PDA

Pokaži Full Verziju : Z1 ili S4


asmir90
03.02.2015, 00:44
Kolege sta preporucujute i sta je po vama bolje ? Sony Xperia Z1 ili Samsung Galaxy S4 ??

Belmo
03.02.2015, 00:54
Blaga prednost od mene za S4 :) Inače testirao sam oba, s4 mi nekako više odgovara.

Sent from my Alcatel OneTouch M'POP

sinisa
03.02.2015, 02:04
Ja bas nisam za S4,sistem nije bas najbolje otimizovan,ima nekih svojih bubica.. Ja sam svoj menjao za Lg G2 i onda sam shvatio koliko sam pogresio sto nisam odmah u startu uzeo Lg.

Drugar ima Z1 i mob vec 8 meseci radi kod njega bez problema,,nema ni jednu zamerku na njega.Ja ga nisam imao tako da ne mogu da dam neku ocenu u vezi njega osim saveta da S4 zaobidjes.

yamahapassion
03.02.2015, 02:46
Ako ti je Kamera bitna, posebno Video zapis onda ne uzimaj sony. ja sam imao xperia z i Video (i Audio) zapis snimljen na njemu nije mogao da se poredi sa Videom koji je sniman starom nokiom n95 verovao ili ne. poredio sam ga i sa s3 i razlika je bila jos drasticnija u korist samsunga... ne znam da li su sta popravljali na z1 ali ako je ostalo isto onda bolje uzmi Samsung. sistem je ok, nema problema...Android ko Android. na ekranu znaju ostati tragovi otisaka prstiju sto zna da nervira.... po meni bolje da se odlucis sto kaze Sinisa za neki lg g2 ili g3. ja sam uzeo g3 Imam ga oko 2 meseca i ni jednog momenta se nisam pokajao sto sam ga kupio. najbolji Telefon koga sam ikada imao.

smuchac
03.02.2015, 09:30
Imam s4 i prezadovoljan sam tek nakon roota i brisanja smeća. Ne bih ga mijenjao nikad iako je plastičurina. Nabio sam ga u UAG i sad je tenk. :D

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

b.o.Y.c.h. ČK
03.02.2015, 09:52
Imam Z3 i foto kamera je po meni jako loša,nerealne slike, mutne, a samo popunjuju memoriju, iako je svi hvale (uglavnom oni koji nisu slikali sa Z3 ), dok je video snimak najbolji koji sam ikad vidio, malo hvalerski opisano ali tako je :P
Neznam kakva je na S4, ali valjda sam ti barem malo pomogao opaskom na kameru.