PDA

Pokaži Full Verziju : Pravljenje prelaza u Styleworksu


sale0230
28.11.2007, 20:59
Pozdrav!
Da li moze neko da mi objasni kako da u Styleworksu napravim ili ubacim prelaz iz jednog stila u drugi stil.
Imam jedan jako dobar ritam. U pitanju je RUMBA, ali nije joj uradjen nijedan FILL IN (Prelaz). E, sad bih ja da ubacim prelaz iz neke rumbe u ovaj i tako da ga snimim, posto je mi glupo bez prelaza da ga koristim, a stvarno je dobra rumba!
Da li je to nekako izvodzljivo i kako!? Imam KORG iS50B.
Hvala unapred:">;)

harisfaz
29.11.2007, 01:41
Imas li kat 2000? Pomocu njega, to je sekunda posla!

dukiii
29.11.2007, 02:12
Sale0230, i ja takodje imam is 50 pa se stalnom bakcem sa tim stvarima.Najlakse to mozes uraditi na sledeci nacin:
1. Loadas set sa nekim prelazom koji ti se svidja
2. Otvoris funk. (export-import ), stikliras export to sekvencer, u polju iznad koga pise style part namestis ime ritma iz koga hoces da izvuces prelaz, zatim stikliras koji prelaz hoces ( fill1 ili fill2 )
3. Stikliras samo CV1, a ostale kvadratice ostavis prazne
4. EXPORT, i sacuvas kao midi u nekom folderu
5. Zatim loadas set sa tom rumbom koja ti se svidja pa zatim ponovo na funkciju (export-import ), stikliras zatim funkciju import from sekvencer, sada namestis iz tog novoucitanog seta rumbu koja ti se dopada, stikliras fill 1 ili fill2
6. IMPORT, nadjes midi(prelaz)-stikliras ga pa zatim na OPEN
7. U prvoj koloni su ti trake tvog midi fajla, odnosno prelaza.
8. Zadnja stavka: prvo obelezis u prvoj koloni drum cv1 - pa export i tako redom u zavisnosti koliko instrumenata svira u tom prelazu
To bi u najkracem bilo to, nadam se da sam ti bio od pomoci.
POZDRAV

Marco7
29.11.2007, 03:29
Sve ti je to najlakse da uradis u klavijturi ako imas korg Pa :)
Izvinjavam se jer nisam video da je Is serija u pitanju!

sale0230
29.11.2007, 19:53
Hvala!
Jel ima neko da mi posalje Registrovanu verziju KAT 2000 za iS i PA seriju!?
Hvala jos jednom!
PozZ:);)

kreso
30.11.2007, 15:46
Evo šaljem ti ja >:).
Stiže za 7 dana