PDA

Pokaži Full Verziju : MIDI FAJL ZA PA2xPRO


blatusan
02.11.2007, 16:38
Narode imam Pa2xPRO i Triton Extreme! Naime trebam sutra jedan rodzendan da sviram ali neznam pjesmu "Hapy Birthday" Pa vas molim ako ima neko taj MIDI fajl da ga sutra pustim molim vas!!!!!! MIDI FAJL je iskljucivo za PA2XPRO
Ja neznam svirat ja sam DJ!!!
Molim vas djate mi MIDI FAJL SUTRA DA PUSTIM POSTO NEZNAM SVIRAT a ovdije na tu pjesmu pale se i Bosanac i Srbin i Hrvat i Slovenac i Makedonac i Albanac i Bugar i Rus i Svabo i Engles i Cheh i svako! TO kad cuju odma daju po 10000 FUNTI baskisa! Ovi siromasni sto nemaju, kredite dizu da bi dali baksis samo za tu pjesmu " HAPY BIRTHDAY"
Pozdrav i veliko unaprijed hvala,Alen!

Marco7
02.11.2007, 16:41
Ti si legenda brate ;)

blatusan
02.11.2007, 16:44
Nedo Bog da sam legenda! Vidis da sam ziv!:):) A sto to tako ovo je samo za one koji mi mogu pomoc! CCCCCC!! Ti mislis da se ja salim!!!:)

DinO74
02.11.2007, 17:23
Ehej blatusaneeee!!! Imam ti ja taj MIDI ali je izvornjacka verzija. Malo je drugacija muzika i malo je tekst modifikovan ali je iskljucivo za PA2XPRO. Sam sam ga radio na svom najboljem setu na svijetu koji niko nema niti dam kome jer eto jednostavno nedam nikome jer je najbolji a tebi cu prodai ovaj midi za 250 EUR jer ti si tamo u Njemackoj a ja ovdje u BiH jedva da mogu kraj sa krajem da sastvaim i da naspem gorivo u svoj CLK. Puih bem ti ovaj zivot :/

blatusan
02.11.2007, 17:25
Eiiiiiii znam brate kako je! Nemam 250 eura! Imam samo 250000000 erua. Da imam 250 dao bi ti vjeruj! Hajde mogul u rate!? Jos nije ta verzija koju trazim! Meni original treba, necu jarane izvini!

DinO74
02.11.2007, 17:27
Pih e jesi nekakav..nema veze..smjc :(

vingula
02.11.2007, 17:45
Joj kad ja kupim taj PA2X i Oasys 76,pa kad počnem svirat bolje od Amze i Jordan Rudess-a he he he he :) :) ;) ;)

Marco7
02.11.2007, 18:50
Joj kad kupim ja te dve sto rece ti i jos preko dovedem onog brata iz onog posta pre neki dan da mi zapeva ima milione da zaradim!Ali miloione jaja u pravcu bine :)))))

Vaxter
02.11.2007, 20:32
Daklem ovaj Alen je car nad carevima! :))

Sejox
02.11.2007, 21:10
Vidi,vidi nova tema,koja bi mogla otici u "svastaru" ili ti u Blatusanov kutak.

O Alene "zenicka bekrijo",prijatelju stari
Evo dosao sam sa puta pa vidim da si "opet poceo";).Pa tebe ni svabe nemogu uzeti pod svoje.
Posto vidim da si "nabavio" novu masineriju PA2X i naravno kao i svi "pravi muzicari":)trazis midije.E druze stari u taj model nemoze nikako "Hapy Birthday" jer ga operativni sistem ne podrzava.Procitaj dobro uputstvo i vidjeces da taj operativni sistem podrzava samo "pravu,originalnu verziju" a to je midi pjesme Necka Esadovica: SRETAN TI RODJENDAN SUNCE MOJE MALO.:)
Probaj pa ces se uvjeriti.Valjda se u taj Korgov tim ubacio i neki inzenjer sa ovih prostora i tako ugradio u softver.
Javi kad probas.Ma dere pravo druze.Ne sekiraj se-neces se obrukati.
Veliki drugarski pozdrav,
Sejo

bogy
02.11.2007, 22:11
cao ljudi danas sam cuo Pa2xpro ja samo kazem nista novo

nele1
03.11.2007, 01:40
nista novo napravili su malo ram memorije vise itd

ali zato je cena nova hehehehehehehe

blatusan
03.11.2007, 10:03
Kako da ne Sejo! Nemogu majke mi nije to to! Treba mi samplovani MIDI "HAPY BIRTHADY" za PA2XPRO. Stavim na njega midi i sa Triton Extreme vucem samplove na PA2XPRO. A Sa Pa50 vucem MOSS boje i kurce palece i stavljam ih na EXTREM i onda ih on salje na PA2XPRO!! To je kombinacjia snova jarane!
A tu " sreta ti rodzendan sunce moje malo" taj midi fajl sviram samo svabama i hitlerovcima! Onni to vole!
Pozdrav,Alen!

kristian
03.11.2007, 11:28
Alene kad dodje red na taj midi fajl pusti ti svabama ovo ...

Oprostit ce ti sigurno....

http://www.youtube.com/watch?v=QUWOPylKBZU

tesla
03.11.2007, 14:35
:lol:ma sta se sekiras poslacu ti ja ali moras da ga molo obradis u compu tj da ga iseces jer je u kombinaciji sa JINGLE BELLS i WE WISH YOU MERRY CHRISTMASS ili ti mozda odgovara sve u kompletu pa kad pustis taj miks ima da se ubijes od para, I jos da nezaboravim da kazem da je to ISKLJUCIVO za PA2X (sam sam ga radio i to sa novim OS alenovim)=))
A ako nekome treba taj miks za neku drugu klavijaturu NEMOZE JER JE ISKLJUCIVO ZA PA2X i nece da radi u ovim kantama poput PA800 PA1x PA80-60-50 TR LE EXTREME

blatusan
03.11.2007, 14:41
Halo!!! NEtreba mi za "PA2X" Vec za Pa2Xpro!!!!! DAKLE PROOOOO!!!( SA 5 O):):):):)

zvekan
03.11.2007, 15:00
Evo upravo sam uradio sempolovan midi fajl za tu pesmu sa vokalima ali sam radio na pa4x pro pro pa se javi da vidimo da li radi na pa 2x samo pro.=)):rotflol:
Dacu ti ga po vrlo povoljnoj ceni:lol:
Pozz.

bogy
03.11.2007, 15:51
kakav je taj MIDI FAJL za PA2xPro za mene je Midi midi tu nema razlike ili mislite vi na Mp3?

blatusan
03.11.2007, 15:58
Hahahahahhahaah! Ovo je nenormlano stvarno! Taj midi je poseban jarane! To nema svugdje znas! I kad sviras uzivo sa tim midi fajl pfffffff kao da simfponiski orkestar svira! A sa pa4xpro nemoze jarnae! Previse je slab i jeftino zvuci! Nisam siromah!:)

bogy
03.11.2007, 16:03
izvini ali ja imam pa007xxx pro jel moze da ga cujes :O)

zvekan
03.11.2007, 19:27
Hahahahahhahaah! Ovo je nenormlano stvarno! Taj midi je poseban jarane! To nema svugdje znas! I kad sviras uzivo sa tim midi fajl pfffffff kao da simfponiski orkestar svira! A sa pa4xpro nemoze jarnae! Previse je slab i jeftino zvuci! Nisam siromah!:)

Izvini pa4x pro pro sa dva pro. malp sam ga overklokovao mozda ce moci
P.S> jos ga nisam probao uzivo iskljucivo sviram preko Wirelessa znas ono bezicno od kuce a tamo slusaju baksis daju preko banke bez provizije=)):D
Molim te nemoj nikom reci
Pozz

tesla
03.11.2007, 21:30
kakav je taj MIDI FAJL za PA2xPro za mene je Midi midi tu nema razlike ili mislite vi na Mp3?
=))=))=))=))
nemogu da verujem

4alen ma da za PROOOOOOO je za sve od cetiri o pa na vise ali neznam dali ti odgovara sto je mix

Marco7
04.11.2007, 01:15
Izvini pa4x pro pro sa dva pro. malp sam ga overklokovao mozda ce moci
P.S> jos ga nisam probao uzivo iskljucivo sviram preko Wirelessa znas ono bezicno od kuce a tamo slusaju baksis daju preko banke bez provizije=)):D
Molim te nemoj nikom reci
Pozz

Ko jos koristi Wireless?Zar nisi cuo za vetlosni prenos zvuka,kazu toliko brzo prenosi zvuk da zvuk stigne do uva pa onda mora da saceka malo jer je poranio :)))))))))))))

DinO74
04.11.2007, 02:02
Uhhhh ..opet me jebe ovaj gumigeling na mom najboljem sitnu na svijetu mom Pa800/1XPRO / korijen iz 3...na svu srecu skonto sam u EQ pa sada prodajem muda piod bubrege jer sam ipak to dobio od jednog drugog momak koga nisam nikad ni spomenuo da je to on skonto...Ko hoce moj EXTRA najbolji naj naj naj set za sve PA i za PA2 nek mi ljepo plati 500 EUr ili USD svedn mi
...POZ!

zvekan
04.11.2007, 02:49
Ko jos koristi Wireless?Zar nisi cuo za vetlosni prenos zvuka,kazu toliko brzo prenosi zvuk da zvuk stigne do uva pa onda mora da saceka malo jer je poranio :)))))))))))))
E sad sam se teleportovao kod provajdera i obijasnio mu to oko svetlosnog prenosa kaze ma nema problema u sredu stize.Tako da cekam hvala na obavestenju.;)
Pozz

Uhhhh ..opet me jebe ovaj gumigeling na mom najboljem sitnu na svijetu mom Pa800/1XPRO / korijen iz 3...na svu srecu skonto sam u EQ pa sada prodajem muda piod bubrege jer sam ipak to dobio od jednog drugog momak koga nisam nikad ni spomenuo da je to on skonto...Ko hoce moj EXTRA najbolji naj naj naj set za sve PA i za PA2 nek mi ljepo plati 500 EUr ili USD svedn mi
...POZ!

Ja bi uzeo jedno tri komada.Pa me interesuje da li ima popust na kolicinu?=))

blatusan
04.11.2007, 20:21
Ehh!! Bravo! Prodajem Samplovan set za Pa2xEXTREME! U setu se nalaze 2 midi fajla samplovana sa originalnim bubnjevima od pa50. Nije jeftina! Za ove po zapadu cijena je 1500maraka a za ove u bivsoj YUGI je 1500 eura! I set je zapakovan u oklopu koji je radzen od ovcine koze!
Navalite!

DinO74
04.11.2007, 20:26
Alene...hajde moze li ovako da kompenrizamo ? Dacu ti ja svoj set super upakovan i imam jedan dosta dobro ocuvan kožni mikrofon ...dacu ti ga a ukrasit ću ga mašnicom buahahhahaa

nele1
04.11.2007, 20:50
ma imam ja jednu opasnu koznu gajdu sa .....
ali je strogo napravljena da za duvanje
mora se imati dobar kapacitet pluca a za zenski rod veoma dobro pase
jer su one prevezbale duvanje
pa taj prototip mora dase sredi da moze dase ubaci jos midi
zbog mogucnosti povezivanja dva duvaca odnosno duvacice
pa makar da duvaju stereo duvacice

ajde zivi i zdravi i dasunam pravi
pozdrav

Marco7
05.11.2007, 02:16
Hehehe ja predlazem moderatorima da od sutra ubace novi deo na sajtu o gajdama!Ima korg,roland,yamaha nije fer i gajde su instrumeent :))))))

Vaxter
05.11.2007, 02:50
Videcesh da postoje duvachki instrumenti,ako bolje pogledash... :)
Znam da je bila fora u pitanju, ali morao sam da kazem! :D

blatusan
05.11.2007, 10:12
Heheeh! Moze Dino dogovorilo smo se! Ja dajem jos jednu tetanus spricu posto su coskovi pakovanja zafrdzali pa da se nesjebes! Hehe a ovo je dobro! HAHAHA!
Stereo DUVACICE! Nele car si brate!
POZZZZZZZZZZZZZZZZ!

No.1
05.11.2007, 16:23
Heee....bas sam se iznacitao.

nele1
05.11.2007, 16:34
znaci ovde mozes da nadjes od igle do lokomotive

imamo i majstore za razne delatnosti

recimo alen nas drug je napravio najaci OS za korg

i nedamo mu da predje u yamahu

jer je genije a ovi iz yamahe neka se ljute

evo sad ce alen cak da napravi jos koji OS

a vi iz drugih tabora istrumenata moracete da platite licencu


hehehehehehehehehehehe jel dobra