PDA

Pokaži Full Verziju : tonalitet u stylu


mr_eko
20.11.2007, 17:18
ljudi evp sam pregedo forum ali nema ovo sto mene muci...moj problem je taj..ako je pjesma u e molu, i sad treba na intru da pritisnem mol...ono nesvira kako treba vec trebam drzat dur....E-dur...neznam u cemu je stvar...

GALA
20.11.2007, 18:25
Care neko ili ako si ti snimo taj intro trebalo je snimiti iz mola a on je snimljen iz dura zato ti se to dogadja recimo ovako intro dabi sviro A-mol ti moras stisnuti C-DUR netko nije pazio kad ga je snimao zato je to. Kad udjes praviti ritam tamo bude ponudjen odmah C-dur zato treba obratiti paznju na to dali snimas mol ili dur naravno mozes narediti koji hoces mol koji dur. nadam se da sam ti uspio barem malo razjasniti situaciu.. Pozdrav

dalabu
20.11.2007, 18:26
Eko jarane!Stvar je u tome da trebas baciti taj intro i odsvirati sam taj forspil,posto imas vec harmoniku vidim.Tako ce ti ispravno zvucati.Problem ti je rjesiv najlakse sa jebenim styl worksom programom.SAMO VJEZBAT kako ti kazes.Ima li snijega u Mostaru?Pozdrav

mr_eko
20.11.2007, 18:37
heheh...a treba vjezbat....nema snijega bilo je u subotu 10 cenata...pozrdav i hvala vam...

harisfaz
25.11.2007, 01:02
ako imas kat2000 problem se lahko rjesava ako je pa serija u pitanju