PDA

Pokaži Full Verziju : Izrada footswitch-a za pojacalo


velja87
14.04.2014, 22:32
Pozdrav svim forumasima. Moj drug zeli da napravi footswitch za gitarsko pojacalo fender frontman 25R. Treba da ima jednu funkciju, a to je da menja clean zvuk gitare na distorziju. Naravno da postoji fabricki za to, ali je njemu skup. Ako neko ima semu kako treba da se uradi ili je to radio neka postavi ovde. Lako cemo on i ja to da kupimo komponente koje trebaju i da zalemimo. Hvala svima unapred :)

beronjan
14.04.2014, 22:50
Pozdrav Veljo, drugar i ja smo skoro pravili switch za njegovo pojačalo, ima on sve što ti je potrebno. On pravi pedale i efekte, zna čovek oko toga. Cimnuću ga ja da mi pošalje to, ako se ne snađeš do tada :) Pogledaj i po netu, ima DIY switcheva i uputstva za njih gomilu :D

mateo
26.12.2014, 12:10
Pozdrav svim forumasima. Moj drug zeli da napravi footswitch za gitarsko pojacalo fender frontman 25R. Treba da ima jednu funkciju, a to je da menja clean zvuk gitare na distorziju. Naravno da postoji fabricki za to, ali je njemu skup. Ako neko ima semu kako treba da se uradi ili je to radio neka postavi ovde. Lako cemo on i ja to da kupimo komponente koje trebaju i da zalemimo. Hvala svima unapred :)
Možeš da staviš obični prekidać za svijetlo, uzmeš neki mono jack kabel spojiš na prekidač za svijetlo i to je to :D možeš još ugradit u nekvu kutiju :P