PDA

Pokaži Full Verziju : Pravljenje ritmova za rolande


elvir
04.07.2005, 12:08
Pozdrav narode kao što se vidi da su korgovci formirali grupu koja će praviti nove ritmove za korga. E sad zašto se i mi rolandovci nebi ujedinili pa da napravimo set ritmova da se dižu dlake kad ih čuješ i tako dokažemo da roland nije igračka nego ARANŽERČINA ŽEŠĆA 8O

Darko
04.07.2005, 13:31
Pozdrav

Ma ko to sme da kaze da je Roland Igracka hehehe sala,ja licno imam KORGA PA80 a prije njega sam imao ROLAND E500 i ROLAND G800 sta se zvuka tice stvarno su mi se svidjali nema sta ,ali eto promenijo sam ih samo zbog tih Guerrini semplova,inace imao sam G800 sredjen ko pista,samo upalimi sviram ...ali eto dodjose SEMPLOVI i morao sam prodat G800,sve u svemu za mene licno ROLANDOVI ARANZERI su dosta dobri i imaju stvarno dobre Ritmove,mislim supr zvuce....

Pozdrav DARE

yu-midi
04.07.2005, 15:02
Zdravo Elvire
vec sam napomenuo vise puta na Forumu,sto se mene tice nema problema vrlo rado cu pomoci da organizujete tim za Rolanda.Eto Sinisa je isto kako vidim zainteresovan i jos par clanova i to je to.Nadjite nekog od vas da radi tj.odredjuje clanove kao sto Adrijan radi za Korga i ja cu napraviti jos jednu Sekciju za Roland kao Super-clan u download centru a za Administratora koga odaberete ostaje da dalje radi na tome sa clanovima.
:idea: :idea: :idea: :idea:

elvir
05.07.2005, 00:24
Ljudi znači dobili smo odobrenje, sad nam samo fale zainteresovani .
Molim da se jave svi koji žele da sarađuju sa nama 8) :D

Jovance
05.07.2005, 01:02
Konacno neko da se pobrine i za rolandovce.
Ja sam Jovance iz Makednije i sviram ROLAND VA-76(super klavijatura) i hocu i ja da postanem deo tog tima koji ce raditi za ROLAND klavijature.
Vidim da po net-u ima boje samo za G800/1000, a za VA seriju nema, pa hocu da se svi malo
angazujemo da ima nesto vise setova sa terce i neke nove boje (UVA-to su setovi sa VAserije) zato sto ovi UPS i USS ne cita ROLAND VA-sreija.
Ja posto ne znam kako se rade te boje, a verujem da neko sa tog tima koji cemo da sastavimo ce znati, predlazem da budem angazovan za da radim nove ritmove.
Ritmovi koje radim mislim da su dobri eto postavio sam nekoliko primera, pa sad vi recite kako vam se to svidza.
Ja sam vise slobodan do Septembar i do tada cu intenzivno raditi, a poslje to nista ne obecavam(po nekad cu ubacivati nesto i ne cu biti toliko prisutan na sajt).

elvir
05.07.2005, 11:34
Oživit će mo mi rolanda to vam kažem samo nam treba još par iskusnih ljudi :wink: :)

elvir
05.07.2005, 11:39
[quote="Jovance"]Ritmovi koje radim mislim da su dobri eto postavio sam nekoliko primera, pa sad vi recite kako vam se to svidza.


Pozdrav jovance ritmovi su poprilično dobri ali može to biti i puno bolje.

I drago mi je da si i ti spreman za saradnju

yu-midi
05.07.2005, 11:51
Kad cu napraviti novi folder za Super-clanove za Rolanda :?: :?: :?:
Eto Elvire ako ti hoces da preuzmes Administraciju za Rolanda naravno ja cu ti pomoci u svemu :!:

elvir
05.07.2005, 11:55
Kad cu napraviti novi folder za Super-clanove za Rolanda :?: :?: :?:
Eto Elvire ako ti hoces da preuzmes Administraciju za Rolanda naravno ja cu ti pomoci u svemu :!:
Ok eto kad sam već ja pokrenuo ovu temu može :wink:

yu-midi
05.07.2005, 13:40
Super Super-Clan javi mi se na messenger evo dole na linku imas moju msn adresu tako da se detaljnije dogovorimo kako i sta.
Pozdrav :wink:

Jovance
05.07.2005, 18:22
Ovako je najbolje
Svi koji imamo ROLAND aranzere da sastavimo tim i svi zajedno ko sta moze da se menjamo.

yu-midi
06.07.2005, 20:55
Sta je Rolandovci hocemo li da krenemo :?:
gdje smo stali :?:

elvir
06.07.2005, 21:21
Halo yu-midi izvini što se nisam ranije javio nisam bio danas i jučer kod kuće ,nekako mi ima slabo zainteresovanih a i sinisa se nije javio

sinisa
06.07.2005, 23:41
pa hocemo li da radimo ili ne? Ja sam ZA!

postavio sam na upload jos ritmova ali ovaj put fabricke. Jel probao neko one prve ritmove od "VA" na G seriji, niko nista ne javlja zanima me kako zvuce?

Za malo da zaboravim, dali neko ima RUMBU da je uradjena bas za "VA" ????

sinisa
07.07.2005, 18:44
DARE svaka cast ima dobro uradjenih ritmova i ne zvuce prazno kao vecina sa G800,ne znam na cemu su radjeni ali vecina koristi TONE MAP3 to jest zvukove sa Rolanda EM 2000 pa bi prema tome rekao da su radjeni za EM serijiu.

Kao sto vecina zna VA serija ima 4 TONE MAP, E,G,EM i VA e sad ako je ritam uradjen za E 96 onda taj ritam koristi Tone Map1 na kojoj ima 128 zvukova,a to ti je kao da imas E96 samo malo modernizovan. Nisam nasao jos nijedan nas ritam koji je uradjen tako da koristi Tone Map4 i sve njene prednosti. Tako reci sto se tice nasih ritmova iskoristenost onaoga sto se moze postici na VA seriji je oko 50%.

Darko
07.07.2005, 20:26
Drago mi je cut ,da ti se nesto dopalo od tih ritmova,jos bolje je ako mozes to sve da iskoristis za sebe,uglavnom ja sam to koristijo sve na svom starom i dobrom Rolandu G800...ali nebrini uskoro bit ce jos vise stvari za Rolandove Aranzere...

Pozdrav DARE

elvir
07.07.2005, 22:28
pa hocemo li da radimo ili ne? Ja sam ZA!
Pozdrav sinisa evo ja sam pokušavao ustupiti kontakt sa yu-midi ali on se ne javlja
nisam bio 2 dana kod kuće a on me je zvao na mesenger ,pa se je možda naljutio na mene,možda misli da se neću da javim??? :?:

yu-midi
07.07.2005, 22:38
Zdravo Elvire
Neznam zasto bi se ljutio !
Ja sam tu ali naravno da imam i drugih obaveza ! ! !
Treba da se detaljnije dogovorimo i da znamo kako da pocnemo za Roland Super-Clana.
Pozdrav
Miodrag

elvir
07.07.2005, 22:40
Ok u glavnom imamo već dosta zainteresovanih

vane
07.07.2005, 23:04
zdravo roladovci!!!!!!!!!!!!!!!!! nekad sam svirao na roland e 96 bas dobra klavijatura ali za povise memorija zbog ucitavanje na svako priklucvanje promenio sam sviram na korg pa 80 trebao sam da uzmem roland va 7 ali eto nista ja imam neki dobar materijal za rolande vec sam pricao sa jovance da mu posalim to po postu zasto preko internet to ima mnogo poso a ja toliko nemam vremena jas malo sam izgubio kontakt sa jovance neka mi javi on na mob +38975566414 i da mu posalim pa on kako sta vidim ima povise vremena pa neka stavi na download to sto imam povise su turske ritmove arabske i jos puno svare znam da su dobri stari pa podelite vi to pozdrav jovance te cekam da mi se javis oti go zaginav brojot tvoj ili pusti poraka te cekam

DrSpeed
18.01.2006, 16:28
E ljudi ja bih hteo da radim sa vama!!! Imam Rolanda i poznajem ga kao svoj dlan... A o ritmovima da i ne govorim!

yu-midi
18.01.2006, 16:40
o ritmovima nemoras da govoris samo ih postavi na download :lol:
a za rad dobro dosao :!:

DrSpeed
18.01.2006, 23:48
Postavio sam neke ritmove, kao sto ste rekli. Sta sada treba da radim!?

vane
19.01.2006, 02:25
jas sam posalio ritmove na jovance po postu e sad ne znam dali on to je spodelo sa vama ako nije onda ne znam sta da kazem jovance to sta sam ti dao satvi na stranicu to je za svima ja nemam vremena da to uradim non stop sviram u kafanu nemam vremena ni za svoju klavijaturu da stavim neki noviteti pozdrav do svima

yu-midi
19.01.2006, 09:19
@Drspeed
Prijatelju samo opusteno :lol:
Ja nemam namjeru da nekom komandujem sta i kako treba da radi,samo pokusavam da stvorim sto bolju saradnju izmedju clanova!

@Vane
Pa gdje si Vane nemate od marta prosle godine,zar toliko posla imas :!: daj da dodjemo kod tebe tamo da radimo :lol:

vane
21.01.2006, 03:11
juj pa covece poludeo sam 7 meseca nisam imao vremena ni da se vidim sa moju familiju bio sam u drugi grad od moje rodno mesto tek sada pred 3 dana sam doso u kuci i sad resio sam malo da odmorim 1 mesec i da se druzim opet sa vama da vidimo sta se moze sa neke nove stvare u vrsku sa ovu stranicu imam neke novitete i da malo zbogatimo stranicu heheheheh pozdrav svima redovne clanove