PDA

Pokaži Full Verziju : Fantom G6 ne učitava setove


srdjan motif
18.01.2017, 10:35
Od juce nece da mi ucita ni jedan set krene i zaglavi ostaje na nuli dok na padu ide do 3. Sve setove sam probao i ne moze. Fabricke prepozna radi sve normalno a ovo nece i dva USB sam promenio i opet isto nece. Pre par dana sve je normalno radilo do juce. Inace sam je kupio pre nedelju dana..

Iggy Prince
18.01.2017, 15:34
Hej Srki, jel to za Dakija postavljas pitanje?? Ako je to to, sredili smo sve.

Dell
18.01.2017, 16:29
Ako je to to i ako ste sredili, napišite u čemu je bio problem i kako ste riješili, pošto je informacija o sređivanju kvarova na Fantomu G serije jako, jako malo.

Iggy Prince
19.01.2017, 03:04
Problem je do fleske. Koliko znam za fantom je potrebna sto manja i sto brza fleska, ali od 512mb ili 1gb je jako tesko naci danas, a kolega je imao od 8gb i jednu od 2gb, prilikom ubacivanja novog seta vise nije htelo da cita, zamenio je flesku uzeo drugu od 2, i sada radi. A dokle ce raditi to niko zivi ne zna. Ja sam kupio novu od 4gb kada sam uzeo klavijaturu, i imao sam problem sa citanjem, sve ocita, ali audio preskoci sa 0% samo skoci na 100% ali ne ocita nijedan sempl. medjutim fora koju sam slucajno provalio, morao sam da udjem u usb memory povezivanje preko kabla, naravno bez kabla, pa da se vratim nazad pa onda ocitavanje projekta i tek je tako moglo. Kod ovog kolege nije moglo ni tako, uostalom ne vidim nikakvu logigu za tu foru, ali ajde, roland je to. Uvek malo uvrnut, ali ja ga volim najvise.

Dell
19.01.2017, 10:04
Pffff, najmanji problem ako je to u pitanju. Ja sam mislio da je neki hardverski kvar.