PDA

Pokaži Full Verziju : Fantom X problem


Kolega Mile
03.02.2017, 20:49
Postovane kolege imam ozbiljan problem. Naime, prilikom sviranja u bilo kom modu zvuk nestane na sekund dva pa se vrati, i tako u krug. Resetovao sam na fabricko podesavanje, ali nisam nista time postigao. Molim za pomoc. Pozdrav

josipv
07.02.2017, 23:01
Mozes biti malo precizniji,sto se tocno dogada kako prekida?

Kolega Mile
09.02.2017, 10:23
Pa kad sviram bilo koju boju, gubim zvuk boje na tren. Dolazi do nekog sitnog prekida u reprodukovanju.
Proverio sam sve ulaze, kablove, itd...

rolandx
09.02.2017, 12:54
Nisi baš konkretizovao problem... da li se zvuk gubi tipa Fade out ili odjednom nestane? ... U svakom slučaju biće da će završiti u servisu. Čak i da je neko imao slično iskustvo, ne znači da je isti deo u problemu... Čak i da jeste opet moraš nositi u servis. Skrati sebi muke i klavijaturu odnesi kod majstora.

Kolega Mile
11.02.2017, 01:20
Odjednom nestane zvuk. Moracu da odem do servisa, nema mi druge :confused::confused::confused: Hvala na odgovoru.;)

srki Fantom
11.02.2017, 23:20
Probaj drugu Ram memoriju ubaci.Na Fantomu cesto crkava Ram ako je set poveci.Ako ton prekida krci ili secka 99% je Ram.

Kolega Mile
15.02.2017, 19:26
Hvala, zamenicu ram, i meni je to palo na pamet. :)
Dodato:
Zamenio sam RAM, ne vredi, nije do memorije...:mad::mad::mad:

Kolega Mile
01.03.2017, 12:03
Resio sam problem, u pitanju je bila kabla koja povezuje dirke sa plocom. Preko nje ide sraf koji je bio zategnut malo jace i pritiskao je kablu, tako da je dolazilo do prekida. Potrebno je ili da se sraf manje zategne, ili da kabla ide preko srafa(fabricki je obrnuto). Tako da ako se nekom, ne daj boze desi moze ovo da proba.