PDA

Pokaži Full Verziju : Da li TC-Helicon VoiceLive Play može da popravi boju glasa


psr 1500
07.04.2016, 17:53
Kupio sam TC-Helicon VoiceLive Play. Nisam pevac, do sada bio, ali interesantna je sprava a i pevljka stalno kuka da je mkr malo po nekad odmenim pa reko aj da probam. Ja znam melodijsi sve pesme, od onih koje sviram naravnno,i aj i intonativno se snadjem, ali glas mi nije neki bas..hahha...pa me interesuje da li moze da se neka bolja boja dobije ovom spravom. Citao sam da se ubacuje preko kompa i da neki ljudi vec imaju sredjene boje, pratece vokale i ostalo a sam ne bi nikad uspeo da napravim pa me interesuje da li neko od vas ima tako nesto vec gotovo i koliko to kosta

ffb
07.04.2016, 22:13
Ti bi odmah da budes Saban Saulic? E nejde to vas tako.
Takav uredjaj Japanci jos uvijek nisu izmislili 😜

psr 1500
08.04.2016, 12:57
Nisi me razumeo. Ne planiram da pevam ima ko zna bolje od mene i ko to radi dok ja sviram ali sve jedno ako vec imam tu spravu za koju kazu da moze da poboljsa kvalitet pevanja ili modifikuje glas zasto da ne probam i da je iskoristim najbolje moguce. Ako ne znas o cemu se radi ne moras ni da komentarises

casper
08.04.2016, 13:16
U prvom si postu rekao da bi ti želio pjevati i da to uz ovu spravu zvuči bolje od onoga što u po prirodi stvari zvuči tvoj glas. ffb ti lijepo kaže da to neće ići, i rekao je istinu.
Ova spravica ti može vrlo malo pomoći ali daleko od toga da ćes s njom postati pjevač.
Ako želiš pjevati, uzmi mikrofon, vježbaj, plati poduku i to je jedini pravi put.

energy
09.04.2016, 03:31
Definitivno bez vezbe nista...nece ti pomoci 10 vokodera dok nenaucis da pevas...

Alen P
09.04.2016, 16:06
Može. Postaviš ga na preset 'Elvis radio' i popravit će ti boju glasa da zvučiš kao Elvis na starome radiju. :-)