PDA

Pokaži Full Verziju : Helicon voicelive 2 problem


viktor011
29.11.2015, 04:34
Pozdrav kolege moje,imam jako veliki problem sa vc 2,pa da ga podelim sa vama,mozda neko zna resenje?
Poslednjih par svirki mi se desava da u sred svirke prestane da peva terca a posle nekog vremena i efekti se izgube.Sta god radio,menjao presete nista se ne dogadja.Abdejtovao sam sistem,restrtova na fabricko stanje i global i postavke,sto ga je vratilo u normalu ali opet mi se to desi,jednostavno posle sat-dva sviranja,prestanu prateci vokali.Jedino resenje mi je kada dodje sa svirke da restartuje na fabriku i tade sve proradi.
Da li se to nekom desilo,ima li neko ideju kako to da resim i da li ima neki majstor koji bi mogao to da pogleda?
Hvala u napred

wladymeer
01.12.2015, 23:13
Obrati pažnju da li se slučajno ona 4 potenciometra ne pomeraju sama od sebe u toku svirke?

Imao sam sličan problem sa VoiceLive 1 i onda se dogodi da 4. potenciometar koji je kod mene "output level" ode sa 0dB u OFF i onda se, naravno, ne čuje.

Jednom sam to rešio zamenom cele kontrolne ploče, 50EUR me koštalo, ali, evo, nije izdržalo ni godinu dana, opet sličan problem imam.