PDA

Pokaži Full Verziju : Rucno upisivanje boja na DX21


jasmin2207
19.04.2016, 10:31
Pozdrav kolege...e ovako
Zanima me tacna procedura za rucno upisivanje boja na dx21 (kako upisat,kako spasit,itd)...posto nisam nasao nikakva detaljna uputstva ??? Za to prebacivanje sa klav na klavijaturu...nikog ne poznam ko ima ovakvi yamahu (osim par engleza al njihove boje mi ne pasu...nemogu svirati sabanove pjesme na space leadovima hahaha)...ako neko ima kakvu semu ili bilo sta korisno bilo bi lijepo da postavi....placam pivo :D

gagan
19.04.2016, 22:54
hehe , ne pijem pivo

ffb
19.04.2016, 23:10
Da si mene pitao 1986 godine ja bih ti odgovorio 100% tocno a sada samo odprilike: negdje ima store ili write stisnes to i mjesto( a ili b od 1-16) i memorirao si zeljeni sound.

casper
20.04.2016, 00:32
Kako je to bilo davno ... sve me je sram priznat :D

Na netu ćeš lako naći manual ... a u njemu potpuno na kraju piše postupak pohranjvanja. Jednostavno je, moraš prije svega postaviti MEMORY PROTECT u OFF status.
Obrađeni sound pohranjuješ tako da izađeš iz EDIT moda (stisni PLAY SINGLE button), pritisneš STORE button, odabereš mjesto gdje ćeš ga pohraniti i potvrdi sa YES.

jasmin2207
20.04.2016, 08:57
Ja sam rodjen kad je tek izasla ova klavijatura...e jbg da je stari znao pa dobio mene i u paketu da kupi dx21 bilo bi extra hahahaha...al valjda mu bilo previse oboje odjedanput...joj ljudi hvala puno...sad cu bas da se bacim na pretrazivanje kako da spasim ova cuda sto sam napravio :D
Dodato:
Ja sam rodjen kad je tek izasla ova klavijatura...e jbg da je stari znao pa dobio mene i u paketu da kupi dx21 bilo bi extra hahahaha...al valjda mu bilo previse oboje odjedanput...joj ljudi hvala puno...sad cu bas da se bacim na pretrazivanje kako da spasim ova cuda sto sam napravio :D

E ljudi imate pivo od mene a za kolegu gagana poato ne pije pivo moze i nesto drugo ( stock,rakija,viski) :D