PDA

Pokaži Full Verziju : Weather widget Android


dalibor jarmina
29.11.2013, 15:13
E ovako, imao sam Xperia Arc S, i koristio sam službeni widget za vremensku prognozu sa AccuWeather-a, i bio sasvim zadovoljan njime. Mali, pregledan, redovno ažuriran itd. E sad sam uzeo Galaxy S3 i također koristim widget od AccuWeather-a, ali je dizajn drugačiji i ne sviđa mi se. Probao sam prebaciti .apk file od onog sa Xperie, ali mi ne dozvoljava da ga instaliram. Da li znate možda o čemu se radi, je li moguće da je za svaki model predviđen drugačiji widget?

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk

sale_band
29.11.2013, 16:04
Zavisi od verzije OS-a....


Sent from my HTC One XL using Tapatalk

Ace
29.11.2013, 16:33
A da mozda nisi uklunio zastitu za instalacije third-party softwera pa ti ne da da instaliras .apk ?!

dalibor jarmina
29.11.2013, 18:46
Ace, ako je to ona opcija što dozvoljava instalaciju aplikacija koje nisu sa marketa, to sam provjerio, do toga nije. Svejedno je taj widget "legalan" i instaliram ga upravo od tamo. Ako misliš na nešto drugo, molim objasni. Ipak mislim da je do ovoga što je Sale rekao. Ali evo, ako još netko ima ideju neka kaže.

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk

NikolayTheM
30.11.2013, 04:13
Ne moze svaka aplikacija na svaki android. Na primer, kada hoces neku igricu ili aplikaciju da skines sa google play-a, ti ukucas ime, ali ona se ne pojavi. To je zbog toga jer je tvoj telefon ne podrzava.

Послато са GT-S5360 користећи Тапаток 2

Ace
30.11.2013, 07:51
To sa OS je tacno al pricamo o Galaxy S3, verzija OS-a je sigurno 4.xx...... tako da nema sansi da je zbog toga. Nadji aplikaciju na Play store na kompjutera, zacuvaj link i otvori ga na telefona i ako nemozes da instaliras pisace ti razlog zasto nemozes.....

dalibor jarmina
30.11.2013, 08:24
OK Ace probat cu jos tako, ipak ce bit da je onda do OS-a

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk