PDA

Pokaži Full Verziju : LINE 6 XD-V75 bezicni mikrofon


mikimiki
20.03.2014, 23:03
Pozdrav svima.
Dali je neko probao ovaj sistem ili cak V70 od iste firme??
Kakav je u poredjenju sa Shure bezicnim sistemima sto se tice kvaliteta tona,signala...itd..???

beronjan
22.03.2014, 15:53
Pozdrav, ja sam probao XD V70 i meni to radi bolje od bilo kog Shura koji sam probao (moje mišljenje, govorim o mojoj boji glasa). Ima digitalni prenos, nemaš problema oko šuma, gubitka signala, itd. Radi na 2,4 GHz (ako se dobro sećam) i prolazi kroz dva metra cigle bez problema =)) :D Što se tiče samog zvuka, on ima u sebi simulacije drugih mikrofona, što je u suštini samo igranje sa EQ, tako da direktno na mikrofonu možeš da namestiš ekvalizaciju. Ima konkretniji zvuk od Shura, nije muljav, jasan je, precizan je, ima snagu (kakvi epiteti, a? :D ). Po meni, best buy za te novce, ali ponavljam, govorim o mom iskustvu i mojoj boji glasa :)

mikimiki
22.03.2014, 17:19
Hvala ti na odgovoru.Moj drugar hoce da uzme bezicni mikrofon.Ja sam mu isto predlagao da pogleda i ove nove Shure Glx cini mi se digitalne posto su malo jeftiniji.I mozda da doda na to recimo M80 glavu od Telefunken.Mozda bi bila bolja kombinacija???

beronjan
22.03.2014, 23:53
E to vec ne znam, nisam probao pa ne mogu da sudim :) Mozda neko od kolega jeste, pa moze da ti pomogne.

Pozdrav :)

mikimiki
24.03.2014, 01:06
Nasao sam u jednoj prodavnici da se renta ovaj 75 model pa cemo sljedeci put da probamo kako zvuci.
Hvala ti jos jednom na odgovoru.

sphena
02.06.2015, 11:14
Pozz
Dodato:
Jesi li probao stavljat glavu od bete 58a?? Mene interesuje da li se moze dobit slican ton kao na kablovskoj beti 58