PDA

Pokaži Full Verziju : Upoooomoooooocccc!!! :)


Vaxter
29.06.2005, 21:24
Pozdrav svima!


Kao shto i sami vidite svakim danom imamo sve vishe i vishe posetilaca!
To je naravno veoma dobro zato shto se, onaj na pochetku mail, krug muzichara shiri i ovde se skuplja sve veci broj ljudi koji su spremni da pomognu jedni drugima...

Elem...

Sad nastaju problemi...

Slatki problemi, ali ipak problemi...

Poshto se pojavljuje sve veci broj ljudi dolazi do sve vecih poteshkoca odrzavanja sajta...

Miodrag i ja vishe i nismo toliko u stanju da odrzavamo i moderiramo sajt...

Nema niko bash toliko slobodnog vremena...



Stvar je u tome da su nam potrebni ljudi koji su spremni da nam pomognu u odrzavanju istog...

Ovim putem otvaram, takoreci, konkurs za moderatore sajta!

Trebaju nam ljudi koji ce raditi na moderiranju foruma i upload-download centra.

Koliko smo za sada zapazili vane, kreso i hrci su ljudima najvishe pomagali i najvishe se zalagali za ochuvanje sajta.

Bilo bi nam drago kad bi vas trojica bili spremni da se malo ozbiljnije ukljuchite u rad sajta i preuzmete obavezu moderatora!


Ni vi ostali se nemojte ustruchavati da se prijavite da vrshite ovu odgovornu duznost!

Svaka pomoc je dobrodoshla!

Ako se neko od vas kojim sluchajem bavi i programiranjem mogao bi da pomogne i u administriranju sajta!

Za administratora je potrebno osnovno poznavanja MYSQL-a, PHP-a, HTML-a i neke naj osnovnije stvari vezane za TCP/IP.

Ukoliko ima nekih pitanja postavite ih ovde, a mi cemo vam odgovoriti u najkracem mogucem roku!

I sami vidite da je ovde sve free i da od ovog sajta mi za sada imamo vishe shtete nego koristi!

Ovim se bavimo zato shto zelimo da pomgnemo drugima, a ne zato shto zelimo da neshto zaradimo!

Pomozite i vi!

Prijavite se! ;)

yu-midi
30.06.2005, 16:55
prijatelju odošmo mi već jednom sa liste a niko se nejavi :?

Vaxter
30.06.2005, 18:33
da... :(

elvir
01.07.2005, 16:43
Dragi narode ja bih vam rado od srca pomogao ali sam nažalost već moderator od drugog sajta, da ste malo ranije javili moglo bih nešto biti ,a da preuzmem i ovu ulogu ne bih bilo dobro jer nemogu stići sve ni na onom sajtu ,a i da ostavim čovjeka na cjedilu nebi bilo lijepo.
Mogu pretpostaviti kako vam je,ali valjda će se neko uskoro javiti :(
P.S: puno sreće :!: :)

korg_pa80fr
01.07.2005, 19:04
Vaxter ja sam tu tako zvano slodnii mogo bi da pomognem sta treba :) moze i privatno da mi objasnis sve sta treba tacnije :) pa onda da se dogovorimo :)


Pozdrav ;)

yu-midi
05.07.2005, 17:20
Prijatelju evo nas sa ovom temom opet u pozadini :cry:

Vaxter
05.07.2005, 19:40
Vidim i sam...

Za sada se samo tomy ponudio, ali nama treba josh ljudi...

Aj ljudi dajte se malo aktivirati!

Vlajko
05.07.2005, 21:10
Ljudi evo jos jednog dobrovoljca.
Ali posto o programiranju pojma nemam preostaje samo da budem moderator.
Ustvari reci te sta zelite a ja cu da pomognem koliko god budem mogao.
Moj email vidite pa nek mi se javi neko od "šefova". :D

Veliki pozdrav
Vlajko

mykeli
05.07.2005, 21:21
OK. ljudi evo i mene u timu samo kazite sta treba da se radi...
adrijan ima moj mail

yu-midi
06.07.2005, 14:56
Zahvaljujem se na vasoj ponudi !
Javicemo se na Email da se detaljnije dogovorimo.
Veliki Pozdrav i hvala
Miodrag

korguser2005
02.06.2006, 15:49
Evo javljam se i ja!

Mogu šta god treba ako treba - od programiranja do održavanja !

korguser2005@net.hr

BasariStudios
02.06.2006, 16:28
Poznajem computere vrlo dobro i predobro, radim iskljucivo na APPLE computere...ako sta treba tu sam, javite.

Pozdrav

Vaxter
02.06.2006, 17:12
Dobro, ljudi... :)
Vi koji ste spremni da pomognete, odaberite deo sajta na kome bi ste pomagali.. :)
Forum
Download
...

BasariStudios
02.06.2006, 21:06
Ako se to odnosi samo na DOWNLOAD onda nema potrebe za mene, ako je cisto tehnicki odrzavanje sajta onda moglo bi gde bilo a ako je poznavanje PROFESIJA i OPREMU sa cime se taj dio SAJTA bavi onda moze:
Korg, Roland, Yamaha, Sve STUDISKI: Recording, Software, Hardware, Mixing i osatlo.

Pozdrav

DaCappo
03.06.2006, 14:45
Rado cu vam pomoci, ali samo u nuznim situacijama kad nastanu problemi, slobodno mi se obratite. Sto se tice redovnog odrzavanja tu sam tanak s vremenom, jer odrzavam na desetine stranica. Mozete se uvjeriti u to u mojoj referentnoj listi na slijedecem linku: www.dacappo.zepcaci.net

Sve u svemu, draga ste mi stranica i uvijek vam stojim na raspolaganju, onoliko koliko mi vrijeme dozvoli.

Veliki pozdrav i glas podrske za neumorni Yu-Midi Team!

Vaxter
03.06.2006, 21:49
@Nedim
Tiche se samog moderiranja sajta.
Znachi, svakodnevna odrzavanja, pomoc ljudima kad je zatraze, redovno propushtanje fajlova na downloadu, moderiranje foruma, i sl.

Najbitnije je poznavanje muzichke opreme i primene rachunara u muzici.
Ono shto zanima ljude na forumu.
Shto se rada na sajtu tiche nema potrebe za nekim velikim znanjem.
Sve shto je potrebno mogu da objasnim ja, ili Miodrag.

@DaCappo
Nije nam potreban niko za velike probleme.
Miodrag i ja to odradimo sami...
Najveci deo, ustvari, on odradi sam, poshto sam ja uglavnom u nekoj frci.
Fax, posao...

Ja uglavnom moderiram forum, i sredjujem ako nastane neka pometnja u kodu, pa mora malo vishe da se programira.

Ali ipak nam je drago da ima ljudi spremnih da pomognu... ;)

seadi
07.10.2006, 06:58
svaka cast .............nemogu da vjerujem........ Vi ljudi stvarno ovo radite od srca..............tako bi volio da se i ja mogu prikljuciti timu jer volim pomoci..........ali sam pocetnik u svemu ovome pa mi preostaje samo da se divim Vama koji tako dobrodusno pomazete i da ucim od Vas.................................Skidam kapu ekipi a i ostalima clanovima ove predivne stranice