PDA

Pokaži Full Verziju : htc , huawei , ili samsung ?


gagan
08.07.2014, 17:12
Kolege , koji je mobilni od ova tri modela ... Uzimam ih preko telenora ...

HTC Desire 310 . Huawei y530 , Samsung galaxy trend plus ... jos dva dana odluke i moram u telenor da odem . Mobilni mi treba za koju fotografiju ili video klip , za razgovore preko skype i naravno poruke i razgovori sa ili bez spaker fona , za slusanje muzike i gledanje videa , od igrica igram neke male igrice , tipa kartaske , jamb , farma , i sl , nista posebno , Napominjem da volim da cujem kvalitetan saund sa dominantnim niskim tonovima , a treba mi i zvono da bude sto glasnije ... Hvala unapred u velikoj sam dilemi :?

Belmo
08.07.2014, 17:46
Gagane ja bih odabrao Huawei.Citao sam po raznim forumima da su dobri telefoni i jefitiniji je SG Trend+. HTC ispada iz konkurencije.

Huawei ima dobar procesor,ostalo je sve manje-vise kao kod Samsunga samo samsung ima malo vise rama.

Sto se skype tice sa 3 mobitela imaju prednju VGA kameru tako da..

GosnSilver
08.07.2014, 17:55
Htc ispada iz ovog kruga,ne moze se porediti ni malo.
Sto se Huaveja tice,zavisi do tvog ocekivanja,imao sam priliku da ga uzmem za ?male? pare ali nisam,jer sam cuo da je ?krš? :/

Po meni najbolji ti je Samsung,ime,snaga,kvalitet. :D
Elem,kao sto rece kolega iznad u postu,imaju svi prednju kameru Skype ide bez problema,a i sumnjam da nece gurati i ostale aplikacije i procese koje si naveo. :D
Pozdrav,i javi nam sta si uzeo :)

Milan$
08.07.2014, 19:19
po meni najbolje bezi od tog Samsunga, moja cura ga ima, i to cudi tako sporo radi, koci, secka, ne reaguje da je to cudo jedno..kupljen nov, radio solidno dva meseca i otad katastrofa, ne pomaze nikakva aplikacija za ciscenje i ubrzanje memorije, ma katastrofa...moja iskrena NE preporuka za taj samsung,,na njemu jedino ime vredi...

smuchac
09.07.2014, 00:39
Huawei ti nista brze nece raditi. Samsung je bar neka vertikala u mobilnom svijetu. Radije ubodi nesto polovno ali jace. U toj klasi su uglavnom svi spori. Koliko para toliko i muzike.