posle toga ni na jedan nije vise odgovorio. U mailu sam trazio neka objasnjenja vezana za sajt. Interesovalo me je kako da uploadujem a kasnije i downloadujem nesto. Pitao sam sta se moze postaviti a sta skinuti?!
U svakom slucaju-i pored uputstva koje sam pronasao a koje detaljno objasnjava kako se vrsi upload-nisam do dan danas uspeo da uradim bilo sta.
Ja jednostavno ne mogu da pronadjem taj famozni folder CLANOVI DOWNLOAD-UPLOAD
Sat god da uradim - nailazim na blokadu i jednostavno sam bespomocan.
Zato ovim putem molim da mi se neko obrati i korak po korak mi objasni sta da radim!
Takodje molim g. Milorada da mi se javi i da mi, ako je u mogucnosti, odgovori na ona pitanja koja sam mu uputio. Mislim da ce korist za sve biti visestruka, jer ja nemam nameru samo da skidam, vec i da postavljam ono do cega s vremena na vreme dolazim.
S postovanjem-Goran!
p.s.
Imam KORG PA80!

_____________________________________
Premeshteno iz odeljka KORG u Komentare i pitanja

Vaxter

Vaxter
19.07.2005, 01:13
Milorad?!? :D

gorpet
19.07.2005, 01:24
Izvinjavam se svima! Nije Milorad vec Miodrag. Slicno je, ali ne i isto. Moja greska.

Vaxter
19.07.2005, 02:28
Zeza, se ja malo... :)
Pogledaj teme u komentarima i pitanjima.
Ima uputstava za novi up-down...

yu-midi
19.07.2005, 08:47
Zdravo Gorane
Izvinjavam se doslo je vjerovatno do nesporazuma,ja sam mislio da je vec problem rijesen!
Javicu ti se na mail dok vidim neke stvari.

yu-midi
19.07.2005, 21:36
Pozdrav
Kao sto sam primjetio citali ste upustvo od starog upload centra.
Kako da uploadujem?
1.Kao prvo potrebno je da ste registrovan clan i na download-centru,kao sto ste vec to uradili.
2.Kada se registrujete ptrebno je da aktivirate Account.
3.Loguje te se i onda mozete vrsite download kao i upload u svim kategorijama OSIM Super clana.
4.Za upload potrebno je da izaberete kategoriju uzmimo primjer MIDI i onda ako hocete narodni klinete na NARODNI i onda gore desno u cosku imate button upload,izaberite vas fajl i posaljite.
To bi nesto ukrato bilo o tome kako da uploadujete,sto se tice ostalih stvari javicu se ja ili moj prijatelj Adrijan putem E-Mail.