PDA

Pokaži Full Verziju : Cista bas kontra?


delija_momak
18.06.2005, 21:04
Pozdrav svima!
Imam jedno pitanje. Moze li mi neko odsvirati cistu bas kontru da cujem kako to zvuci uzivo i da sam malo vjezbam. Naprimjer jedno kolo il bilo sta. Ili ako ima neko vec gotovu da je stavi u download-sekciju.
Hvala!

marco
19.06.2005, 00:15
Posto je sad dok ovo pisem 12 sati nocu,ne mogu da odsviram.Ali odsvirati sutra pa cu postaviti.A to mozes da vezbas i sam.Uzmes kolce (MIDI),pa ga pustis na vanbascos' karaoke player (imas da skines na netu),i ugasis sve instrumente osim bas-a i kontra gitare.Sve sta svira mozes da vidis na virtualnoj klavijaturi na ekranu.Mozes i da usporis,i onda tako naucis.A ja cu ti sutra postaviti.Za bas i kontru (sto se kola tice,i standardnih pesama) postoje sabloni.Samo treba da prepoznas gde da ih ubacis.A to ces nauciti vremenom.Ja sam to poceo da ucim (placao sam casove),pa sam prekinuo (iz nekih razloga),pa sad sam provaljujem.Odsviracu ti ove sablone sto znam.Kad ukapiras kako ide,posle ces i sam da pakujes svoj tip svirke

delija_momak
19.06.2005, 16:43
E super Marco :D
Samo to 'osnovno' da nadjem od nekoga, a ostalo cu ja sam nadovezivati i stimati.
Hvala ti!

Pozdrav.

Dane85
20.06.2005, 16:44
Caoo kolege muzicari !!!

E ovaj program je dosta dobar , skinu sam ga bas danas da vidim kakav je...
Delijo ako ga nenadjes , javi mi pa cu da ti ga posaljem....

pozdrav Dane

marco
20.06.2005, 20:53
delija-momak,molim te izvini,ali sad sam u frci,imam prekosutra ispit,pa je malko napeto.Ali postavicu prekosutra ili nakosutra.Izvini jos jednom.