PDA

Pokaži Full Verziju : Koji je ovo ritam???Kosmajac!!!


dallape
11.12.2007, 07:32
Zdravo,
znam da je sa,sa ali ipak zvuci drugacije.... ima li neko ovaj ritam za korga Pa 80 ili
postoji kao faricki vec u njemu evo linka tj. pesme uzivo..
http://www.********.com

Millan
11.12.2007, 08:00
Hm..., probaj neki od fabrickih iz Rock banke...:?

kuki
11.12.2007, 12:13
Original ritam ove pesme je SaSa,a na ovom snimku je neki Beat(ima ih vise vrsta na klavijaturi-fabrickih Modern Beat,8Beat,Rock Beat,itd....)

Siguran sam da ima neki slican fabricki ritam.

Pozdrav!

DjoleBn
11.12.2007, 12:50
Ma nemoj pokusavati da trazis takav ritam, naravno da je Kosmajac svirao na svoj fazon (ne bi bio Kosmajac :D ) Savjetujem ti da ides kao sto je original, iz sa-sa, koji god da nadjes ritam na klavijaturi nece zvucati ni priblizno ovom, ipak je to bendovska svirka, i zna se ko sta svira. Poz

mr_eko
11.12.2007, 13:03
koji je ovo bubnjar...samo pravi prelaze...ja nebi sa njim znao svirat...heehhehe

dallape
11.12.2007, 16:14
Hvala na pomoci pokusacu da pronadjem nesto...ako ne uspem, onda ostaje stari dobri sa,sa..;.)

GALA
11.12.2007, 16:39
Ovo zvuci toliko zamorno i dosadno ubistvo

dallape
11.12.2007, 17:15
Kosmajac ti zvuci "zamorno i dosadno ubistvo"..a koju ti muziku slusas i volis ili sviras???
a nije fer ni da ga vredjas ako sam vas zamolio a mi pomognte samo oko ritma a ne oko svirke..
a mogao bi da postavis nesto i od tvoje svirke pa da procenimo i damo svoje misljenje,kad mislis da je ovo lose...;-)

DjoleBn
11.12.2007, 18:10
Svako ima svoj pravac, ja volim Kosmajca, i tvrdim da je jedan od najtalentovanijih muzicara, covjek svira extra i pjeva extra a to i jedno i drugo danas moze malo ko... Ili si dobar pjevac a los svirac, ili si dobar svirac a los pjevac... Takvi su i braca Matici, takvi su i Blizanci, a on je jedan koji se rodi u 100 god pa zna i jedno i drugo. Slusao sam covjeka, svira i stranu i zabavnu muziku, o narodnoj da ne pricam, samo treba reci da je tata za sve, ne bi on svirao sa najjacim muzicarima po Srbiji da nije tako. Poz

P.S. Ne dirajte mi Kosmajca... :)

GALA
11.12.2007, 20:26
Ma ljudi volim i ja imam dosta stvari od njega.Al ova pjesma sto je otpejvo totalno mu nije legla.Nekako usporeno pjeva. Na to sam mislio

GALA
11.12.2007, 20:33
Kosmajac ti zvuci "zamorno i dosadno ubistvo"..a koju ti muziku slusas i volis ili sviras???
a nije fer ni da ga vredjas ako sam vas zamolio a mi pomognte samo oko ritma a ne oko svirke..
a mogao bi da postavis nesto i od tvoje svirke pa da procenimo i damo svoje misljenje,kad mislis da je ovo lose...;-)
Joj covijece ti totalno krivo shvacas. mislio sam samo na tu pjesmu. Covijek super pjeva,cak mi je otpjevo na jednoj snimci pjesmu od Serifa bolje neg sam Serif. Al ovu pjesmu mi je nekako usporio a pjevanje nekako razvlaci,to mi se nesvidja. Zato nevidim zasto svirati u tom ritmu zvucat ces isto,nema zivosti. Na to sam mislio,nema tu vrijeđanja. A moji snimki ima brdo tu,inace sviram na aranzer,al veliki sam ljubitelj BENDA..
Pozdrav..

dallape
11.12.2007, 22:31
Ok nesporazum...nema problema sto se tice ove pesme...moguce da je popio malo vise...
;-) ali po meni je jedan od retkih koji ovako dobro peva i svira...Pozdrav zoran

GALA
12.12.2007, 00:22
Ok nesporazum...nema problema sto se tice ove pesme...moguce da je popio malo vise...
;-) ali po meni je jedan od retkih koji ovako dobro peva i svira...Pozdrav zoran
Nema tu govora Car je

vlaxxy
12.12.2007, 00:51
Hajde da vidimo ko sve voli i ceni KOSMAJCA neka digne dva prsta :)>-.

Ako se jave 5-oro sutra upload-ujem 40 pesama (za pocetak) sve uzivo...

...da cujes i da umres odmah...

GALA
12.12.2007, 01:02
Hajde da vidimo ko sve voli i ceni KOSMAJCA neka digne dva prsta :)>-.

Ako se jave 5-oro sutra upload-ujem 40 pesama (za pocetak) sve uzivo...

...da cujes i da umres odmah...
Ja sam za

WUK013
12.12.2007, 05:18
Vlaxxy pazi samo da ne odes tim Ficom na "skijanje" !!!!!!! :)

Inace, i ja dizem dve prsta za Kosmajca !

dallape
12.12.2007, 07:42
Evo nesto malo od Kosmajca....
http://www.speedyshare.com/137357561.html

neconix
12.12.2007, 09:55
3:-O

No.1
12.12.2007, 11:25
Slazem se sa GALA,ovo sto je otpevao KOLO SRECE...mu nema veze..mada cenim Kosmajac kao muzicar...harmonista...za sviranja svaka cast ali kao pevac mi se uopste ne svidja samo vergla...ima neke stvari sto mu leze ali nesto zna da otupi..pa na sto lici bre ovo sto je otpevao...kopirao kemala al izaslo bez veze...kako Gala rece UBISTVO...

Jos jednom potenciram da ne bi bio krivo shvacen posto vidim da mnogima je idol...Kosmajac je bomba muzicar i svira i peva sve...al ne moze sve svakom da legne sto se tice pevanja...

DjoleBn
12.12.2007, 11:38
Dizem dva prsta :)