PDA

Pokaži Full Verziju : Ko ovo peva ?


marco
28.10.2007, 17:24
Pozdrav kolege,
da li neko od vas zna ko peva ovu pesmu i kako se zove pesma ? Ovo je snimljeno mobilnim telefonom, zato je zvuk los, ali se cuje. Snimljeno je kratko jer mi je ponestalo memorije.

Fajl ima 300 kb.

http://www.speedyshare.com/135544699.html

nele1
28.10.2007, 18:59
marko koj je taj bre heheheheheiz koje bajke dolazi taj pevac

nesto mi nepoznato

nista sve najbolje ziv bio pa se cujemo

tesla
01.11.2007, 21:34
=))nemojte mi zameriti al nisam mogao da se ne nasmejem covek malo prevezbao hahaha
ovo treba prebaciti u svastaru :lol:

a da pojma nemam prvi put cujem pesmu
ajd da pitam kada sam vec ovde ko peva sredovecna zeno i ima li neko mp3

Menko
01.11.2007, 21:55
meni koliko je poznato sredovecna zeno pjevali su saban saulic a i ljuba alicic,a cini mi se pravi naziv te pjesme je ljepotica grada ispravite me ako grijesim.

marco
01.11.2007, 22:19
NIje ovo pesma sredovecna zena, znam tu pesmu. Ovo je nesto staro, i boga pitaj ko je to snimio. Lici mi na Sabanov glas ali nisam siguran.

Eto sta se desava kad covek ne procita prethodne postove. Ja posmilio da si meni rekao za ovu pesmu jda je "Sredovecna zeno". Izvinjavam se.

tesla
01.11.2007, 23:19
meni koliko je poznato sredovecna zeno pjevali su saban saulic a i ljuba alicic,a cini mi se pravi naziv te pjesme je ljepotica grada ispravite me ako grijesim.
jeste druze (vec danima razmisljam i nemogu se setiti) hvala ti puno;) jos ako neko ima mp3

Menko
01.11.2007, 23:53
imam ja sve tri verzije,cak mislim da je tu pjesmu prvi snimio muharem serbezovski,ali ubacicu je na d-load centar uzivo verzija od sabana posto se samo moze live muzika ubacivati

tesla
02.11.2007, 15:34
imam ja sve tri verzije,cak mislim da je tu pjesmu prvi snimio muharem serbezovski,ali ubacicu je na d-load centar uzivo verzija od sabana posto se samo moze live muzika ubacivati
thanks a lot