PDA

Pokaži Full Verziju : Fantom G6 kao externa muzicka kartica


NordX
27.10.2014, 15:44
Zdravo svima. Zanima me,tacnije mog drugara koji je nedavno kupio G6 zanima da li je moguce da Fantom G6 radi kao muzicka kartica. Kako to povezivanje ide,sta,kako? On je to cuo negde a ja zaista ne znam nista o tome,sumnjam cak i da to moze.

Ja se izvinjavam ako sam duplirao temu,probao sam da nadjem nesto tako ali nazalost nisam nasao.

Ako je moguce da to neko objasni ko ima Fantom G6.

Hvala unapred.

beronjan
28.10.2014, 05:12
Pozdrav, može da radi kao zvučna karta, povežeš klav sa kompom preko USB kabla, instaliraš drajvere i u softveru u kom radiš izabereš Fantom G za muzičku i to bi trebalo da je to. Bar sam ja tako radio dok sam imao Fantom i šljakalo je :)

NordX
28.10.2014, 17:16
Hvala na odgovoru drugar. :) Probamo,pa javljam. Samo jedna stvar da li je moguce da radi recimo sad u Cubase ili tako neki DAW a da pri tom nema latenciju,treba li nesto prethodno da instalira ili ne?

Hvala jos jednom.

beronjan
29.10.2014, 00:25
Samo njegove drajvere i to je to! Ja nisam imao problema sa latencijom, mada kontam da to zavisi i od kompa koji koristiš. Nisam siguran, neka me neko ispravi ako grešim, ali mislim da nema ništa posebno za Fantoma osim drajvera...