PDA

Pokaži Full Verziju : Crown CE4000


denza_
14.06.2014, 00:45
Pozdrav, da li je itko koristio ovo pojačalo i može li mi reći kako je pouzdano i kako radi na basevima, ja bi s njim gurao 4 x 18'' bass bina po 600w, znači 2x18'' po strani. Imam jako dobru cijenu za njega pa me baš zanima, a volio bih čuti iskustva ako ga je netko koristio.

Hvala unaprijed.

mikimiki
14.06.2014, 13:26
Denza, koliko se sjecam moj drug je imao nekada to pojacalo.Ja sam tada imao Crown xti4000.Bolje mi je radilo od mog pojacala.Mi smo ga koristili u full range i radilo je odlicno.

Najbolje ako mozes da probas.

denza_
29.07.2014, 13:19
Samo da javim da sam kupio ovo pojačalo i da sam jako zadovoljan s njim, ovo je pojačalo namjenjeno baš za bass. Radi duboko, čisto svira, čak i kad sam ga na probi gonio do klipovanja radio je jako čisto, snažno, ostaje hladno i nakon 12-14 sati rada u danu. Hladnjak radi stalno, a ima 3 stupnja regulacije temperature koje automatski prebaciva, ovisno o trenutnoj temperaturi pojačala. Hladnjak je čujan, ali ništa strašno. I pojačalo ima 15kg, bez trafoa je, on je choper druge generacije, tako da izgled malo vara, nije preteško. Po meni best buy pojačalo za subove u svom cjenovnom rangu. Nisam imao prilike isprobat ga u high/mid spektru pošto koristim aktivne satelite, ali kolega od kojeg sam ga uzeo je rekao da fino radi i u tom frekvencijskom opsegu, ali da je u bassevima zvijer.
Eto, ako netko bude u situaciji da razmišlja o kupovini ovog pojačala, tople preporuke.

mikimiki
30.07.2014, 17:01
Denza sretno sa novim pojacalom.