PDA

Pokaži Full Verziju : ucitavanje semplova u le


Otpisani-EA7
18.11.2007, 13:44
zdravo svima imam jedan mali problem, set koji imam na kartici je totalno u redu, ucita zavrsi radi ok ali, imam recimo posebne semplove koje ja ucitam i posle vise nemam pojma gde da ih nadjem, znaci klavijatura ucita taj sempl ali ja sam sve bankove pretrazio i nigde ne nadjem taj sempl?? da li radim nesto pogresno sa ucitavanjem ja idem na media/nadjem recimo gajda.kmp/load selected/loadujem sve ok i posle vise neznam gde ta pronadjem taj sempl.
hvala svima unapred oko male pomoci

igorcina065
18.11.2007, 16:13
Kad ucitas taj sample odes u program i izaberes bilo koju boju,onda odes na menu pa udjes tamo gdje ti pokazuje koja je boja,zaboravio sam kako se zove ta opcija,pa onda vidjeces tu imas da prebacis sa rom na ram i onda vrti tockic,trebalo bi da ti je taj sample na zadnjem mjestu u ram-u.Mozda ces trebati malo da dostimas taj sample jer on nece povuci svoj pcg,ali hebi ga potrudi se.Tako nekako.

GALA
18.11.2007, 19:45
Kad ucitas taj sample odes u program i izaberes bilo koju boju,onda odes na menu pa udjes tamo gdje ti pokazuje koja je boja,zaboravio sam kako se zove ta opcija,pa onda vidjeces tu imas da prebacis sa rom na ram i onda vrti tockic,trebalo bi da ti je taj sample na zadnjem mjestu u ram-u.Mozda ces trebati malo da dostimas taj sample jer on nece povuci svoj pcg,ali hebi ga potrudi se.Tako nekako.
Dobro ti je Igorcina065 objasnio al evo ja cu ti napisati tocno rijeci kako se zovu imam sint ispred sebe :Menu-Basic-s ROM prebaci na RAM i vrti tockic kao sto je momak reko i trazi sample koji hoces u ovom slucaju Gajda. i zatim spremi sve zajedno da nemoras ponovno sve posebno ucitavati. Ovako odi na Medija-SAVE-Save all. i to je to.
Tako isto ako hoces iz nekog drugog seta da uzmes nesto npr.sample ista procedura. POZDRAV

GALA
18.11.2007, 20:06
Javi ako uspijes

Otpisani-EA7
18.11.2007, 21:05
hvala igorcina065 i gala, uspelo je kako se moze birati pod kojim brojem da pakujem te nove semplove i da li postoji i caka da mi ti semplovi ostanu u setu kada sledeci put ucitavam moram li to preko racunara menjati ili moze u le da se to odradi

GALA
18.11.2007, 23:03
hvala igorcina065 i gala, uspelo je kako se moze birati pod kojim brojem da pakujem te nove semplove i da li postoji i caka da mi ti semplovi ostanu u setu kada sledeci put ucitavam moram li to preko racunara menjati ili moze u le da se to odradi
Napiso sam ti. Kad ih ucitas spremi ih zajedno znaci Medija SAVE- SAVE ALL i to je to ostaju zajedno u jednom setu