PDA

Pokaži Full Verziju : rolandovi ritmovi opet isto!


sinisa
03.07.2005, 19:20
Pozdrav svima! Vec odredjeno vreme pratim upload rolandovih ritmova na ovaj sajt i primetio sam da u 70% slucajeva se uploaduju isti ritmovi samo pod drugim nazivom ili oni koje ne mozes da koristis jer su veoma lose uradjeni. Dali je moguce da za ovaj tip aranzera ima tako malo dobro uradjenih ritmova ili je nesto drugo u pitanju? Znam da ima dosta clanova ovog sajta koji koriste EM,VA seriju pa bi bilo dobro kada bi se malo angazovali oko toga da ubacimo nesto novih ritmova i tko pomognemo jedni drugima.

Na upload"va-7" sam postavio par ritmova koji sam uradio na toj seriji pa me zanima kako rade na drugim aranzerima i na rolandovoj E i G. Uskoro stize jos ritmova !

yu-midi
03.07.2005, 19:41
Pozdrav Sinisa
Veoma cijenim vase angazovanje na forumu kao i na uploadu,da nas vise takvih ima vjerujem da nikome nista nebi manjkalo u bilo kom pogledu sto se tice materijala za klavijature.Nadam se da ce jos neki clanovi pokrenuti upload ne samo za roland nego i ostale klavijature.Ja radim koliko mogu ali sve u svemu nemam toliko vremena da odrzavam kompletan upload,dobre rezultate mozemo postici samo zajednicki tako sto svaki clan u bilo kom pogledu treba da pomogne koliko moze.Jer i mi dajemo sve FREE i nastojimo da pomognemo koliko se moze.
Pozdrav
Miodrag

elvir
03.07.2005, 19:51
ja sam stavio odlične ritmove na g800 i g 1000 probaj ih na g1000 pa ćeš vidjeti šta rade ja do boljih nisam mogao doći a platio sam ih prije godinu dana 150eura ,bilo bih lijepo da se malo neko potrudi da napravi malo bolji ritmova za rolande a ne samo za korga :(

Darko
03.07.2005, 23:20
POZDRAV SINISA

Kolega ritmovi za Rolanda G800 su postavljeni ,ne samo ritmovi nego bolje receno komletan Set,...imas sad i boja i ritmova pa vidi kako ti se svidja.

Pozdrav DARE