PDA

Pokaži Full Verziju : u vezi styleworksa


harisfaz
14.11.2007, 20:39
eh ovako, napravim aranzman (sviram pa50)... npr. pjesma "niko i neko"...i strofa mi je na prvoj varijaciji... pjesma ide iz f-molla. i ide taj f-moll, i u trecem taktu, iako se harmonija ne mijenja, bass svira ton c... to ne kontam, zasto to? i u drugim pjesmama isto...ako duze vremena ide isti akord, bass uvijek nakon nekog vremena, recimo nakon 2 takta, pocne svirat neki lijevi ton, najcesce dominantu (peti ton u skali, za one koji ne znaju) ...ako neko zna, molim vas recite kako to da popravim...znam da to mogu na klavijaturi popravit tako sto cu izbrisat taj bass i odsvirat po svom kako treba... ali moze li se to u styleworksu popravit??? hvala vam puno!!! pozdrav


E sad je stvarno dosta !!! Pročitaj pravilnik sitea. Članak 7. !!! Ban na 3 dana

mr_eko
14.11.2007, 21:54
a jesi li pravio u stylworku..ako jesi onda mozes popravit.....ili ukucaj bass novi

harisfaz
15.11.2007, 23:37
da, radio sam u styleworksu, a kako mogu popraviti???

mr_eko
16.11.2007, 00:09
pa jednostavno izbacis tu notu c iz basa,,,

mariokozaric
16.03.2008, 00:17
ljudi.pa što je vama.zašto ste napravili ovaj forum ako ljudima nećete pomagat.ja sam ovakav isti sajt imo i niko ama baš niko se nije tako ljutio.ljudi su me pitali i ja sam odgovarao.novi sam ovdje ali već vidim što se događa.

nemojte zamjerit ali tako vam je

P.S: :mad:

vingula
16.03.2008, 01:55
čovjek je samo tražio pomoč u SW,nije žico da mu neko pošalje SW. :(

mykeli
16.03.2008, 02:16
@mariokozaric????
@harisfaz????
Tema je od prosle godine!!!

P.S::mad:

Vaxter
16.03.2008, 07:31
Takodje, obratite baznju na chlan pravilnika zbog kog je dobio ban... ;)
Kako je tema iz vremena kada smo DEBELO pooshtrili kriterijume, mislim da je sve jasno... ;)
Kome nije, na chitanje pravilnika dok ne bude kasno! ;)