PDA

Pokaži Full Verziju : Digitech VL3D pitanje.....


rocco
07.04.2015, 17:21
Pitanje za one koje imaju navedeni vokalist,dali u ovaj model postoji"harmonski mol" ili tezgaroski receno "durmol"terce?.....procitao sam sve postove sto postoje,skinuo i manual ali nigde nisam takvo nesto procitao....
Dodato:
Pa nije valjda da niko nema odgovor na moje pitanje....

SMusic studio
10.04.2015, 18:54
Misliš : da li u ovom modulu postoji... a ne: da li u ovaj modul postoji.

Ja imam ovaj modul i pošto kažeš da si pročitao manual, onda je trebalo da vidiš da postoji i molska i durska terca. Šta si ti čitao i gledao? Na kom jeziku ti je taj manual i kojim jezikom ti pričaš, možda nisi razumeo?

velja87
11.04.2015, 00:23
Pitanje na koje niko na ovom forumu nije dao odgovor! Da li ovaj vokalist ima mogucnost da prati vokal sa tercama u harmonskom molu!? Dakle A-H-C-D-E-F-G#-A ?Naveo sam a harmosnki mol. Svi vidimo da ima terce dur i mol, a da li putem midija kad je povezan mozda moze da ''prati'' vokal u harmonskom molu kad se peva?
Nije mi jasno zasto treba da ima terce i za mol posto su iste kao i za dur(Cdur i paralelni a mol).

@rocco mislim da neces dobiti odgovor dok sam ne probas. :)

rocco
11.04.2015, 15:56
Misliš : da li u ovom modulu postoji... a ne: da li u ovaj modul postoji.

Ja imam ovaj modul i pošto kažeš da si pročitao manual, onda je trebalo da vidiš da postoji i molska i durska terca. Šta si ti čitao i gledao? Na kom jeziku ti je taj manual i kojim jezikom ti pričaš, možda nisi razumeo?
Ja sam Makedonac i slabo mi ide srpski jezik,a ti uopste nisi razumeo moje pitanje a mozda i neznas sta je "harmonski mol" i jesi mi dao pravi odgovor bogami "ima durska i molska terca" i sad? imam ponudu da uzmem ovaj vokalist za 150 eura ali ako nema harmonski mol onda ni 50 eura ne bi dao zato sto izlazi da je"nedorecen alat"....Svi ga nesto hvale a niko ne da neku konkretnu informaciju ili zaobidju ovo pitanje.....
Dodato:
Pitanje na koje niko na ovom forumu nije dao odgovor! Da li ovaj vokalist ima mogucnost da prati vokal sa tercama u harmonskom molu!? Dakle A-H-C-D-E-F-G#-A ?Naveo sam a harmosnki mol. Svi vidimo da ima terce dur i mol, a da li putem midija kad je povezan mozda moze da ''prati'' vokal u harmonskom molu kad se peva?
Nije mi jasno zasto treba da ima terce i za mol posto su iste kao i za dur(Cdur i paralelni a mol).

@rocco mislim da neces dobiti odgovor dok sam ne probas. :)

Tako je Veljo,sve si lepo napisao,sta meni znaci terca recimo A mol?Nista posebno kad sve to mozes da odradis sa C dur.Ako u VL3D stvarno ne postoji harmonski mol onda je to veeeeeliki propust i licno mislim da je taj ured bezvredan.Na pr stavili "C dur" i "A mol(prirodni) " to ti je jedno te isto i znaci da taj mol sto je u masini je totalno beskoristan......glupost....

rolandx
11.04.2015, 18:13
u acappella modu možeš izabrati od C do H mol... ili dur i to je to. Memorišeš po presetima ( A i B), harmoniju koju želiš ( gornja, donja , double, ...) . 150 eur nije veliki novac za njega ali za malo više novca se može uzeti puno bolji vokalni procesor ( vocalist): TC Helicon Voicelive, Digitech Vocalist Workstation, ...

@SMusic studio Nemoj da budeš tako arogantan, to što je kolega iz Makedonije, nije red da ga tako ispravljaš i na taj način budeš direktan. Mislim da mu duguješ izvinjenje.

sale_band
11.04.2015, 19:13
Ja mislim da je 150 evra mnogo za vl3d...
Dodato:
Misliš : da li u ovom modulu postoji... a ne: da li u ovaj modul postoji.



A sta ti citas, kad vec napadas coveka?

Lepo pise "model" a ne "modul", pri cemu covek misli na model vokalista, koji ni po kojoj osnovi nije modul...

rocco
11.04.2015, 20:20
[QUOTE=rolandx;279494]u acappella modu možeš izabrati od C do H mol... ili dur i to je to. Memorišeš po presetima ( A i B), harmoniju koju želiš ( gornja, donja , double, ...) . 150 eur nije veliki novac za njega ali za malo više novca se može uzeti puno bolji vokalni procesor ( vocalist): TC Helicon Voicelive, Digitech Vocalist Workstation, ...

Znaci definitivno u ovom vokalistu postoji samo prirodni mol...