PDA

Pokaži Full Verziju : www.yu-midi.com


yu-midi
26.02.2004, 19:13
Ako zelite da ucestujete u kreiranju ove stranice, posaljite nam
vase prijedloge.

20.07.2004, 12:50
Pozdrav svim clanovima forumu Yu-midi-sajta... Ako moze jednan prijedlog za WEBMASTERA.....

Bilo mi dobro kad bih mogli stavljati muziku uzivo na sajt za download... :wink:

Pozdrav Jasmin

yu-midi
14.03.2005, 23:32
Postovani clanovi i posjetioci
Kao sto viditi napredujemo iz dana u dan sa nasim sjatom Yu-Midi.U to ime zahvaljujem se velikim prijateljima Vaxteru,Adrijanu kao i ostalim clanovima koji su izdvojili vremena da pomognu u bilo kom pogledu.Nastojacemo da sto vise radimo i na uploadu ali ipak sve to zahtjeva mnogo vremna.
Bili bi mi drago da ima jos vise clanova koji bi pomogli na dogradjivanju i poboljsanju ove stranice posto od samog pocetka je sve besplatno i tako ce da ostane !
Pozdrav
Miodrag

GoRaN
15.03.2005, 09:45
Ja sam zainteresovan i dalje za saradnju i da pomognem koliko mogu kao i od samog pocetka!
Jer je i meni ovaj sajt mnogo pomogao!
Sto se tice mog ucesca u poboljsanju ovog sajta je u tome sto ja sve ritmove ili boje za Korg PA sto dobijem od svojih prijatelja ja ih obradim i prilagodim meni kako odgovaraju i postavim na sajt.
Vremena da pravim boje i ritmove od samog pocetka nemam jel vise vremena posvecujem vezbanju i radu tu mislim profesionalnom bavljenju muzikom.
Tako da toliko mozete ocekivati od mene!
Sto se tice zloupotrebe ovog sajta, tu mislim na prodaju ritmova i boja to nisam nikad radio, niti cu ikad raditi!
Toliko od mene.
Imam novi set za PA GoRaN6.set i sad cu ga postaviti malo je poboljsan u odnosu na GoRaN5.set!!!
Pozdrav svima i samo napred!

opusdei
15.03.2005, 14:02
Zdravo.
Kad sam kupio PA80 nisam imao nista niti znao da pravim ritmove i boje, tako da prva pomoc mi je bila ovaj sajt.
Sada imam puno toga i zeleo bih da pomognem oko sajta. Meni ne treba novac niti zelim da prodajem to sto imam.
Pozdrav svima iz Makedonije

Vaxter
16.03.2005, 00:22
Drago mi je da se sve veci broj ljudi ukljuchuje u rad foruma i up-down centra.
Ovo je neshto shto svakom adminu nabaci smeshak na lice! :)
Nadam se da ne da cemo nastaviti ovim tempom, nego da cemo povecati krug ljudi koji nas posecuje, i da ce broj uploadovanih fajlova toliko da poraste da moramo da uzmemo veci server! :)


Pozdrav svima!


Vaxter
YU-MIDI Team

Vaxter
05.05.2005, 13:40
Zdravo zivo svima!

Eto imao sam neshto vremena, te sam sredio neke greshke na stranici.
Nashao sam u chemu je problem sa ispadanjima nekih tebela i nekompaktnosti index stranice.

Ubacih i jednu novu temu, F-liquid, pa ko hoce moze da je proba.

Nije skroz optimizovana za ovu stranicu, pa nisam hteo da je stavim kao default temu.

Testirajte je, pa mi javite kako vam se svidja i vredi li dalje dorade...


Pozdrav!

fico
07.05.2005, 11:13
stranica stvarno svakim danom postaje bolja posto ja nesviram a imam korg pa80 pokusavam bar da isprobam neke ritmove i boje koje nadjem na netu kao i programe posto nije dobro da jih stavim ovde na stranicu i dalje se nalaze na mom mail boksu tamo cete naci kome treba sound diver,cackewalk,fm7,style works, kat2000 ,uputstvo za pa80 a uskoro jos po nesto ili ako neko treba nesto nek ostavi privat poruku USRER ID je malimidi a PASSWORD mojbox pa nek skida kome treba pozdrav fico

Vaxter
22.07.2005, 15:42
Sad pogledah...
Josh nam 3 chlana fale do broja 666! :D

Bash me zanima kome ce taj baxuzni broj zapasti... :( :lol:

fantom
22.07.2005, 22:19
Veliki Pozdrav svima od fantoma 8) .....
ja imam jedan predlog kako bi ovaj sajt mogao biti jos daleko veci........
sajt super izgleda .... ima funkcije boli glava..... ma sve ima sto RETKO koji sajt za nas muzicare ima tu ce te se definitivno svi sloziti samnom da je previ uzitak imati ovaj sajt kao homepage ...... moja ideja sta ja mislim da bi jos mogli poboljsati ovaj sajt........
ja mislim da bi bilo strava kada bi svi uplodovali ko sta ima od kog pevaca u .wma formatu 12kbps recimo to je kvalitet zvuka kao sa radija to uzima velicinu odprilike midi fajla..... recimo da imamo nekog moderatora koji ce napraviti foldere ili kategorije recimo Narodne ... Savo Radusinovic sad tu ima 8 pesama recimo i ti imas neku u PC a ta pesma nema na sajtu ..... Otvoris je sa recimo Cool Edit sacuvas je u .wma 12 kbps uplodira se brzinom kao midi fajl ...... kad trebas forsipl ..... reci pesme..... zamisli dodjes do svega u roku 5 sekundi .....to je samo ideja a da bi se ostvarila potrebna je stvarno velika saradnja svih nas clanova i jos mesta na serveru ....... ako jos ima neko slicno misljenje neka se javi ili ako ima jos bolju ideju ...... ja najiskrenije mislim da bi to stvarno bilo ludilo

yu-midi
22.07.2005, 23:21
Zdravo fantom
Zahvaljujem se na tvojoj podrsci kao i angazovanju za ovaj sajt.Zelio bi samo da napomenem da tebi kao i svim clanovima dobre volje su vrata sirom otvorena i imate punu podrsku od mene ako se radi o bilo kom poboljsanju na sajtu.
Ako ima zaiteresovanih za takvo nesto kao i moderator da se nadje,a to bi mozda i ti mogao da odradis nema problema tu smo.
Pozdrav
Miodrag

Vaxter
23.07.2005, 00:08
Hm...
Mogli bi da uradimo tako nesho, ali bi nam trebalo josh prostora.
Ako bi smo to radili onda treba napraviti standard fajlova koji se uploaduju.
NIKAKO ne preporuchujem wma!!!
Na toj kompresiji ima ochajan zvuk!
Ima losh zvuk na bilokojojm a na toj je fuj!

Predlazem da se koristi Lame mp3 codec i da se stavlja kompresija 16kbps na 22kHz.

Lame kompresor je besplatan tako da ga svako moze preuzeti.

Ja imam nekih 20000 pesama tako da se uvek moze naci poneshto ako zatreba...

Na forumu vec postoji tema ako nekome treba neki mp3 ili text.

Ne vidim potrebu da se muzika uploaduje ukoliko je neko ne zatrazi.

Svrha ovog sajta je ipak da pomogne muzicharima, a ne da napravimo sajt za download muzike.

Ukoliko bude zainteresovanih mozemo se dogovoriti o otvaranju ovakve sekcije.

Ako bi otvarali tako neshto trebace nam i moderator, pa razmislite ko bi to mogao biti...

Sve u svemu mi smo uvek spremni na saradnju... ;)

vane
23.07.2005, 01:12
ljudi ovo je super stranica ide se bolje i bolje ja toliko od kompjuteri ne se razumem ali sta se nalazi od meni mogu da upload sve sta vam treba sve sta imam ja i jedan moj predlog imam stvarno treba da ima tu muziku u zivo tekstove ja ima puno takvih pa bi stavio na ovaj sajt pozdrav svima koi su grizu za ovu starnicu i aktivne clanove

mykeli
23.07.2005, 01:26
Pozdrav Vane poslao sam ti onaj cd

vane
23.07.2005, 01:35
hvala ti mnogo kad dobijem javicu ti na telefon pozdrav

yu-midi
23.07.2005, 12:33
Sto se tice mp3 pjesama i ja mislim da mozemo uploadati samo po potrebi ako neko trazi,a sto se tice mp3 pjesama sa uzivo svirke i ja mislim da bi trebali nesto da odradimo,
Pogledacu sta mogu da nadjem i uploadacu na download centar a bilo bi dobro posto ovde vec ima dosta clanova a vjerovatno i onih koji se aktivno bave muzicarenjem da se jave ako imaju svoje neke mp3 snimke.Tako mozemo da cujemo i razmijenimo iz svih krajeva reportoare sto je tako reci i svrha u toga.

fantom
24.07.2005, 16:22
uzivo muzika......i to je odlicna ideja..... sto se tice repertoara....textova... itd....