PDA

Pokaži Full Verziju : Koji KORG workstation


milan_lekic
21.11.2007, 20:35
koji workstation od korgova mi preporucujete osim extrema posto je malo preskup:)?

BasariStudios
22.11.2007, 11:58
Classic...TR...Studio je jos skuplji od EXTREME al je manje vredan.

kreso
22.11.2007, 12:34
Od novih imaš X-50. Običan workstation bez samplera. Cijena oko 650-700 €.
Pa potom LE ili Tr. Imaju mogučnost čitanja samplova i mogučnost ugradnje istog. Cijena ovosno o starosti između 600 i 900 €.
M3, trenutno najbolji KORG-ov workstation, no s obzirom na cijenu mislim da ti neče ući u izbor s obzirom da košta ko 2 rabljena Extrema, a možda je nijansu bolji.

Od starijih i dobrih vidi za KARMU, no cijena joj je bez obzira na prestanak proizvodnje još uvijek oko 1000 €.

Također kako je kolega Nedim reko imaš još Triton Clasic i Trinity V3 koji su dobri workstationi.

GALA
22.11.2007, 13:51
Osobno iskustvo s KORGOM X50. Imo sam ga 2 mjeseca i mogu reci jako simpatican sint doduse nema sempler, al da se jako puno napraviti od tvornicki boja totalno je isti kao Triton TR samo bez semplera. U to vrijeme sam imao DX11 i usporedio sam tipke skoro iste znaci za ljubitelje DX11 ovo je super. Nebih ga prodao da mi lik nije 100 eura vise dao nego sto sam ga platio novog, taman sam ga bio isprogramiro i ode. Poslje sam uzeo TRITONA Le tako da sam opet u svijetu korga. Ali ako si spreman dati 600-700 eura bolje ti preporucujem TRITONA- Le-TR-Classic jer jednom ce ti zatrebati sempler,.bolje i daj koju stotku gore pa si miran, ne kupuje se svaki dan sint