PDA

Pokaži Full Verziju : Digitech Vocalist Workstation EX terce


mikimiki
22.02.2014, 02:57
Pozdrav

Evo jos jednom da pokusam.Trebaju mi terce za pomenuti uredjaj.Uradio bi sam, ali mu LCD na donjem dijelu ne radi kako treba i ne mogu da programiram terce . Ne koristim uredjaj ali ga zelim poslati rodjaku. Ali zelim da na pravim terce na njemu jer on niti moze niti zna da rukuje sa uredjajem.Pogotovo zato sto je lcd ostecen.

Hvala

tranzit
22.02.2014, 03:36
Ako bih ti posao te terce, uradjene za sve harmonske konfiguracije koje se koriste u balkanskoj muzici, mislim da neces onda ni slati vokalista tom rodjaku, ostavices ga za sebe, pa racunam da je bolje da momak to ipak dobije, a da ti ne saljem te terce. :lol::lol::lol::lol:

mikimiki
22.02.2014, 03:49
Heheheh...Ma nema ti moj rodjak pojma o tome..A ja vec imam Voicelive 2.Malo se igram i sa ovim na Tyros 5 da ne moram uvijek nositi VL2 jer mi se dopadaju efekti na T5. Digitech sam davno uzeo za $50 ali nisam ga nikad ni koristio jer nisam mogao da mu napravim terce.Taman donji dio ekrana ne radi kako treba.Cak sam kontaktirao i Digitech ali kazu da nemaju tih dijelova vise.

tranzit
22.02.2014, 03:54
Ama utoliko vise se bojim da kada cujes terce sa tog Workstationa i kako su uradjene, poslaces rodjaku VL2 =))=))=))=))

mikimiki
22.02.2014, 03:58
Mada mi se dopada cijeli interface.Dosta sam puta pisao u TC Helicon da izdaju novi harmonizer.Ali samo harmonizer,znaci bez efekata normalno sa user scalama.
Ali i Tc Helicon je postao sve drugo osim harmony procesor mada volim Vl2.

tranzit
22.02.2014, 04:25
Ama slim se, Voice Live 2 je "non plus ultra" i nema konkurenciju (sem kada se radi o Eventide studijskim masinama). Svi ostali harmonizeri su sala-vic za Voice Live 2. Poslacu ti cijeli paket terci za Dihitech Workstation. Prije par godina, kada je i Workstation bio aktuelan, taj paket koji sam radio za Workstation sa sve efektima i svim ostalim skalamerijama, se prodavao po prilicno visokoj cijeni, ti ces ga dobiti badava. Ostavi mi samo malo vrmena da da ga pronadjem a Link ces dobiti na PP.

mikimiki
22.02.2014, 04:43
Ako moze moze...Moze se poslati i nekog Bajramluka..hehehe
Inace moj rodjak je nekada svirao sa mnom dok sam se aktivno bavio sa muzikom.Inace je bio bubnjar.A bubnjari i nisu tehnicki talentovani.Bar ovi koje ja znam.Cast izuzecima.Sada se bavi fudbalom i igra u Americi pa ga nekad nostalgija udari pa malo pjevusi.Ostavio sam mu i moj stari Powermate i par sx250 .

tranzit
22.02.2014, 05:04
Ako sam ti napisao da ces dobiti, budi siguran da ces dobiti, mada ima jos do Bajrama, ihhhiiiiihhhhiiiii... ama nevazno. Sutra cu u studiju naci taj File terci za Workstation.

mikimiki
25.02.2014, 22:13
Tranzit jeste li iskopali Digitech terce???

mikimiki
14.03.2014, 14:54
Da nema neko drugi ove terce?Tranzit je vjerovatno prezauzet, da ga ne gnjavim.
Ako treba moze se i platiti,nije problem..

tranzit
14.03.2014, 18:56
Danas "kopam" te terce i sutra ti saljem jer sam danas bas u tom studiju gdje su mi Hard Diskovi sa tim podacima.

mikimiki
14.03.2014, 21:01
Nema problema Tranzit.Nisam htio vise da vam dosadjujem.Rekoh mozda neko jos ima.

klavijaturista
21.01.2015, 00:09
Dali mi netko može poslati terce za Digitech Workstation EX. Tražim već duže vremena ali Nemogu naći. Bio bih jako zahvalan. Pozdrav svim članovima yu-mid.org

Emil
20.04.2015, 00:46
Dobre terce za Digitech Workstation EX se kreću 60e.

rocco
20.04.2015, 11:59
Ovaj vokalist je vrlo lak za programiranje,lakse ne moze biti i mislim da moze svako sam da si uradi program,nikakva filozofija.....

Enva26
03.05.2015, 17:09
Gde mogu da Kupim ako nema da se nadje Dzaba i mene treba komplet backup za
Digitech EX

korgix300
14.05.2016, 17:39
Danas "kopam" te terce i sutra ti saljem jer sam danas bas u tom studiju gdje su mi Hard Diskovi sa tim podacima.

Cao Tranzit, mislim da se znamo sa Rumskog foruma :D da li ima sanse da mi posaljes tvoj VL2 presete, platio bih naravno.

Hvala unapred
Geronimo