PDA

Pokaži Full Verziju : Triton /Triton le


MT775
09.12.2007, 13:50
koja je razlika izmedju triton scsi i tritona LE imali je uopste svidjami se vise ovaj triton savecim displayom...

igorpan
09.12.2007, 13:59
http://en.wikipedia.org/wiki/Korg_Triton

Ovde imash dosta toga.... :confused:

BasariStudios
09.12.2007, 14:54
Ne znam o kojem TRITONu mislis sa SCSI jer takav ne postoji al mozda mislis o CLASSICu.
Uzmi taj ako imas toliko novca, LE je igracka ako se uporedi sa time.

MT775
09.12.2007, 21:50
dali je ovaj bolji od tritona Le/TR

igorpan
09.12.2007, 21:53
Pa, to je triton, koliko vidim i koliko umem da citam :confused:

BasariStudios
10.12.2007, 15:39
dali je ovaj bolji od tritona Le/TR

Naravno da jest bolji, znaci, svaki sint koji se zove TRITON a nije LE/TR
mnogo je bolji od TR/LE a imas ih mnogo, EXTREME, STUDIO, CLASSIC,
PLUS, ovaj onaj, znaci sve TRITONe koje ces videti a nisu LE/TR su bolji.
LE/TR su samo najniza serija TRITONa.

taskedallape
04.08.2008, 06:38
dali je ovaj bolji od tritona Le/TR

po meni nije,probali drugar i ja clasica i le isti kanali i sve isto,le cistije i lepse izbacuje istu boju!Moje misljenje le je novija klavijatura i mislim da zato bolje izbacuje!Ja sam probao i uverio se,a te price ne obracaj paznju!Kad se uveris probas,uporedis,onda ces biti siguran sta hoces!Pozz druze

Alix
04.08.2008, 08:03
"taskedallape"---po meni nije,probali drugar i ja clasica i le isti kanali i sve isto,le cistije i lepse izbacuje istu boju!Moje misljenje le je novija klavijatura i mislim da zato bolje izbacuje!Ja sam probao i uverio se,a te price ne obracaj paznju!Kad se uveris probas,uporedis,onda ces biti siguran sta hoces!Pozz druze

Ti ćeš meni da govoriš da sam duduk za mziku jeli?Da si taki jaki muzikalac nebi napiso ove budaleštine gore...Pa i pjana vrana zna da je Classic po svemu bolji od LE-ja,al bez veze da išta govorim...kao što Nedim reče-to su niže i jeftinije klase Tritona...LE (Light Edition) je običa osiromašena kopija Classica,isto ko što je X5D osiromašena kopija T3-ja...Usporedi cjene---Classic su 7-8 godina stari sintovi pa još uvjek držđe cjenu 1000eur,dok LE-ja imaš i ta pišljivih 500eura...A taj test što si spomino,ajde budi ljubazan pa nađi vremena da nam opišeš šta ste to testirali i radili na sinthovima kad tako LE bolje zvuči,ajd baš me zanima ko i mnoge kolege,Pozdrav!