PDA

Pokaži Full Verziju : vokader za pa 2x


ramones
24.02.2014, 20:31
dali ima neko dobar vocader za pa 2 ku sa zenski prateci vokali dobro uradjen

kristi
29.10.2014, 10:15
Podesavanje terci na pa2x vokoderu je jednostavno druze ,jedino sto moras za svaki tonalitet i svaku tercu (gornju i donju) posebno da namestas. A u opcijama mozes da biras i debljinu glasa koji ce da te prati od muskih do zenskih glasova... Ako se ne snadjes javi se pa cu ti poslati moja podesavanja...

dexter
29.10.2014, 13:25
Kristi, mozes li meni da posaljes svoj preset za pa2x, na ************

kristi
03.11.2014, 17:23
Nevidi se tvoj mail ovde ali ajde probacu da stavim u Download sad za vikend kad odem kuci...

mirandess
05.11.2014, 23:23
Sta je ovo braco slatka, zar se ne dijele banane kao prije :D

Mislim da ima drama dobrih preseta u download centru, ali ocigledno kolege nemaju dovoljno postova...

dexter
06.11.2014, 09:21
mirandess, opomenut sam za stavljanje emaila, a to sto nisam banovan nije tvoj problem uopste. Zaboravio sam da ne smjem e-mail kačiti, i sta bi sada.
Lijep pozdrav

mirandess
06.11.2014, 14:38
Poštovani ne odnosi se na vas, svoj bijes i ljutnju zadržite za sebe, dobro se zna da su e-mailovi i slanje setova "protuzakoniti" na ovom sajtu, ali ipak ima ljudi koji i tako rade i kojima stvarno treba takva pomoc, a ja to u jednu ruku i podrzavam, ali da ti treba 1-2 seta od kojeg realno mozes napraviti osnovni temelj za klavijaturu, a ne sad 50 setova pa haj mi posalji(karikiram)...

Moj post se odnosio na "novopecenog" clana koji nema dovoljno postova i smatram da mu se treba pruziti prilika kao i svim novacima, u download-u ima svega i svacega, ako ista ima, za korg-a ima!

Između ostalog nije moja briga, to je briga administratora i moderatora... A ja sam samo htio kolegi ukazati na pogresku da ga ne bannaju bezveze...

Lijep pozdrav i vama!