PDA

Pokaži Full Verziju : Problem audiobox 22vsl


Alekso
21.06.2014, 18:25
bukvalno odjednom je prestao i ne reagira audiobox na PC t.e nema zvuka kad ukjucim bilo sta dali klavijaturu ili gitaru,potenciometar mixer na zvucnoj je pojacan onako kako treba do kraja na desno i nema zvuka dok vumetri na kanalu reaguju,kad vratim potenciometar mixer na levo tada se cuje zvuk od klavijature ali audiobox ne reagira nista,ne mogu snimati, panorame ne reagiraju..na lap top sam proverio sa istom karticom radi sve onako kako treba dok na PC ne radi nista..jel ima neko resenje sta bi moglo da bude,preinstalirao sam audiobox ponovo i drajvere i opet ne radi

milepsr
21.06.2014, 21:40
Moraces da reinstaliras windows ponovo, do njega je. Meni su se desavale iste gluposti sa 22vsl, i sad sa firestudio mobile. I sa web kamerom mi se isto desava :)

Alekso
22.06.2014, 02:56
to mi i preostaje, nema drugo. .bio sam nervozan i juce i danas ja sam mislio da samo meni se desavaju takve gluposti ,sad mi je nekako lakse jer znas o cemu se radi.ok pozz Mile

milepsr
22.06.2014, 03:59
Meni recimo na trenutnoj instalaciji pravi problem firewire kontroler. Koji god od tri dostupna driver-a odaberem, desava se da u nekom trenutku firewire kontroler prestane da radi, samim tim i firestudio mobile (kartica radi, i zvuk sa ulaza ide gde treba, ali sistem ne salje signal-zvuk sa racunara na karticu). Tako da moram i ja da reinstaliram Windows ovih dana...