PDA

Pokaži Full Verziju : Expression pedala PROBLEM


acaaca
08.08.2014, 13:26
Pozdrav svima! Korstim korg-Le I expression pedalu Yamaha fc-7,sve radi idealno dok ne promenim boju na klavijaturi.Tada se klavijatura pojaca do maksimuma nebitno u kom je polozaju stajala pedala tog momenta,onda moram pedalu samo malo da pomerim da bi se sve vrailo u normalu.U globalu sam probao sve moguce kombinacije I to se ne desava samo ako je FOOT podesen da bude MASTER VOLUME ali I tada imam drugi problem.Tada mi bass koji je na individual 1 uopste ne reaguje na pedalu,znaci reaguje samo desna ruka.Ako neko zna u cemu je problem I ima resenje MOLIM ZA POMOC!!!

skoricnik
08.08.2014, 13:43
Upravo se i meni to desava sa Fantomom. I nikad nisam otkrio zbog cega :)

srki Fantom
08.08.2014, 22:35
I ja sam imao slican problem sa Fc-7 kad sam je probao na Fantoma,negde sam procitao da Fc -7 mora da se preletuje da bi radila na Rolandu, i uspelo je !pedala radi bez problema,probaj tako mozda proradi.

acaaca
11.08.2014, 15:30
Mozes li mi malo detaljnije objasniti sta treba tacno da se prelemi na pedali??

srdjan motif
14.08.2014, 20:49
ne treba nishta da dirash u pedalu nego podeshavanja u klavijaturi,, Znaci udjesh u Global [a kliknesh na "foot" i tu treba da pishe neshto tipa Volumen pedal ili neshto slicno nemogu da se setim,, tu narihtaj da ti bude MASTER VOLUMEN i problem reshen.

acaaca
15.08.2014, 02:02
jeste resen za desnu ruku ali leva koja ide na individual1 na kojoj sviram bas onda ne reaguje na pedalu,non stop je pojacana do kraja :(

dmmacak
15.08.2014, 10:17
Ja mislim da to sto ti hoces ne mozes sa tom pedalom. Ili da bas prebacis na glavne izlaze ili ,jos bolje resenje, da kupis volume pedalu sa duplim ulazom/izlazom.

acaaca
15.08.2014, 12:20
Probao sam da prebacim bass na glavne izlaze ali mi onda ne radi isto kao I na individual 1,a bude mi npr. na L stereo I bass I desna I tako isto I na R stereo. Neznam da razdvojim da mi naprimer na L bude bass a na R desna ruka

dmmacak
15.08.2014, 15:37
Davno sam imao tr-a ali se secam da ni ja to nisam uspeo u potpunosti da razdelim. Mislim da je to zbog efekata. Javice se neko ko zna.....

acaaca
15.08.2014, 17:22
Nadam se :(