PDA

Pokaži Full Verziju : Oscar band - Moje Zlato promo


orgulje77
10.05.2016, 21:14
Pozz kolege,,evo pošto sam novi na forumu želim vam se predstaviti i da vam predstavimo svoj band. Stavit ću link a vi slobodnom komentirajte i dobre i loše komentare prihvaćam .
https://youtu.be/VjlZefWhNKs
Lp uživajte

Poslano sa mog Lenovo TAB S8-50F koristeći Tapatalk

nikoboy15
11.05.2016, 17:01
Bravo decki, nije lose.

orgulje77
12.05.2016, 13:18
Tek dvije godine rada

Poslano sa mog SM-G903F koristeći Tapatalk

lepsidan
12.05.2016, 13:21
Kvalitetno :) Svidja mi se :)

smuchac
12.05.2016, 18:45
Ovo je izvanredno iako ću zabit malo nos: Mikro oscilacije u ritmu koje ne zamjeram ali čisto da se zna,previše ravno ispjevavanje bez ukrasa koji su jako bitni a pogotovo u konkretnoj pjesmi poput ove. Respect za originalan tonalitet,izvačiš ga vrhunski,nema šta. Svirka je u globalu odlična i ako se ne raspadnete što je često slučaj u mladim bendovima,smiješi vam se sjajna budućnost. Svaka čast,samo ovako naprijed! B-)

orgulje77
12.05.2016, 19:49
Hvala vam na komentarima :) držimo se zajedno čvrsto i kvalitetno:P

Poslano sa mog Lenovo TAB S8-50F koristeći Tapatalk

tihi05
29.07.2016, 10:32
Ne moze se reci da je lose da pace vidi se da ste se potrudili postici nivo i kvalitetu jednog ozbiljnijeg spota i promo materijala. Meni u vasoj izvedbi fali "duse" ako ste vec dali sve od sebe u tom demo materijalu onda ste morali i malo zara u dinamici a pogotovo u pjevanju ... Ta pjesma je specificna po Grasojovom falsetu kojeg ovdje nema i to je po meni minus ..
Sve u svemu dobro je i samo radite i VESELO svirajte ! Pozzz

Alen P
29.07.2016, 17:33
Super odsvirano i odpjevano dečki. Samo naprijed. Pustite komentare u vezi falseta i ''duše''. Pjesma je zahtjevna, visoka, falseta Grašo nit ne otpjeva, nego ga izdiše, i tu tom tonalitetu ne znam ako bi mogao i Houdek, pa onda zašto filozofirati i zahtijevati nešto što malo pjevača može izvesti? Hm?